Ako budete silvestrovať s detičkami?

zoya1
26. dec 2007

Ahojte mamičky. Zaujímalo by ma ako budete silvestrovať so svojimi ratolesťami. My si totiž sušíme s manželom hlavu čo tu budeme robiť zavretí v paneláku, zatiaľ sme ani jeden silvester nestrávili doma.

sue
6. dec 2008

...tak ja som sa rozhodla, že to bude výnimočný deň - pôjdem spať s malým 😵 😵 😵 ako jediný večer v roku nebudem čítať, chatovať ani nič podobné a budeme hajať 😵 😵 😵

maca793
6. dec 2008

tak to bude najlepšie
minulý rok som asi 10 mi. po polnoci išla na net ale nič zvláštne sa nedialo, všetci boli preč a ja som sa na nete len tak túlala. 😀

ankam
6. dec 2008

odkedy mame malu tak ma ani nikam netaha,len doma.Ma to take zvlastne caro a ani mi nik nechyba u nas........

ankam
6. dec 2008

a este by sme ju ani nemali kam dat-kebyze si chceme vyrazit 😵 A mne by bolo luto ze nieje na novy rok pri mne 😉

maca793
6. dec 2008

to by si si rýchlo vydýchla a zabudla na ňu 😉
ale tiež ako mám deti, tak nikam nechodím nikam ma to neťahá len asi pred 3,5 rokom som mala taký pubertiacky rapeľ zabávať sa ale to rýchlo prešlo a zostal mi výsledok malá karolínka 😵

ankam
6. dec 2008

maca 😀 😀 😀

ankam
6. dec 2008

musis mat pekne spomienky na silvester 😉

maca793
6. dec 2008

a na ktorý? ja som bola asi 2x v živote niekde mimo domu a to som bola ešte bezdetná. a karolínka je také letné pobláznenie 😉

ankam
7. dec 2008

aha tak letne ja som myslela ze silvestrovske 😉

lencici
7. dec 2008

tak mi sme boli predrokom doma a tento rok tak isto...na nový rok chcem byť s mojim drahýma s maličkou po ničom inom netúžim

elise
28. dec 2008

my budeme na silvestra doma manžel mal ísť do práce ale majú odstávku tak sa teším že bude s nami doma. spravíme si na dzobkanie pagáčiky a pomazánku (bude aj na raňajky 😀 😝 ) uvidíme ako dlho malý vydrží o polnoci je u nás pred obecným úradom novoročný prípitok a bude obec robiť aj ohňostroj.

ena
28. dec 2008

my tiez Silvestrujeme doma + budeme oslavovat marekove narodky, ani nemusime mat pre neho vela darcekov, ved bude mat ohnostroj 😀 😀 😀

mikalove
28. dec 2008

aj my budeme doma ako každy rok,urobíme si dobrotky a pozeravame silvestrovské programi 😉 ,teraz prvy silvester s malou 🙂

kili
28. dec 2008

ena, ty si s ním teda vybabrala 😀

ena
28. dec 2008

kili: to si sam tak maly zaraidil, TP bolo az 1.1. 🙂))))))

ena
28. dec 2008

zariadil

expertka8
28. dec 2008

....silvestrovsky vecer...je vecer ako kazdy iny 😉
...akurat s tym rozdielom...ze v TV davaju este vacsie stupidity ako vo vsednejsie dni 😉 😀 😅

...a kedze my ani zdaleka nie sme TV maniaci...zakurime si v krbe...s detmi sa pojasime dlhsie ako obvykle...aaaaaaaaaaaa....uvidime..... 😀

mirka414
28. dec 2008

tak ako na prvej strane zasa raclette syr s priatelmi a nasou dcerkou u nas v obyvacke...boze ako ten cas leti zasa o jeden rocik viac...

tomika
21. dec 2011

Ahojte mamičky!!!Ako budete silvestrovať tento rok??

lucia375
21. dec 2011

Deti dám spať trochu neskôr ako zvyčajne, tak o deviatej a potom budeme s mužom pozerať televízor a napchávať sa. 😀