Ako tráviť čas s 6 mesačnou dcérkou? Je nanič počasie

nela30
12. nov 2009

ahojte maminy, ako travite cas so svojimi drobcami ked je taketo nanic pocasi? ked len prsi a neda sa ist von? ja mam 6 mesačnu dcerku a uz mi faaaakt dochadza inspiracia 😝 😝

lyongirl
12. nov 2009

no minule došla inšpirácia aj mne, tak sme išli do Materského centra...
alebo nemáš nejakú kamošku, čo by ste sa striedavo s drobcami navštevovali? Alebo nejaký detský kútik...iné ma nenapadá

paola.o1
12. nov 2009

mna by tiez zaujimalo co cele dni robite, ked sa neda ist von dievcata. ja napr. zijem v zahranici, takze nehrozi aby som sa stretavala s inymi mamickami a detmi, lebo tu ziadne nepoznam 😀

momin
12. nov 2009

My si hrajeme. maly je ted v super veku. Zacina lozit po 4 tak mi jeste nikam neutika a tak delame blbosti. Rychle se pak unavi tak dost spinka...🙂 No mozna to je i tim pocasim...

paola.o1
12. nov 2009

keby sa tak moj unavil. my sa tiez hrame do zblbnutia, ale ja odpadnem skor ako maly🙂 no nela, ja asi vyskusam vyguglit nejake cvicenie mamiciek s detmi, i ked neviem ci to nahodou nieje pre starsie deti, alebo ist na plavaren, i ked neviem ci to nieje blbost v zime🙂

rimmel
12. nov 2009

ja chodim do baby group neviem ako tomu hovorite.. 😨 malemu sa paci a tiez chodime na plavaren

nela30
autor
13. nov 2009

paola - no ved prave plavaren v zime? neochorie mi?

lenka1smejka
13. nov 2009

Ja chodim stale von,ci prsi,snezi a mozu padat aj traktore

paola.o1
14. nov 2009

no ja by som sa tiez bala ist v zime na plavaren...neviem. tak jasne aj my chodime von kazdy den, ale ked leje tak nie. a teraz lialo 4 dni v kuse. a v taky den som uplne hotova, lebo neviem co uz by sme robili🙂 nela, ja si skusim najst nejake cvicenie mamiciek s detmi, uz som nieco guglila a je to aj pre uplne mealinke deti....

lenka1smejka
14. nov 2009

Preco nechodite aj ked prsi?Deckam v kociku to len prospeje

paola.o1
15. nov 2009

nuz neviem, ked prsi tak mam na kociku igelit takze krpec je ako v sklenniku. a ja tiez si nenecham oprsat vlasy predsa.... zato ked neleje, tak sme vonku tak 4-5 hodin denne.

lenka1smejka
15. nov 2009

paola.o1-a ty namas parazol?Alebo prsiplast?kup si lepsiu plastenku aby mal viacej vzduchu