Ako dlho ste vonku s vašimi deťmi?

uhlikova09
18. mar 2008

Ahojte chcem sa spytat kolko casu travite s vasimi drobcami na čerstvom vzduchu,mi sme tak 3 hodinky najviac von a neviem ci to nieje malo a dnes sme poli iba hodku a pol lebo bola velkaaaa kosa

gabca1
18. mar 2008

taky nechodím každej den ven, až bude teplo tak snad. Sednu si někde na lavičce 🙂

quetinka82
18. mar 2008

my chodievame vacsinou 2x denne. doobeda na hodinku a pol a poobede. ale samo, ze zalezi aj od pocasia.
a ked mame v plane tulanie po kamoskach a taaak, tak sa tulame aj cely den. ja som hrozne neposedna a doma dlho nevydrzim. ked som 1 den doma zatvorena - mam depku 😀
a maly je asi z rovnakeho cesta ako ja - vonku hned zaspi a je spokojny 🙂

lenkakr
18. mar 2008

my chodíme ven každý den. podle počasí na 1 - 2 hodiny. taky záleží jak venku spí, protože kojíme maximálně po 2 hodinách

macanet
18. mar 2008

Když je hezky, sluníčko teplo tak klidně 2x denně po 1-2 když hnusně tak 1h nebo jsme doma 😉

aponchie
18. mar 2008

marti :to jo ale zase sem nesmela zastavit pac se probrala a byla osterna takze kafickovani po letnich zahradkach sem nemohla a spusta maminek s nama nechtela chodit pac byli line a radsi sedeli na kafcu a jejich deti to snaseli moj ene proto toliko chuze a hlavne sem se nudila!co chces delat celej den sama doma porad?prace neutece a uklizet denne ckrat me nebavilo uz takz emezi lidma mi bylo lepe..anebo sem s esbalila na celej den a jela nekam na vylet kojila sem kdekoliv chtela pac sem nemela terminy pevne dane ala co dve hodky a tak takze saty abych je sundala a v parku nebo na wc nebo kdekoliv napapala se

mata79
18. mar 2008

My chodime spinkavat von popoludni, to je tak na 1,5 - 2 hodinky, a ked je lepsie pocasie, tak uz chodime napeso von dopoludnia zatial na 30 min. Plus cesta rano do obchodu a spat.
Uz je to ine, nez ked je zabaleny v kociku. Tak sa pomaly otukavame. A velmi sa tesim na jar, ked uz bude aspon 18 stupnov. ....

karotky
18. mar 2008

My chodíme ven ve 14:00 a když je hezky,bereme si jídlo s sebou a vracíme se domů v 18:00.Jinak chodíme jen na hodinku a pak urychleně domů. 😵

monca301
18. mar 2008

Moj malinky je nauceny uz od narodenia spinkat vonku, takze sme doobeda vonku a potom aj poobede. Bohuzial aj ked vonku prsi. Vnutri mi nezaspi, skusala som uz vsetko.

luculka
18. mar 2008

moja mala si doslova vyzaduje rano ked sa napapa ist von,,, 😉 sme tak Hodku,,,dve...prideme domov...este dospi na vzduchu na dvore a potom zase ideme ked sa napapa...uz sa tesim ked bude teplucko 😵

elize
18. mar 2008

ked som vas zacala citat az som sa zhrozila co som to za matku, ze idem s Maxikom von len na 1 hodinu 😅 Ale potom ste ma ukludnili, ze nie som sama 😀 Drobec dlho nevydrzi spat a ked nespi, tak v kocari byt nechce. A tiez papame kazde 2 a 1/2 hodiny. A mne je strasna kosa. Ale ked vykukne slniecko som schopna ist aj na dlhsie, ale co uz ked ten drobec vymysla. No dufam, ze ked zacne sediet tak ho bude bavit pokukovat po okoli a vydrzi aj dlhsie

uhlikova09
autor
18. mar 2008

elize a potom mu bude vadit slnko,vietor alebo mu bude dlho v kociari tak ako mojmu ked nespi tak sedi a obzera sa ale vydrzi tak najviac hodinku.... 😀

prasiatko30
18. mar 2008

ja by som povedala podla nalady a pocasia a tiez podla toho co mam na robote doma, ale niekedy je to super byt s malou len tak doma hrat sa z jej hrackami a pocuvat hudbu a proste nechat ju behat z miestnosti do miestnosti - kazda varianta ma nieco do seba 😉

niega
19. mar 2008

Každý den 3-4 hodiny. Ale až bude hezčí počasí, tak to rozšířím - čeká nás práce na zahradě, takže manžel bude rejt a my s Edíkem na něho čučet 😀 .

berynka
19. mar 2008

Já s malou chodím odpoledne min. na 2 hodiny (víc podle počasí). A manžel je zlatíčko, jde s kočárem tolikrát za den a na jak dlouho mu řeknu 😎 ... a bez reptání 😕 😀

julca80
19. mar 2008

berynka, tak to ti uprimne zavidim, ze mas takeho manzela. 😉 Bolo by dobre, aby urobil skolenie aj ostatnym lenivsim tatickom, ako mam napr.aj ja, co sa tyka toho kocikovania. 😕 Aj ja chodim doobeda min. na dve hodky, a poobede chodi babicka, alebo zase ja.

anatanka
19. mar 2008

Ja se taky pocitam mezi lemry liny, ale i kdyz nekdy mam snahu, tak to musim po par minutach vzdat, protoze Miri v kocarku jenom rve, vzteka se a nadskakuje, jak chce ven a to jsem vkladala do sportaku takovy nadeje...

