Aquapark Tatralandia, Bešeňová alebo Poprad. Kam s ročným dieťaťom?

annie13
7. sep 2009

Chystame sa na dovolenku buduci tyzden aj s rocnym syncekom a zaujmalo by ma ktory z tychto aquaparkov najlepsi pre tak male dieta, kto mate skusenosti, poradte. Dakujem

akvi
7. sep 2009

Urcite Besenova - je tu suverenne najteplejsia voda a aj ked je uz vonku chladno, tak vo vode je prijemne. A aj vo vnutri je super a je tam aj bazen pre malicke deti. V Poprade som ja teda mrzla, vonku bolo asi tak, ako teraz a dnu bola zima, len tak posedavat sa nedalo, skoncili sme v obycajnom plaveckom bazene a makali, aby nam nebola zima 😅
A ak idete do Besenovej teraz, mimo prazdnin, tak je tam uplne super - my sme boli teraz 1.9. a ludi bolo malicko, uzili sme si to...

titkovamiriam
7. sep 2009

besenova

adetka
7. sep 2009

Na kupanie: Besenova... na akcie popri kupani Tatralandia (tiez aj v chladnejsich dnoch): Westernove mestecko (koniky, vlacik, malovanie, tancovanie, vystupenia zvieratiek...), zvieracia farma na konci chatiek a moznost sa predtym povozit na lodke po Liptovskej Mare (kusok odtial).

nika.r
7. sep 2009

My sme boli tých končinách minulý víkend a v Bešeňovej sa nám veľmi páčilo. Hlavne tá teplá voda je super, aj už spomínaný detský bazénik bol pre nášho ročného synčeka perfektný, malý sa v ňom skvele vyčľapkal. Tatralandia zase vyzerá byť bohatšia na rôzne atrakcie, určite je väčšia. My sme boli len vo westernom mestečku, ktoré tiež vrelo odporúčam. Nechcelo sa nám odtiaľ ísť, malému sa veľmi páčilo. Len si treba nabaliť peňaženku 😅

lila794
7. sep 2009

Ja som z Liptova, tiez odporucam Besenku 😉

bambusko
7. sep 2009

poprad urcite nie 😒

annie13
autor
8. sep 2009

takze Besenova
dakujem velmi pekne rozmyslali sme nad Popradom ten sme mali vychvaleny, ale je to aj dost daleko kedze sme ubytovani v Liptovskom Jane
takze iste Besenova, juj uz sa tesim

sofik
19. sep 2009

mne sa páčilo v Tatralandii ale aj Bešenovej - pre deti je v oboch toho dost na vyšantenie 😉

pato
24. sep 2009

tak tato otazka a odpovede zaujimali aj mna.tiez sa chistame..
dakujem. vyhrala besenova

annie13
autor
8. okt 2009

no tak dovolenka super, nam sa najviac pacila Tatralandia uz len kvoli malemu, velmi pekne tie detske atrakcie, ked voda menila farbu tak bol hotovy, urcite sme neboli naposledy, dakujem vsetkym za rady

lamada181
1. jan 2010

ja mozem odporucit besenovu ja som spokojna a aj moje deti boli spokojne vyblbli sme sa na toboganoch a bola som spokojna a ceny takatiez ujdu
a v detskom baze ne je super teplucka voda tich trosku asi o dva stupne chladnejsia ale perfekt 😀

majami
21. jan 2010

ahojte, nam sa pacilo v tatralandii ale teraz sme "objavili" nový aquapark v Dolnom Kubíne, sú tam super balíky pre rodiny s deťmi, bazén pre úplnych drobcov, detský kútik, 6-ročný syn mohol sám chodiť na tobogáne, nebol rýchly a plynulo na konci zastal, málo ľudí, nám sa veľmi páčilo.

annie13
autor
6. apr 2011

@majami prosim ta ako sa vola ten park v dolnom kubine,??

sorciera24
6. apr 2011

@annie13 vola sa to Aquarelax....aj my tam s drobcom chodime a je to super....nikde na SR som nevidela taky dobry vnutorny aquapark.....vhodny pre deti ....kukni link:
http://www.aquakubin.sk/aktuality.php

nikka23
19. jún 2011

Ahojte baby, včera som bola s mojou dcérkou v Aquaparku Tatralandia. Veľa ľudí si to chválilo, no ja ako mamička s malým dieťaťom som bola zhrozená. Toľko ľudí, čo tam bolo.... Vnútri len tri bazény. Jeden pre celkom maličké deti, no umiestnený niekde na akoby chodbe, kde sa behom minúty prešlo hádam aj 50 ľudí. Druhý bazén pre trošku väčšie deti, no celkom natrieskaný. Moja malá sa cca pol hodinu len spamätávala z chaosu, čo tam bol. Inak vedľa totho akože detského bazéna boli dvere na vonkajšie bazény a tobogány, tade opäť ako v metre. Voda tiež nebola veľmi teplá. Tretí bazén vo vnútri bol tiež natrieskaný. Kam si položiť veci, to bol ďalší kameň úrazu. Ako orol som sliedila, kedy sa uvoľní lehátko a šup ho hneď tam, nech ju mám aspoň kam položiť, keď ju budem chcieť utrieť nebodaj nakŕmiť. Vonku sme neboli, nakoľko nebolo až tak teplo a keďže je ešte malá (2,5 roka) tak tobogány neboli pre nás. Neviem ako pôsobila Tatralandia na Vás, no ja tam určite nikdy nepôjdem. Samý chaos, stres a tlačenica. Vzhľadom na vysoké vstupné som bola maximálne sklamaná. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tweety22
19. jún 2011

