Aký je aquapark Oravice?

annie13
18. máj 2011

Boli ste niekto v tomto aquaparku, aky je, ake vstupne? Voda? A nejake dobre ubytko v okoli za rozumnu cenu 😉 dakujem za tipy

juliankaaa
25. máj 2011

No v oraviciach su dva. jeden starsi, nekryty bazen a druhy je meander park a ten ma tych bazenov viac. Tam chodievame aj my, ale ceny su podla mna dost vysoke, aj ohladom vstupneho, aj ohladom sluzieb. Lenze nam vyhovuje to ze tam je teplejsia voda, takze s nasou tam chodievame od 4.mesiacov-ale nie do toho horuceho bazena, tam by som s malymi detmi nesla. kukni stranku http://www.meanderpark.com/page.php
mas tam aj cennik za vstup

juliankaaa
25. máj 2011

@annie13 a ubytovat sa da v sukromi aj v hoteloch v okoli, najblizsie je k oraviciam dedinka Vitanova, ake ceny, neviem. 😉

titkovamiriam
25. máj 2011

Bola a bolo úžasne,ubytko urcite najdes je tam kopec privatov 🙂 ja som byvala v Rabči a Trstenej a robili sme rozne vylety do okolia.meander park bol velkym prekvapením,aj výlet lodov po priehrade a mnohe iné 🙂

adamss
1. júl 2011

@annie13 Ahoj Anka, v Meander parku sme boli asi dva krat. Je tam super. A to myslim doslovne. Ale relativne draho. Myslim, ze dovolenka cisto len v Meandri by bola dost nudna. Ked to skombinujes s vyletmi do okolia... da sa. Najviac by sa mi pacila takato dovolenka v zime. Hned vedla je lyziarske stredisko, kde sa mozte cez den vysantit a potom zrelaksovat v tepluckej vode.
Ubytovanie urcite najdes niekde v okoli. Sice aj meander ma svoje ubytko, ale to este zvysi naklady.

mahulenka87
21. júl 2013

dá sa kúpať v Oaviciach aj s 3 mesačným bábätkom? 😕

domenique
21. júl 2013

meander park je v porovnani s inymi akvaparkami drahy, dokopy tam nic nie je. Brigadovala som tam

horana
22. júl 2013

Mne sa javi ako zaroven drahy a zaroven co sa tyka rozmiestnenia prvkov dobry, cisty, skratka fajn. Ono tie prvky povedzme si narovinu su uz vo vsetlych aquaparkoch viacmenej na jedno brdo, len rozne inak nakonfigurovane vsade, tam uz nejake nove vychytavky asi neprekvapia nikde. Nie je zamerany na tobogany, je tam len jeden, ale ten je velky a super. Ma ale zase pomerne vela miesta v bazenoch oproti inym.
Nejavil sa mi tak preplneny ako Besenova ci Tatralandia kde sa uz niekedy ozaj niet kam pohnut. Aj ked samozrejme prazdny tiez nie je.
Detom sa ratala simulacia vodneho priboja ktory sa spusta v jednom z bazenov. Mame pekne spomienky, niet co vytknut.

Ubytka je vsade naokolo vela, staci zadat cez net poziadavku, da sa aj v sirsom okoli, napr. ubytovat sa v dedinke Zuberec kvoli turistike sirsim moznostiam nez na Oraviciach, a sem chodit navecer ci cez skaredsi den sa ovlazit. Ked sme v Oraviciach pekna pre deti je Juranova tiesnava, ale to je tak jedine pre dieta zaujimave...

brona55
6. feb 2014

je tam aj neaky detsky kutik