Ako dlho ste vonku s vašimi deťmi?

uhlikova09
18. mar 2008

Ahojte chcem sa spytat kolko casu travite s vasimi drobcami na čerstvom vzduchu,mi sme tak 3 hodinky najviac von a neviem ci to nieje malo a dnes sme poli iba hodku a pol lebo bola velkaaaa kosa

lyzenka
18. mar 2008

my ani dnes radsej nejdeme.....aj my sme tak 3 hodinky vonku..... 🙂

uhlikova09
autor
18. mar 2008

ups nie poli ale boli 😀 😀 😀

uhlikova09
autor
18. mar 2008

hnusne fuci aspon tu u nas

cairka
18. mar 2008

keď je pekne, tak aj 5 a viac hodín dokopy. keď je kosa, tak spoň na hodinku doobedu aj poobede

kluara
18. mar 2008

keď býva pekné počasie, sme vonku stále. keď je škaredo, tak máme len povinné vychádzky so psom - pol hoďku doobeda, pol hoďku poobede.

aponchie
18. mar 2008

dokud byla v kocarku klidne i 5hodin denne ted uz se mi tolik nechce je ulitana ale tak hodku je ve skolce a hodku az dve odpo

uhlikova09
autor
18. mar 2008

5 hodin je pre dietatko super ale pre mna je to zabijak ja ked som von 3 hodiny uz neviem co so sebou a teraz sme sa prestahovali a ani nemam s kym kocikovat ☹ ☹ ☹ ☹

cairka
18. mar 2008

uhlikova, vydrž pár mesiacov, kým malý začne lepšie behať a ani nebudeš vedieť ako ti prejde hodina-dve - tri. 😉 a kamošky na kočíkovanie a hranie si tiež nájdete - najskôr malý, keď začne behať za inými deťmi a ty sa pustíš do rozhovoru s maminkou 😵

xxmargaretka
18. mar 2008

ahoj..
doobeda tak hod ak vobec a poobede zalezi od pocasia ked je pekne tak aj 4-5h a ked nie tak minimum,alebo vobec,ale zasa vtedy zvikneme ist do mc,alebo do obchodaku na ihrisko a ma zmenu..

uhlikova09
autor
18. mar 2008

cairka to dufam 😉

aponchie
18. mar 2008

no kdyz byla v kocarku malicka tech 5hod uteklo rychle.rano jsem navarila oblikla ji a v 9.30sme vyrazili,do mesta do parku s casakem cokoliv vratila sem se ve12na obed malou dala spat a ja si odpocinula nebo delala co bylo potreba a odpo to same.v lete v podstate porad venku na koupaku u mamky na zahrade jen ne doma ja totiz nesnasim byt tak z nej utikam porad 😝

uhlikova09
autor
18. mar 2008

ja tiez neznasam ked sme doma,ale ked sme zas von uz sa neviem dockat kedy prideme dnu.este ked som mala kamosky u nas na sidlisku ani neviem ako mi to zbehlo lebo ked rozpravas o tom,o tom,stretnes jedu,druhu,tretiu ale ako fakt teraz to je o zivot

maart
18. mar 2008

Holky a ty vase detatka jsou v kocarku hodna???? 😕 ....kdyz pisete 5 hodin venku v kocarku - tak to chapu tak ze treba 2,5 hodiny dopoledne a dalsi 2,5 hodiny odpoledne, tak miminka spinkaji? Nebo koukaji a neplecou??? Moje se totiz treba po hodince probouzi, chvili kouka a zacne jecet! Jak to maji ti vasi broucci???...takze tim chci rict, ze my tak hodinku odpo a hodinku (nebo min) odpo....vic fakt nedam 😒 .

uhlikova09
autor
18. mar 2008

Ja myslim maart ze baby to nemyslia 5 hodin v kuse tak mozno tie starsie deti ale moj by od hladu umrel 😀 😀

maart
18. mar 2008

😀 To jo, to to moje zrave mimco taky...ale ona mi treba ani nevydrzi 2 hodiny v kocarku, no jak pisu, po hodince se budi, uz kouka co se deje, kde je nejaka akce a pak rve 😉 .

