Ako budete silvestrovať s detičkami?

zoya1
26. dec 2007

Ahojte mamičky. Zaujímalo by ma ako budete silvestrovať so svojimi ratolesťami. My si totiž sušíme s manželom hlavu čo tu budeme robiť zavretí v paneláku, zatiaľ sme ani jeden silvester nestrávili doma.

julia225
26. dec 2007

hmmm, ja byvam s nasimi takze daky ten vyjazd by som si mohla aj dovolit, ale od kedy sa narodila mala tak spolu zalahneme a o pol noci ak sa preberem jej dam pusinku a buvame dalej.... 😉

zoya1
autor
26. dec 2007

Tak takto nejako to vidím aj u nás, len s tým rozdielom, že o polnoci ešte určite nebudeme buvinkať - ja som totižto taká nočná sova. 🙂

mirka414
27. dec 2007

julia 225 to je tak nadherne napisane 😵 😵 my budeme mat par kamaratov u nas v dome a o 20hod veceru zemiacky a gril a raclete syr a cervene vino a pomali kecat a kecat a potom pred domom ohnostroj.ale robit raclete syr je tak krasne ked si s partiou 😉 .

svetluska.p
27. dec 2007

ahojte sojky.
mirka, mna zaujal ten syr. to je aky??

antonia1
27. dec 2007

....nas tatko v praci ☹ 5 minut po polnoci si odbehne k nam otvorime rychle sampanske,popozerame ohnostroj...este stihne dat pusinku nasmu malemu v postielke a uz uteka naspet 😢 .....uz treti rok rovnaky scenar....

mirka414
27. dec 2007

ahoj svetluska to je svajciarska specialita taky gril a teflonove panvicky je to krasne v obyvacke na stole.uvaria sa zemiaky a da sa roztopit ten syr na gril a potom sa doslova vyleje na zemiacky a papa sa to s malymi uhorkami a kukurickou ,cibulkou je to super milujem to 😵 svajciarske syry su trosku smradlave 😀 ale emental co je u nas sa neda ani porovnat.je krasne ak rodinka sadne alebo susedia za stol a pomalicky jedia raclete a klebetia 😉 😉

svetluska.p
27. dec 2007

mirka, dakujem za vysvetlenie. znie to fakt super. mam rada zemiaky a syry tiez 😝 . inak smradlave syry su dobrotka. olomoucke mam strasne rada. s takym cerstvym rozkom...manm 😀 .

antonia1
27. dec 2007

svetluska...si prvy clovek ktoreho"poznam" 😀 ze ma rad olomoucke syrecky....ako to chuti...syry mam velmi rada, ale na ten nemam odvahu....alebo velmi citlivy nos 😀

mirka414
27. dec 2007

napriklad je tu este aj fondue syr to je zasa taka nadoba a tam sa da syr a pod nadobou sa zapali kahanec a ak je roytopeny omaca sa tam chlebik alebo bageta.ale tento druh syra smrdi obzvlast a ked sa to je v restike tak to je sila ten smrad 😀 raz som bola tehotna a ta vona ma dohnala az na toaletu zvracat a museli sme ist prec,lebo som mala tvar bielu ako fasada restiky 😀 .

antonia1
27. dec 2007

mirka,zijes v nemecku? 😉

svetluska.p
27. dec 2007

antonia, neviem popisat tu chut, ale je to faaajne. jedine kedy mi to vadi - ale nie pre chut a vonu - je vtedy, ked si ho da moj muzik na horucu hrianku a rozotrie. vyzera to ako mokvava chrasta a to je uz nad moje sily 😀 😀 😀 .

svetluska.p
27. dec 2007

mirka 🙂. my si s muzikom robievame obcas fondue doma, ale to je ine ako pises. my mame ten danciakov recept, kde pomiesas syry, slaninku, kukuricu a ine gebuzinky spolu, nafrcas to do vypitvaneho bochnika chleba a das zapiect..je to dlubkajda, ale je to faaaaaaaaaajne 🙂.

