Aquapark Tatralandia, Bešeňová alebo Poprad. Kam s ročným dieťaťom?

annie13
7. sep 2009

Chystame sa na dovolenku buduci tyzden aj s rocnym syncekom a zaujmalo by ma ktory z tychto aquaparkov najlepsi pre tak male dieta, kto mate skusenosti, poradte. Dakujem

jespera
21. nov 2014

Ja som tiez bola vo vsetkych troch - 1.besenova, 2. Tatralandia, 3. poprad..u mna taketo poradie.

ejco
25. dec 2014

Kočky poraďte.Od 3.-6.1.2015 ideme do Kežmarku.Máme 7ročne deti a chceme sa ísť s nimi niekam kúpať.Ide nám o to,aby voda bola tepla a aby sa tam nenudili a samozrejme,aby bolo otvorené,keďže je to taký termín.

buba1993
25. dec 2014

Odporúčam Gino Paradise v Bešeňovej, ani Poprad nie je zlý, určite by som sa vyhla Tatralandii.

xenicka13
25. dec 2014

Jedoznačne Poprad 😉

baska1
26. feb 2015

@sterre prosim da sa tam ist aj s kocikom?

zuzana612
26. feb 2015

Ja som bola v PP len raz, este tam nebola ta piratska lod pre deti a bola som sklamana, pretoze pre male deti tam nebolo nic. Do Besenovej chodime dost casto, ako postavili ten novy stan tak je tam super, male deti sa vyblaznia. Dnes ideme do Tatralandie, zevraj je tam teraz lepsie ako v Besenovej. Zhodnotim ked sa vratime.

@baska1 v Besenovej maju svoje kociky ktore mozes pouzivat a chodit s nimi po areali. Ci si mozes zobrat aj svoj vlastny neviem

baska1
26. feb 2015

@zuzana612 a v DK?

gretocka
26. feb 2015

ahojte, tiez som bola vo vsetkych troch s dietatom plus-minus 1 rok.
Tatralandia - dovolili aj kocik, kedze sme sli na cely den. V Poprade sme boli len bez kocika, neviem ci dovolia mat ho tam. V Besenovej maju vlastne kociky, ktore mozes pouzit, vlastny ti tam asi nepustia.

Co sa tyka detskych bazenov, v ziadnom z nich nesmies ako mama v bazene sedie, maximalne namocne nohy, co je dost neprijemne na chrbticu. Vo vsetkych troch sme nakoniec nalozili deti do kolies a sli do dospelackych bazenov prave kvoli tomu, ze uz sme nevladali stat zohnuti....

Pre vacsie deti je v Besenovej aj v Tatralandii vcelku dost smyklaviek, striekacich prudov vody.

Napr. v Besenovej je cela taka veza s mini-toboganmi. Rodicov na nu nepustia, takze dieta cca 2-3 roky je tazke tam pustit same, lebo ho nemas ako drzat. A treba dat pozor pri pristavani do bazena, lebo je tam dost hlbka na sediace dieta, mne aj patrocny syn tam skoncil pod hladinou, takze ich treba chytat uz pred koncom.

Tatralandia je fajn, ale je dost preludnena.

Poprad si pamatam najhmlistejsie, boli sme tam naposledy pred styrimi rokmi.

tictactoe
26. feb 2015

V Tatralandii je stale plnka, hlava na hlave, na tobogany su neskutocne rady a je tam neprijemne horuco. Besenka je super ale naposledy mali tu fun zonu zavretu 😒 minuly tyzden sme boli v poprade, to bol zatial top, nebolo tolko ludi (ale boli sme od rana ked asi vsetci este lyzovali), na tabuli ukazovalo 270 ludi, deti sa vyhrali vo vsetkych bazenoch, potom sli do detskeho kutika a my sme na nich mali vyhlad z vyrivky.

