Ako trávite voľný čas s deťmi vo Viničnom?

michalka12
14. aug 2008

Su tu niake mamicky z Vinicneho alebo z Pezinka? Ja sice este nebyvam vo Vinicnom ale budeme sa tam s rodinkou stahovat. Zaujmalo by ma ako travia volny cas maminy s malymi detmi, kedze viem , ze v obci nie je ihrisko.
Dakujem

mishka711
14. aug 2008

ahoj je tu tema kde su babule s Pezinka Modry Senkvic tak to pozri 😉

dadka212
14. aug 2008

Michalka, ale dá sa chodiť na futbalové ihrisko a tam je to celkom fajn pre deti je tam mini ale fakt mini pieskovisko, šmyklavka a tuším 2 hupačky, ale hlavne je tam super trávička takže sa tam dá hrať s loptou, aspoň sa tam malému nemá čo stať lebo aj tak je ešte maličký na preliezky...
...alebo neviem či sa to dá aj vo Viničnom ale v niektorých dedinách sa dá chodiť s deťmi do škôlky aby sa pohrali s deťmi, skús sa potom spýtať, škôlka je pri cintoríne

michalka12
autor
15. aug 2008

dik dadka, ty si z Vinicneho?
to je fajn, ze tamje aspon niaka hojdacka, aspon aby sa mali kde deti stretnut

dadka212
15. aug 2008

Michalka moja mama je odtial a chvílku sme tam aj my bývali, ale to som ešte nemala malého tak ma nezaujímalo kam sa dá s deťmi chodiť a preto to ani neviem 😖
ale na tom ihrisku som nechala malého behať aj bez botičiek, na tej trávičke kde hrajú futbal, nie na tej naookolo...a chodia sa tam hrávať deti z dediny, hlavne v nedeľu keď je futbal 😉

afry
5. feb 2009

halooooo je tu niekto z vinicneho

kattia
14. okt 2009

Ahoj afry, ja byvam Vinicne-Talinhof, mam 6 mes- chlapca- 🙂

ramcel
6. okt 2010

Ahojte, bývam dva mesiace vo Viničnom pri Pezinku a nikoho tu nepoznám. Bývame v novej štvrti a verím, že takých ako ja, je tu veľa. Ak máte chuť prejsť sa niekedy spoločne, ozvite sa. Mám 13 mesačnú dcéru a chodíme von 2x denne - Viničné alebo Pezinok. Nemám chuť stále preberať iba množstvo zjedenej potravy a čo už malá dokáže 🙂) tak ak vám všetci už idú na nervy s týmito otázkami a chcete aj zmeniť témy, je to vítané. Ved človek na materskej nemá len polovicu mozgu - lebo niekedy mám pocit, že ked ma ľudia vidia s kočíkom, nejako to automaticky predpokladajú...

melkina
18. mar 2011

Ahojte, ja sa koncom júna sťahujem do Viničného 🙂 Budem rada, ak nájdem niekoho na spoločné prechádzky 😀

tara2
23. jan 2012

ahojte troska ozivujem temu, v lete sa aj my stahujeme do Vinicneho 🙂
@melkina - ahoj ako si sa tam zabyvala? Uz si si zvykla?

tara2
23. jan 2012

a este sa chcem spytat neviete nahodou kedy zvykne davat skolka na svoju stranku prihlasku? Dakujem

melkina
26. jan 2012

@tara2 ahoj , myslím,že som si už aj zvykla celkom 🙂 Deti tak isto v škole fajn, som spokojna🙂 A kde vo v
Viničnom budeš bývať,v novej časti? 🙂 S tou prihláškou ti neporadim, nepozerala som to zatial....

tara2
26. jan 2012

@melkina - na Cintorinskej v tom rozostavanom dome 😉 . A deti chodia do skoly do PK ci do Grobu?

melkina
26. jan 2012

@tara2 deti chodia do slov.grobu,su tam velmi spokojne a navyse sa vyhybame rannym zapcham v PK 😉

tara2
26. jan 2012

@melkina - vidis, to som sa chcela spytat, ako sa vam rano cestuje. Kolko vam priblizne trva cesta do BA? Asi chodite cez Slov. Grob a Ciernu vodu... ozaj ty uz pracujes?