mirka414
27. dec 2007

mokvava chrasta 😀 to bolo dobre 😀 .my zijeme vo svajciarsku.

antonia1
27. dec 2007

😀 😀 svetluska...prirovnania mas uzasne...prave ma presla chut o ochutnat 😝

svetluska.p
27. dec 2007

no ked to tak vazne vyzera 😀 😀 😀

michalag
27. dec 2007

Ahojte, tak my pojdeme kuknut moju maminu okolo 15:00-18:00 a zvysok vecera budeme doma kukat TV, nic zaujimave 😒 , len som zvedava ci sa maly nezobudi na ohnostroj a petardy 😠

svetluska.p
27. dec 2007

mna inak dost irituju tie delobuchy a rachot. ani nie tak ten o polnoci, ako skvor mladez par dni pred a par dni po silvestri...deturence este nemame, ale mame havkaca a pre nasu Gulku je to stres nenormalny.a verim, ze pre drvivu vacsinu havkacov....

angua27
27. dec 2007

ahojte, my budeme tiež prvý rok doma. pozvala som moju mamu, lebo je na Silvenstra sama (otec je pracovne v zahraničí a sestra na horách), takže rozmýšlame, že ak by bol malý dobrý, tak by sme na hoďku vybehli do mesta, pozrieť nejaký koncert. ale trošku sa toho obávam. no, ale o polnoci by sme určite už boli doma. nechcem nechať malého "samého", keď budú búchať pedardy a ohňostroje. 😉

mari.m
27. dec 2007

priateľova sesternica berie skoro dvojročnú dcérku s nami na chatu na Silvestra..
je sice troska prechorena,ale lekar povedal, ze zmena prostredia a cerstvy horsky vzduch jej len pomoze..
cmuk

svetluska.p
27. dec 2007

my sme inak minuleho silvestra tiez mali takeho 1,5 rocneho cvrcka s nami a bol uplne peceny vareny. boli sme na chate v slov. raji 6 dni a nic drobcovi nechybalo 😀 .

uhlikova09
27. dec 2007

Tak my budeme mat papučovu kulturu,maly pojde bubat o osmej tak ako vzdy,a ja este uvidim,ved naco mam byt hore do polnoci,ked rano mam budicek,ved je to obycajna noc ako azda ina 😉

uhlikova09
27. dec 2007

kazda ina 😀 pardon

verulka
27. dec 2007

my toho roku robime detskeho silvestra, nakolko par kamosov s deckami ostalo doma. Takze o 8 je zraz a caka nas pekna party...o polnoci detske sampano a nejaky ten ohnostroj 😀 ale moji su uz vacsi. Po minule roky sme boli u nasich na dome a tam krpci zurovali...oni su totiz riadni nespavci 😉

zuzana_t
27. dec 2007

baby a co takto lyzovacka a k tomu aquapark? ak chcete vediet viac, napisem do IP 😉

zoya1
autor
27. dec 2007

zuzana_t pošli info. Vďaka.

zuzana_t
27. dec 2007

prave som Ti poslala IP 😉 myslim, ze pre rodiny s detmi je to priam idealne 😵

zoya1
autor
27. dec 2007

vďaka čítala som, vyzerá to super, ale do silvestra to už asi nestihneme, ale veď nás ešte čakajú dlhé zimné večery tak hádam. pá a dík

zuzana_t
27. dec 2007

no, silvester uz je predany, ale hocikedy v zime alebo v lete, nech sa paci 😉

digysa
6. dec 2008

Silvester s detickami zostane Silvester s detickami...co k tomu dodat.....opijeme sa s manzelom doma 😀

maca793
6. dec 2008

ja pôjdem s deťmi na parkovisko, tam bude diskotéka a veľký ohňostroj. tam si aj pripijeme detským šampanským
ale keby počasie neprialo, tak budem doma v kľude spať. ja SIlvester veľmi nemusím. stále je to to isté každý rok.