zuzana612
26. feb 2015

@baska1 ja osobne som v Kubine nebola ale moje deti ano so starkou, pacilo sa im tam ale myslim ze je tam len jeden alebo 2 tobogany. Ja mam male deti, takze pre ne je Besenova fajn lebo sa tam vyblaznia, syn moze ist uz aj na taky vacsi antikorovy tobogan. A pre uplne malicke deti je tam taky mini antikorovy bazenik s malou smykackou a hubkou z ktorej ide voda. Moj 2 rocny syn sa naposledy vyhral tam, lebo na tu vezu sa bal ist

zuzana612
26. feb 2015

aj ja sa toho bojim ze v Tatralandii bude hlava na hlave kedze su prazdniny a pocasie take ake je ze sa neda lyzovat. Kamaratka bola v utorok v Besenovej a sa zlakla ked prisli na parkovisko co tam bolo tolko aut, ale dnu sa to roztrusilo tak to nebolo az take zle

gretocka
26. feb 2015

@tictactoe ano aj my sme vychytali naposledy zavretu jednu zonu - tu kde su antikorove bazeny. Svagrovci vraveli, ze prave tam im to pripadalo najlepsie. Takze sme boli v tom bazene s vlnami a ked sme sa chceli vyhriat, museli sme ist von.

tictactoe
26. feb 2015

nikde to nie je take zle ako v Tatralandii, je to najpopularnejsi akvac a tym padom aj uuuuuplne preplneny - stale! aj ked detom to vobec neprekaza, len my sme boli radi ze uz od tial ideme prec a dobrovolne by sme tam nesli - vzdy len kvoli detom 🙂

tictactoe
26. feb 2015

@gretocka no tak to ste mali stastie, ani len tie vlny neboli otvorene vtedy ked sme boli my, cela ta cast bola zatvorena.
u nas zatial vedie poprad. často chodime aj do turcianskych teplic, tam je to take skromne, ale deti sa aspon na tobogan dostanu.
a pre dospelych jednoznacne rajecke teplice - raj na zemi 🙂

gretocka
26. feb 2015

no a my zas zvykneme raz za dva roky strihnut predlzeny vikend v Madarsku a tam sa vyblbneme vsetci 🙂

amaca
21. jún 2015

Baby prosim vas, v Besenovej davaju uteraky ci treba mat vlastne.

gretocka
21. jún 2015

v saune dostanes ich plachty, pri bazenoch sme mali svoje, neviem ci je tam moznost nejakeho prenajmu od nich.

jarrr
16. nov 2015

Noo, som tu novy, ale casto sem chodime citat nazory ludi...
K tym akvaparkom, vsetci nas presviedcali, ake to je v tralala.. super, ze tam treba ist... Dobre teda, tak sme tam isli na viked. Mozem povedat, ze je to tam velmi dobre zorganizovane. Areal holidej vilidz je fajn, cisty, upraveny. Chatky tiez ok, cena za chatku prijatelna (94e za trojcelnnu rodinu + babatko/noc).
OK, ranajky tiez fajn, chutne a hojne jedla! Tak sme sa dopracovali dovnutra, bol piatok. Prisli sme okolo 17.30, ludia skor odchadzali, ako prichadzali. Bazeny poloprazdne, decke tiez a tobogany skoro bez ludi.
Super, vysantili sme sa. Pri bare v bazene skupinky ozratych idiotov, ale inac klud.
Prisla sobota, isli sme tam popoludni. Vsade davy. Uz ked sme prisli na parkovisko, plne aut!
Bazeny plne, lehatka obsadene, bludili sme hodinu s kociarom, kym sme nieco nenasli. Tobogany bez sance, fronty... ozrati chudaci, co codili hore-dole, nadavali, pluli do vody (urcite aj chcali..), az ich museli riesit plavcici... otras! Tak sme boli vonku, tiez hlava na hlave..! Isli sme sa najest do jedalne. Objednal som jedlo pre troch ludi (dvaja dospeli a dieta 7 rocne), plus voda na pitie = 70e! Som myslel, ze im to tam necham pri pokladni! Polievka - kapustova 4.5e, rezen 7e ale zemiaky 3e, salat - na vahu, dva tanieriky salatu 10e!!! +3 male vody.. Dobre, sak to vsetko budem platit az na zaver, ked budeme odchadzat... Dali sme si zo zenou drink v bazene, radsej som ani nepozeral na cenu... vo vode pod nohami svinstvo, lyzicky, trubicky, pohare..., v kvetinaci na bare NAGRCANE, smard jak v chlieve! Dobre teda, vydrzali sme do vecera do 8, aj na tobogany sa uz dalo ist...
V nedelu odchod, isiel som vsetko vycalovat na recepciu, dokopy 188+250+nedelny obed+ 10e videohra na recepcii=500e. Naftu neratam. Dojmy - tralalandia nikdy viac. Chodime po akvaparkoch a kupeloch, boli sme v trenc.tepl, turc.tepl, galandii (galanterii), rajeckych, bojniciach, besenovej, zatial jednoznacne Turc.teplice, male, skromne, lacne, skvela voda, MALO LUDI, krasny kraj. Galnteria - o nicom, trencianske ok, ale male je to tam a vela ludi chodi, rajecke - predrazeny snobizmus, bojnice to iste..., besenova - super voda, bazeny, ale tiez davy... Takze, ked to zhrniem, besenova a turcianske!