martinabarak
18. mar 2008

Maart, aj my chodime tak na hodinku dve, lebo sa zobudi a konieeeec. INac si neviem predstavit, ze som maleho nosila na 4 posch. bez vytahu 2x denne. Myslim, ze 1,5 vonku denne musi stacit.. 😉

bihan
18. mar 2008

To myslíte s tými časmi vážne? 😕 5 hodín? Neznášam to trajdanie s kočíkom len aby som sa prechádzala, takže u nás je to polhodinka - kúpiť chlieb, skočiť do lekárne príp. trošku a prejsť. Ak ideme niekam s MM, tak je to o inom, ale do centra by som asi s kočíkom cestovala pol dňa a bezcieľne sa potuľovať po okolí ma fakt nebaví 😅 U nás sú balkónové dvere otvorené stále, takže čerstvý vzduch malej určite nechýba 😉

dada2007
18. mar 2008

my sme vonku tak 3 až 5 hodín, záleží to od počasia a od toho, koľko krát som vonku cez deň. Buď doobeda 2-3 hoďky a poobede 2-3 hoďky alebo na jeden krát od tej 10-11, takých 4-5 hodiniek. Idem pozrieť kamošky-predavačky do obchodíkov(poprípade tam v kabínke alebo v sklade nakojím 😅 😅 ), idem za švagrinkou do obchodu, stretnem sa s kamoškami-mamičkami, alebo ideme s manželíkom na zákusok či kávičku do cukrárne....atď. Ale už sa veľmi teším na leto a letné prechádzky, kúpalisko, u našich na dedine v záhrade....ach jaj...to potom ten čas aj rýchlejšie pôjde...
Ale podľa mňa si rýchlo nájdeš kámošky-mamičky a budeš mať s kým vonku tráviť čas... 😉 😉 😉

maart
18. mar 2008

Uf, tak to jsem rada, ze to ma nekdo stejne... 🙂 ...ja si rikam, ze az bude hezci pocasi a mala treba v lete uz bude trochu sedet, ze to bude lepsi, ale ona zatim proste na nejake dlouhe kocarkovani neni.

natalien
18. mar 2008

Ahojky, tak my chodíme ven dopol jen někdy a to tak na dvě hodinky a pak odpol na další dvě - tři - čtyři(záleží na počasí!), dopol vycházíme po svačině a odpol hned po obědě, odp. svačinku si slupne i v kočárku. Když se vzbudí, tak ji stačí pozorovat okolí a je v poho. Zlaté dítě🙂

martinabarak
18. mar 2008

Tiez si myslim, ze v lete to bude dlhsie. Maly bude aj vacsi a to si sadneme do parku k fontanke a mozno vydrzime aj 5 hodin 😀 😀 😀
Baby a to tych 5 hodin ste na cerstvom vzduchu?, alebo sadnete s kamoskami niekde na kavu, lebo to sa potom podla mna nerata.... 😝

aponchie
18. mar 2008

ja nevim proc je spatne "bezcilne bloumat"po venku 🙂 ja si to naramne uzivala slunicko vanek,pohodicka,zmrzka,casak v parku a mala byla hodna v kocarku.proc ne

maart
18. mar 2008

Marti, vid 🙂 ....sezeni v kavarnicce u neceho dobryho se nepocita 😀 .

kristi
18. mar 2008

ja taky chodim docela dost malo, v zime je to opravdu o nicem....v lete se samo tesim,ze to bude delsi

aponchie
18. mar 2008

marti ja do toho pocitam kafe ,ktere jsem si nikdy nemohla dat nekde na zahradce ,ale jen v ruce v kelimku na prochazce 😉

maart
18. mar 2008

Jsem proste lemra lina...+ holka po hodine stejne rve, tak co...my si taky pockame na leto 😀 .

sisstin
18. mar 2008

já též nechodim každej den...a rozhodně ne na 5 hodin..tak na 2 maximálně...pokud jdu sama 🙂

kristi
18. mar 2008

maart, souhlas.... 😉

natalien
18. mar 2008

Tak samotný by se mě taky nikde bloumat nebavilo až 5hodin, jezdí nás víc 🙂

martinabarak
18. mar 2008

Aponchie to mas dobre 😉 . Ked bol Sebastian mensi, tak po hodine zacal tak plakat, ze som utekala domov a kym som mu nedala cicku do pusky, tak neprestal. Teraz uz nastastie neplace, alebo si ma uz vycvicil, ze som nacas doma ? 🙂 .
Inac, ked pekne teplo tak ani nevies a si vonku dlhsie, no ked je kosa tak sa to vlecie. Uz aby prsla jar..... 😵