Ako dlho po vysadení antikoncepcie ste otehotneli?

zuzkazivcak
10. dec 2011

Ahojte. Chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosť s otehotnením po antikoncepcii? Za ako dlho ste otehotneli a tak ďalej. Ďakujem za odpovede 😉

katecameron
10. dec 2011

moja kamoska az po 5rokoch od ukoncenia atk.

mariabilla
10. dec 2011

Ja som otehotnela v juli a antikoncepciu som prestala brat v marci takze prakticky hned ale brala som antikoncepciu len 10 mesiacov.

sevi
10. dec 2011

ja som brala antikoncepciu cca 5mes a necele dva mesiace po vysadeni som otehotnela. Pri synovi.

lenka268
10. dec 2011

HAK som brala som asi 5 rokov a po vysadeni som otehotnela za 7 mesiacov, snazili sme sa az asi 5 mesiacov po vysadeni, takze ked to beriem takto tak do dvoch mesiacov.

desszi
10. dec 2011

HAK som vysadila v septembri a v novembri som cakala drobceka 🙂

amouramour
10. dec 2011

ja som otehotnela pocas druheho cyklu🙂nuz a to ako je HAK nebezpecna nie je az tak jednoznacne...alebo lepsie je polozit otazku, co je dnes nezavadne a bezpecne?🙂

blavacka
10. dec 2011

ja som brala HAK 12 rokov bez prestavky, potom som vysadila na 3 mesiace, aby sa telo z toho spametalo a na druhy cyklus sme boli tehotny 🙂

simonkazga
11. dec 2011

ja som brala HAK 9 rokov bez prestávky, vysadila som pred 9 mesiacmi a stále sa nám nepodarilo otehotnieť :(

lilly15
11. dec 2011

ja som brala HAK 5 rokov s jednou malou prestávkou a podarilo sa mi otehotnieť po 5. mesiacoch ale to som brala posledné dva cykly duphastom pretože po vysadení HAK som nemala pravidelný cyklus, resp. som ho nemala vôbec. A na druhý cyklus s Duphastonom som otehotnela 🙂

vefi89
11. dec 2011

ja som brala 3 roky a otehotnela som po dvoch rokoch... ale nerátala som žiadne plodné dni 😀

zuzanecka17
11. dec 2011

Ja som brala 7 rokov, minuly rok v decembri som vysadila, zaraz plus 8kil behom mesiaca ☹ nafuknuta, zle mi bolo, ziadny cyklus. Teraz je tomu rok, kila idu strasne tazko dolu, cyklus mam len vdaka duphastonu, ktory beriem od aprila (dovtedy ziadny cyklus!). Od aprila sa snazime, stale nic. Takze hak nikdy viac, strasne mi to ublizilo.

naty1987
11. dec 2011

HAk som brala 5rokov a kedze som nemala vobec ms a ani ovu tak do mna davali rozne hormony a lieky ktore nezaberali potom mi dr.nasadil duphaston neskor clostilbegyt+pregnyl na pol roka s 3mes.prestavkou a podarilo sa nam oteh tri mesiace po liecbe 😀 cize po 2,5 roka snazenia

jania023
11. dec 2011

Ja som brala HAK povinne po cisarskom rok a od vysadenia co je uz 3,5roka ziaden plodny hlien..siceovu mam ale stale som neotehu..Doktor vravel ze su zeny ktore aj po vysadeni reaguju tak ako keby stale brali HAK..Znizilo mi to sliznicu maternice na minimum a dodnes nedorastla ☹

cmeliatko
11. dec 2011

ja som brala hak ale sliznicu som mala uplne ok. nemala som ziadne vedlajsie ucinky a po vysadeni mi o mesiac nabehol menzes tak ako mal. jedine co som mala po vysadeni boli trosku vacsie bolesti ale inak nic.

je ale pravda ze mne hak sadla takze sa nemalo velmi co zmenit. brala som vsak na zaciatku inu hak a ta mi nesadla a tak sme ju menili. hak som brala 2 roky. pred cca pol rokom som ju vysadila. otehu som na prvy sup.
ale nepovedala by som ze to bolo vysadenim hak 😉

estterka
11. dec 2011

HAK som brala 5 rokov a vysadili sme v auguste,davali sme si pozor do decembra a to hned na prvy pokus sa podarilo.

gemini2
11. dec 2011

po vysadeni (brala som ju 7rokov) som atehotnela po pol roku-a hned dvojicky 😀

rebeka25
11. dec 2011

ja som brala asi 5 rokov s malymi prestavkami, prvy mesiac com som nebrala sa nam podarilo 🙂

danadany
11. dec 2011

ja som brala 7 rokov a po vysadení som otehotnela hneď ďalší mesiac 😵

monana
11. dec 2011

Ja som brala KAK asi 7 rokov (sem tam mala prestavka na par mesiacov), potom po vysadeni sme si dali pauzu povodne to malo byt pol roka (davali sme si pozor), ale nakoniec to bolo skoro rok (kvoly skole). Potom som este nemohla zostat tehu dalsi rok. Takze ja po dvoch rokoch, ale teraz mame babo 😵

kaja73
11. dec 2011

Prvy syn-3m po vysadeni-to som predtym brala antikoncepciu 4 roky,druhy syn 3 roky po vysadeni-to som ju už -celkovo ak to zratam aj s branim pred prvy tehu,brala vyse 12 rokov.

vejula
11. dec 2011

HAK som brala 4 a pol roka a po vysadeni som otehotnela po dva a pol mesiaci

zuzana581
11. dec 2011

HAK som brala cca 6 rokov. Vysadila som, lebo som začala mať problémy. Mrcha buď bola dlho predlho, museli mi pichať zastavovačky, alebo sa nedostavila vôbec, vtedy mi zas dávali vyvolávačky. Večný kolotoč. Cyklus sa mi upravil po 2 rokoch od vysadenia a o ďalší rok som otehotnela.

zuzkazivcak
autor
12. dec 2011

@lilly15 No takyto problem mam aj ja....nemam pravidelný cyklus...preto mi nasadil HAK na 3 mesiace a neviem ako teraz budem fungovat a ako sa snazit o babo ked mi nechcel dat ziadne lieky....ze to by malo samo...tak som zvedava

zuzkazivcak
autor
12. dec 2011

Mamicky dakujem velmi pekne. No ja som dnes prestala brat tak som zvedava ako dlho nam potrva kym budem tehu. Strasne by som chcela aby to bolo cim skor 😀

happygirl
12. dec 2011

...po vysadení HAK dva pasiky o 2mesiace pri starsej dcerke a o 1 mes. pri druhej dcerke 😎

zuzi241
13. dec 2011

antikoncepciu som brala niekolko rokov a hned po vysadeni som otehotnela...s cim som ani neplanovala,ale...chceli sme babo 🙂

nikolet_89
20. jan 2012

ja som brala 7 rokov a otehotnela som za 4 mesiace po vysadeni 🙂

didiana333
20. jan 2012

jasom brala 14 rkv HAK a otehotnela som hned v prvom cykle po vysadení..... 😵

kozsarovak
20. jan 2012

Lekári odporúčajú 2-3 mesiace, ja som otehotnela po 5 mesiacoch po vysadení