elik5
5. aug 2016

ahojte, boli sme vcera v Tatralandii, no hroza, 5 dospelych a 2 dni nechali sme tam 130 euro na vstupnom, 60 euro strava a za kazde vypozicanie nafukovacieho raftu 3 euro, ked nechcete zaplatit 3 euro tak cakate hodinu na jednu jazdu, na tobogan sme cakali pol hodinu, ludi nenormalne vela, hlava na hlave, nic sme nerobili len sme pozerali na deti kde su, strava katastrofa - langos, hranolky, pecenu kura nula bodov, jedine kuraci vyvar bol naozajstny vyvar, vo vnutornych bazenoch nenormalne smiklavo, kedze nase deti su male, chceli sme byt hlavne v detskom kutiku, ale tam bolo deti na tu malu plochu, tak sme to tam hned vzdali. Tyzden predtym sme boli v Aquacity v Poprade, tam sa deti vyhrali a mali sa aj kde. Pred rokom sme boli v Besenovej a bolo tam ovela lepsie. Najhrosie z tychto troch hodnotim Tatralandiu. Nechate tam 300 euro a ideme unaveni domov zo slovami nikdy viac. Naschval sme isli vo stvrtok, ze bude menej ludi, no neviem si predstavit este viac ludi cez vikend. A plaucici neprijemní, ked si poziciate raz raft tak stale sleduju, ci ich aj vratite po prvej jazde. Ako policajti. Ked sme isli kupovat listok bolo tam mnozstvo ludi pred nami, deti plakali a stali sme v rade 40 minut. Tatralandia - pre mna nula bodov, katastrofa. S malymi detmi skor Aquacity v Poprade.

jantato
10. aug 2016

@elik5 my sme boli 2 roky po sebe na 5 dni na liptove a vzdy sme boli aj v besenovej aj v tatralandii a mozem povedat,drahe v oboch rovnako ale vbesenovej sme so toboganovali do sytosti,teda hlavne maly a nikde sme necakali,max. 3 az 5ti ludia pred nami. Tatralandia katastrofa, sama som si nadavala naco som tam aj tento rok isla, uz nikdy nepojdem, ani jeden krat sme neboli na tobogane a milion ludi, besenova je v tomto super veru.

monikapef
18. aug 2016

V prvom rade by som rada pozdravila "milú pani recepčnú" z Gino Paradise Bešeňová, ktorá bola ústretová ako hovado...prepáčte za vyjadrenie, ale aj tak je to moc slušne povedané.
Naša prvá dovolenka s 2ročnými dvojičkami bola vďaka nej veľmi nepríjemným potešením. Aj napriek tomu, že som si objednávala pobyt cez ich rezervačný portál(nie cez zľavomat , alebo niečo podobné) a kde som uviedla, že si prajem izbu na prízemí s terasou, čo mi bolo aj potvrdené, že ju máme zarezervovanú.....sme dostali izbu na druhom poschodí, bez výťahu a s balkónom 1x1m. Takže keď sme dali deti cez obed spať tak sme 3hodiny stáli na priestore 1x1 m ako idioti a večer keď zaspali o 20,30h tak sme mali dve možnosti...ísť spať hneď s nimi, alebo vytrpieť chvíľku pri pohári vína na super balkóne. Bohužial sme tak sklamaní z našincov, že za 3dni, resp.ako oni uvádzajú 2noci , čo v konečnom dôsledku bolo presne 44hodín strávených v Bešeňovej sme vyvalili cez 450EUR. Podotýkam žiadno sme nehýrili :D a nevyužili sme ani jeden tobogán, iba sme POSTÁVALI v detskom bazéne, lebo tam sa človek nemôže k dieťaťu ani len zohnúť. Super investované peniažky, aj keď by som rada podporila SLOVENSKÝ TRH .... bohužiaľ už viem, že na SLOVENSKU to asi nepôjde a chápem rodiny, čo radšej dva roky šetria, a potom vypadnú na dovolenku do zahraničia.
Zbožňujem Slovensko, zbožňujem TATRY a preto mi je ľúto, že takýto prístup "SLOVENSKEHO ZAMESTNANCA" ma prinútil rozmýšľať čo nabudúce spravím s peniažkami určenými na relax mojej rodinky. S pozdravom pre majiteľov TMR a ich zamestnancov, ktorí pravdepodobne musia plniť nejaké ich nariadenia .....užívajte si peniaze oklamaných klientov, snáď Vám to raz dopne.