Dneska jsem tam s ni vydrzela cca 15 minut, potkaly jsme asi 20 mamin s kocarkem a vsechny tam mely hodny, klidny deti, co koukaly ven popripade spaly a jenom ja to tam hnala s vresticim monstrem uvnitr.

kristi
19. mar 2008

tak to ten muj ani nevi, jak se kocar veze 😀 😀 😀

anatanka
19. mar 2008

Kristi: Tak nejak....

uhlikova09
autor
19. mar 2008

kristi,anatanka tak to pozname,moj ta isto nechodi s malym von a neviem ci vie aky mame kociar 😀

kristi
19. mar 2008

to me tesi, ze v tom nejsme samy.... 😀 😀 😀

uhlikova09
autor
19. mar 2008

😀 je to skor do placu nie??? 😀

elinka27
19. mar 2008

tak my chodime von minimalne na 2 hodky a to niekedy ak sa podari aj 2x denne,pretoze moj maly doma spi maximalne 30min.A spi mi len vonku,ale nastastie moj muz s nim chodi von aj sam tak si aspon stihnem nieco doma upratat popripade oddychnut. 🙂

cazadora
19. mar 2008

tak 5hodin sme venku nebyli snad nikdy dřív max tři ale spíš 1,5-2 no a teď začíná po chvilce řvát max půl hoďky spí a pak zase řve a na to teda moc nemám nervy ale až bude trajdat tak to bude i vyžadovat tak to chodit budu ikdyž to bude asi příští zimu a to umrznu až budu někde postávat ale co bych pro ní neudělala

sue
19. mar 2008

...ja som von málo, ale malý 2-2,5hod doobedu a to isté poobede 🙂 spinká mi pred zimnou záhradou za akéhokoľvek počasia s výnimkou silného vetra 🙂

binki
19. mar 2008

Obdivuju všechny, co chodíte po venku 3 a více hodin a ještě třeba dvakrát denně. Mám logistický problém. Náš dům 100% projektoval chlap. Výtah je malý, když tam narvu kočár, tak už se doslova plazím po zdi. Výstup je ve sklepě a pak vytahuju cca 25kg nahoru (a při návratu spouštím dolů, ale to už má obvykle 30kg).

uhlikova09
autor
19. mar 2008

binki nezavidim ufffffffff

frog
19. mar 2008

Ahojky,my chodíme každej den ven,pokud teda neleje tak na 2,5-3 hodinky..je to příjemný chodit po venku a pozorovat lidičky.Chodím krmit kačenky,prostě jen tak brouzdám.Někdy nás jde víc,ale často chodím sama a nad ničím nepřemýšlím 🙂 ..Máme taky špatně řešenej panelák,stavěnej snad v minulém století 😀 ..výtah staví ob patro a ke dveřím to mám ještě pár schodů,takže kočár tahám po zadních kolech nahoru.Teďka přes zimu jsem si kočár nechávala dole v prádelně,ale uvidíme jak dlouho mi to budou tolerovat.Ačkoli tam nikdo nic nesuší a místnost je prázdná,tak tady bydlí hodně postarších lidí,co rádi strkaj nos do cizích věcí..

uhlikova09
autor
20. mar 2008

A mi dnes urcite nejdeme von,mam tolko upratovania a vonku je kosa u nas aj nasnezilo brrrrrrr

trixi
20. mar 2008

Tento tyzden maly spi aj 3 hod. vonku. Poctivo s nim slapem po lese, po cestach necestach, maly spi ako zarezany. Asi sa mu dobre spi na mrazivom alpskom vzduchu. Vonku je cca -5 st. a nevadi mu to. Nas tatino rad vozi maleho. Hrdo sa spaciruje a nerobi mu to ziadne problemy. Ked ma cas ide s nim von aj doobeda.

sasiki
20. mar 2008

My sme vonku cca 2hodiny a to preto, lebo bývame na strááášnom kopci a nechce sa mi doň tlačiť kočík 2 krát denne. Onedlho ale budeme pri hlavnej ceste tak sa tešííím.

Maart: moja malá mala také obdobie, tiež v kočíku vrieskala, chodila som s ňou len keď zaspala, keďže som aj ja potrebovala čerstvý vzduch. Odkedy sedela a videla je to lepšie.

Uhlikova: ja som tiež sama na kočíkovanie. No žijem tu na dedine, takže nemám výhliadky na to, že by sa to zlepšilo. S dvoma maminami by som si tu aj rozumela, ale jedná má 3 a druhá 4 deti, takže sú zaneprázdnené a máloktorá má čas na kočíkovanie, kávičkovanie 😖 , nie som ten taký dedinský typ - na zahradke robota, a žiaden čas, ale na zahradke grilovačka 🙂 🙂 🙂 a pokec 😉