Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako sa vám páčilo v Habakukoch?

svetluska07
29. aug 2012

Bola som s deťmi tam,ale neviem či som náhodou neprišla o niečo pekné, prišli sme totiž 2 hodinky pred záverečnou. Stihli sme nejaké 3 rozprávky,pochodili sme dedinku, pozreli do minizoo, boli v negrambľoši,ale nič moc.Rozprávky boli pekne zahrané, ale okrem toho ... Keď si vezmem koľko sme zaplatili vstupné a dcéra je tvorivý človek a nemohla si spraviť z modelárskej hliny odliatok vo veľkosti 2 €-vky. Povedali nám s nezáujmom,že ak chce si môže kresliť na papier alebo na kameň. Kladiem si otázku,či som niečo nezmeškala alebo mám vysoké nároky?

petkahaa
29. aug 2012

ahoj,my sme isli pozriet minuly tyzden,ze ved na pol hodku zabijeme cas..ale ostali sme asi tri hodiny a fakt bolo super! myslim ze si nezmeskala nic,pozries divadielko a potom sa bavis po svojom,asi ide aj o aktualnu naladu... chlapci strielali z praku,pohrali sa v piesku,pozreli pri praci kovaca v jeho dielni,obdivovali dracie hlavy a cudovali sa ake velke vajicko tam je.. mozno obycajne veci,pre niekoho nic moc,ale pre nas krasny den. a chvalim aj hercov a miestnych pomocnikov,urcite sa tam este vratime 😉 jaj a halusky v drevenej miske,miesto lyzice vareska-mnaaam

tinkag
29. aug 2012

my sme tam boli 15.8. od 12:30h az do zaverecnej a videli sme 6 rozpravok. Kecali sme s princeznou a kralom, aj inymi postavickami. Moje su straaasne zvedave. Pokukali sme vsetko, Nam sa tam pacilo. Moje nemalovali, aby sa nezaspinili, radsej sme si dali zmrzku a kavu, pohrali sa vonku. A na konci vystiskali princeznu a aj pusy na licka dostala od mojich bab 🙂

boska79
29. aug 2012

My sme boli, ziadny program nebol prave...no nic moc

xenicka13
30. aug 2012

My sme sa otočilli a išli minút peniaze inde keď sme videli aká suma je za vstupne 😀

alusha
30. aug 2012

nam sa tam neskutocne pacilo, stravili sme tam cely den, chlapcom sa nechcelo domov... videli sme 5 rozpravok a to sme ani na vsetky nesli, lebo sa chceli aj hrat... zvieratka, super ihrisko, domceky, bol to pekny den...

lubiku
30. aug 2012

My sme boli z Habakukov sklamaní 😠 ☹

lalus
30. aug 2012

nám sa páčilo 😉 je pravda, že je to malé a to vstupné je desné, ale malý (4roky) bol spokojný a my s ním 😉 mali sme to v rámci výletu, keď sme boli blízko a neľutujeme, že sme šli.

limetka32
19. sep 2012

my sme sa tam minuly vikend cestou domov nahodou zastavili a celkom sa nam pacilo, vstupne je naozaj vysoke, ale kompenzuju ho atrakcie, ktore ponukaju. Je to pre deti od 3 rokov plus - minus, ktore vydrzia sledovat hranu rozpravku, tie mensie sa mozu pohojdat na hojdackach, pozriet si mini ZOO. Dalej je tam dedinka plna domcekov roznych tvarov, roznych remesiel. Stravili sme tam 2hodiny a urcite tam este niekedy zavitame, len pockame kym nas drobec bude trosku vacsi aby si mohol viacej uvedomit ten cely rozpravkovy svet a vyskusat viacej atrakcii vhodnych pre jeho vek.

superdievca
11. okt 2012

a aké je tam teda vstupné?

limetka32
13. okt 2012

@superdievca
Cenník (individuálne vstupné):
0 – 15 rokov: 4 Eur (pondelok – piatok), 5 Eur (sobota, nedeľa, sviatok)
nad 15 rokov: 7 Eur (pondelok – piatok), 8 Eur (sobota, nedeľa, sviatok)
ale od oktobra do aprila je areal habakuky uzavrety

Tu začni písať odpoveď...

Odošli