jantato
18. aug 2016

@monikapef fuuu , to by nasralo aj mna, my sme tiez boli ,ale ubytovane par km dalej v drevennom zrube a tiez sme pytali izbu na prizemi, co nam nastastie vyhoveli. Pytame si vsade na prizemi izbu z toho istého dovodu, mame vysielacky a rocny maly chodi spavat uz okolo 18.30 , tak vonku na terase vzdy grilujeme a sedime pri vinku. Asi by som tu dotycnu prizabila.... ☹

ejjja
10. sep 2016

Isli sme po prazdninach, ze nebude tolko ludi. Bohuzial prave dali do obehu nejake zlavove vouchere, takze sme s 2 malymi detmi cakali pred pokladnou 1,5 hodiny a keby nebolo ich, asi sa davno otocime, ale vydrzali sme, aby sme si zaplatili sialene vstupne, pretoze sme samozrejme zlavove vouchere nemali. Takze sme k plnej cene dostali cakanie zdarma😩. Vsade vela ludi, kupili sme si balicek sea fun, ale bola som sklamana. Vo vnutornom adrenalinovom bazane pre deti 3-6, boli aj starsie deti, ktore sa strkali, liezli hore toboganmi, takze nas maly 4 rocny neraz dopadol v potycke zle, prave tam by mal byt plavcik, co by to trosku strazil. Vonkajsie tobogany v tejto zone fajn, ale pre 7 a viac rocnych. Detsky bazen ok a na dalsich 2 atrakciach hrooozne rady. Strava cena/kvalita/mnozstvo, no hroza. A prevsetch co chcete ist - jedine cez tyzden, s voucherom a staci vam zakladny balicek, nie o 7 eur draksie a zbytocne doplnky, teda ak nemate pubertakov, potomok.

gabriellka
11. sep 2016

@ejjja to ste boli kde? bešeňová či tatralandia?

jantato
11. sep 2016

inak jedlo o nicom a predrazene je aj v tatralandii aj v besenovej a kvalitovo v tatralandii celkom masaker

moni244
11. sep 2016

Osobne nechapem ludi, co sa vyberu s malymi detmi do aquaparku, predrazena atrakcia vhodna skor pre vacsie deti. Inac my teraz ideme do Moravie, sestra tam bola, je tam fajn, ale dceru nechavame doma. Nic by z toho nemala.

jantato
11. sep 2016

@moni244 my sme boli koli starsiemu, v besenovej sme sa posmykali habadej aj ja trochu aj muz a starsi 8 rocny sa vysantil a maly rocny,ten neplati nic a on sa tam pohral aj pospal ,dalo sa. O dva dni reku ked sme na Liptove este behneme do tatralandie a to som povedala nikdy viac, cista katastrofa jak pre deti tak pre starsich.

moni244
11. sep 2016

@jantato ked ma clovek aj starsie dieta, fajn, to je ine

jantato
11. sep 2016

@moni244 ale celkovo sme zhodnotili , sice Litov pekny ale co sa tyka kupania tak uz nepôjdeme, kopu penazi prec a nestalo to az tak zato, aj ked sme si teda celkovo dovolenku uzili, potom sme boli este v sturove ked boli vysoke teploty a to je uz o inom, tam sa nam vzdy najviac lubi aj co sa kupaliska tyka a neminie clovek tolko penazi a este sa aj chutnejsie naje.

dominika1217
11. sep 2016

a inak ked ste uz v tatralandii,odporucam navstivit aj kontaktnu zoo,kedze je hned oproti 🙂