Aquapark Tatralandia, Bešeňová alebo Poprad. Kam s ročným dieťaťom?

annie13
7. sep 2009

Chystame sa na dovolenku buduci tyzden aj s rocnym syncekom a zaujmalo by ma ktory z tychto aquaparkov najlepsi pre tak male dieta, kto mate skusenosti, poradte. Dakujem

ceresnovci
11. sep 2016

Jednoznacne tatralandia. ta je top. Boli sme aj v poprade ale ten nas velmi sklamal. Do PP uz viac nepojdeme - bola tam zima, tazka orientacia na prvy krat a dlhe prechody medzi bazenmi. Radsej 100% osvedcena tatralandia.

jantato
11. sep 2016

dominika1217 po navsteve tataralandii sme chut na ZOO veru nemali uz 😀 😀 aj ked sme sa strojili, ale rychlo nasadli do auta a z toho zlého sna šup prec radsej 😀 😀 , cize uz ZOO nenavstivme,nakolko do tatralandie uz urcite nepôjdeme.
Ale odporucaju tu ZOO , pocula som na nu dobre ohlasy

zuzana612
11. sep 2016

My chodime do Besenovej niekolko krat do roka. Vzdy mimo letnej sezony, ked su zlavove kupony. A zasedne chodime cez pracovny tyzden. Deti sa tam vysaleju, dokonca sme naposledy absolvovali s najmladsim ktory bude mat v novembri 4 roky toboganovu vezu. Neviem sice akym zazrakom nas hore s nim pustili ale nevadi. Isla som s nim na tom najpomalsom tobogane, mala som ho na kolenach. Velmi sa mu to pacilo. Jedine negativum toboganovej veze je to schodisko. Kym vyslapem hore sa mi toci hlava a potom zase celkou cestou dole 😀 V Tatralandii sme boli 2x, tiez cez tyzden. Vnutorne tobogany s kolesami super, ale pre male deti je to bieda. Ten maly bazenik s 2 smykackami je onicom. Strava v jednom aj druhom katastrofa. Dost ze clovek necha kopec prachov za vstupne, kupovat este predrazene jedlo je uz ozaj moc. A potom sa stazuju ze si ludia nosia stravu so sebou. Keby mali obedove menu napr. za 4-4,50 tak by sa vacsina ludi najedla normalne tam. Ale dat 7-8 eur za rezen a k tomu si dokupit este zemiaky je uz fakt vela 😝 Vacsinou to riesime tak ze detom naberieme nejake croisanty, dzusy, a ked sme tam cely den ideme do restiky aspon na polievku ze maju deti nieco teple.

kikikat
13. sep 2018

Bešeňova na 100% najlepsie z celého leta

kvetinka75
13. sep 2018

naj asi Bešeňová. Je tam toho veľa. Poprad je menší. Tam sme chodievali ale pre naše decká málo atrakcií a už nezaujímavé. Tatralandia - atrakcie super. Boli sme 1x ale dlhé rady, to nás odradilo. Tak kvôli tomu nie. Bešeňová je niečo medzi. Neviem odkiaľ si, ale nám sa páči aj Veľký Meder. Ale to je skôr letné kúpalisko. Dá sa byť aj vo vnútri ale nie je to už také ako v Bešeňovej.

jankach11
3. júl 2019

Co tak Štúrovo? Ale musí vyjsť počasie. Inak super