melkina
27. jan 2012

@tara2 nie,ja som na materskej. Do práce chodí priatel, a on ide buď cez dialnicu alebo slov..grob a potom cez Grinavu a Svaty jur.Trva mu to cca 30 -40 min ,robí na Račianskom mýte.Ale najvacsie kolony su aj tak v Rači zvacsa. Ja vozim deti do grobu a to je jasne bez problemov 🙂

tara2
27. jan 2012

@melkina - aha, super 🙂 tak sa budeme stretavat na ihrisku 😉 . My zvykneme chodit do BA cez Slov. Grob, Ciernu vodu...ale 40 minut je v pohode, som cakala viac.

melkina
30. jan 2012

@tara2 jasan,ozvi sa ked tu budete byvat, stretneme sa potom na ihrisku 😉

tara2
30. jan 2012

@melkina - jasne, tesim sa 😉

horajda
4. mar 2012

Ahojte baby, ak by ste mali zaujem o cvicenie s detickami od 1 do 3 rokov v Senci
Od 10. Aprila 2012 pridavame nove kurzy:
Žabky Cupkajky 1-1,5r. UTOROK 9.30-10.30
Žabky Skákajky 1,5-2r. ŠTVRTOK 9.30-10.30
Žabky Bežkajky 2-3r. ŠTVRTOK 10.40-11.40 a SOBOTA 9.30-10.30

Cena za 10 týždňov 43Eur, dve hodiny sa dajú nahradiť v najbližšej vekovej kategórii

Prihlásiť sa môžete zaslaním emailu na zuzanahorackova@yahoo.com, v emaily uveďte Vaše meno, meno a vek Vášho dieťatka.
A tu je link na viac informacii:
http://www.facebook.com/#!/pages/Tancuľkovo/362...

ivkadracova
12. apr 2015

Ahojte, dobre sa Vam byva v tom Vinicnom? Mne to prislo daleko od Ba aj centra PK, bez MHD .. Neviem si to predstavit, ale mozno sa mylim. Dobre ceny domov aj pozemkov tam boli.. Cakam pozitivne aj negativne nazory, aby som vedela : ) vdaka.

leenkaa2708
9. feb 2016

Ja by som tiež uvítala nejaké info 🙂 ďakujem

evicaveverica
9. mar 2016

@ivkadracova my sme sa prestahovali do Libachu..tiez sem nechodi MHD iba SAD a aj to bohviekedy..zastavku mame odveci. Ale... Nemenila by som to ani za nic.. Ten klud, to okolie, vinohrady... Uzasne. Ten pohlad na karpaty ma vzdy dostane. Zamna velke plus. Akurat odporucam 2auta v rodine aby si beostala v izolacii. Ja som pobehaj..🙂

lenkaaaaaaa
30. jan 2017

ahojte, planujeme sa prestahovat do vinicneho. maminky jako sa vam tam byva. hlavne ma zaujima jako sa detom paci v skolke a skole vo vinicnom a jako je to s cestovanim. dakujem

leenkaa2708
30. jan 2017

@lenkaaaaaaa ahoj my sme tu kratší čas ale ak sa chceš popýtať kľudne mi napíš do IP

stani8623
5. nov 2017

Ahojte, my sa planuje prestahovat do Vinicneho, ako sa vam tam byva? Ake je to prostredie pre deticky? Uz sme mali rezervovany dom v Hviezdoslavove a obyvatelia nam odporucili si to dobre premysliet. Vraj sa tam nebyva tak dobre, ako na zaciatku. Ze vdaka novostavbam je to preplnene a obcianska vybavenost nepostacujuca. Vzhladom k tomu, ze buduci rok sa tam ma postavit viac ako 30 domov, sme to vzdali. Dakujem za vsetky odpovede.

bell_28
11. máj 2018

Ahojte, tiez byvame vo Vinicnom uz 5 rok v domceku. S manzelom sa nam tu dobre byva, je tu futbalovy stadion, kde sa da posediet na ciganskej, kofole alebo pivku 🙂 je tam detske ihrisko, velmi dobry vybeh najma pre deticky. Mame rocneho synceka a 5 rocneho psa, s ktorym chodime do hajika na prechadzky, kde sa aj pes dobre vybeha. Je tu cyklotrasa okolo rybnika za stadionom smerom na PK, chodime tam vencit psa a kocikovat 🙂 smerom k haju je zas cyklokaviaren, kde sa da tiez vonku posediet pri kave alebo pivku. Je tu kde ist, ci uz z kocikom, detmi alebo so psom. Kazdy si najde uz to svoje. Vyhoda lokality je 2 km do Pezinka a par km do Senca a dobre pripojenie na dialnicu. Za mna Vinicne urcite odporucam!