nikka23, mna v Tatralandii tiez zarazilo nehorazne vstupne, platila som za seba a za syna, dcerka nastastie este neplati, kazdopadne mam podobne skusenosti ako ty... moje deti sa do aquaparkov velmi pytaju, no ja som skor extrem, ja radsej tie peniazky usetrim a pojdeme k moru

inak aquarelax v dolnom kubine je asi jediny aquapark, ktory mozem odporucit, skutocne bez chyby 🙂

ivkapon
21. jún 2011

v Tatralandii som nikdy nebola. Odradilo ma vstupné. V Poprade som bola 1x a to mi úplne stačilo. Vyhráva z týchto troch jednoznačne Bešeňová. Celá rodina sa tam cítime dobre.

nickyma
14. aug 2011

besenova uz nikdy viac - "za vela penazi malo muziky". raz a dost. deti - nudili sa a to sme uz toho pobehali dost. my sme sa poriadne nemali kde kupat - vnutri vobec a vonku nam bazeny tiez nevyhovovali..... najlepsie su aquaparky, ktore nepotrebuju velku reklamu a preto ani nemusia mat vysoke vstupne a maju dobre kupanie ako je wellness patince alebo aquarelax titris, galandia.... :(

krtica11
14. aug 2011

mi sme boli v dolnom kubine a musim odporučiť super

sonatt
14. aug 2011

tiež môžem odporučiť Dolný Kubín. Boli sme tam koncom júla a bolo tam super. Deťom sa odtiať nechcelo odísť 🙂

sorciera24
14. aug 2011

podbne dievcata, my chodime len do DOlneho Kubina, od zaciatku....najlespis aquapark pre deti (aj pre nas) 😉

carea
30. máj 2012

@sorciera24 mozem tam ist aj s 8 mesacnym

modrofuzik11
30. máj 2012

v nedelu sme boli v tatralandii. chodime tam radi. je tam vela veci pre deti. odporucam. kubko ma 11 mesiacov. chodime na plavanie od 6 mesiacov. vody sa vobec neboji. uzival si to tam 🙂

jasminet
30. máj 2012

ja tiez za seba hovorim - besenova nikdy viac... vnutorne bazeny zle riesene, male, hlava na hlave, na wc cez studenu chodbu behat mokra v prievane.. personal nula bodov, ledva odzdravia, hlavne ze na FB su sustavne, vsade kody ako v obchode - na zupane, perine, mozno aj vo vankusoch zasite a ta kontrola izieb pri odjazde ci naaaahodou host nieco neukradol - naozaj trapne na 4 hviezdickovy hotel... strava biedna... 😝

a wellness patince super, aj personal, aj bazeny, uplne o inom a pritom rovnaka kategoria ako besenova...

januska191
30. máj 2012

ja som tiez z Liptova a aquaparky tu mam vsetky obehane.... s malymi detmi jednoznacne odporucam Dolny Kubin, detsky bazenik omnoho vacsi ako v Besenovej, tam je to naozaj nuda, jeden bazenik a to je vsetko... V Kubine, dva spojene bazeniky, super tobogany, 3 ročny syn je z nich hotovy, divoka rieka, pekny detsky kutik, skakaci stan... vsetko je v interieri, ale mne to len vyhovuje, lebo este nie je teplo na kupanie. V besenovej len ked je teplo, von je toho dost, ale dnu naozaj nic moc. Tatralandia plne suhlasim s
@nikka23 tolko ludi, clovek sa tam nemoze ani pohnut, kazdu chvilu som mala pocit, ze my tam deti niekto udupe...

sorciera24
30. máj 2012

@carea jasne, ja som bola prvykrat s rocnym, ale boli tam tak 4-5mesacne deti....voda je tam asi najmenej chlorova, prave preto elbo priamo tam organizuju aj kurzy pre babatka...takze je to asi najvodnejsi aquapark aj pre take male deticky 😉

peluskovo
30. máj 2012

my sme boli teraz v hoteli permon v detskom vodnom svete / vstup aj pre neubytovanych /, nie su tam atrakcie ako napr tatralandia alebo aquapark, ale rocne dieta aj tak nepojde na tobogan, bol tam bazenik pre deticky , ondrejkovi / 11 mes / bola voda po pas, teplota 32-33 st. maly aj tak jedine co chcel, chodit okolo bazenov za ruky, detsky bazenik je dlhsi, takze pochodil aj v nom, boli sme tam menej ako 3 hodky lebo sme mali starsiu dcerku so sebou a tej sa pacilo vo vode, ale inac malemu by stacilo aj kratsie.
@annie13

romanovic
26. jún 2014

Zeny, daju sa v Besenovej niekam zlozit veci? Teda su tam nejake uzamykatelne dost velke skrinky? Lebo budeme mat so sebou veci na prespatie a nechcem to nechavat v aute....

sterre
21. aug 2014

Ahojte, super, ze som nasla tuto diskusiu 🙂 Sme na tyzden na dovoklenke na Liptove, no skor koli prirode a pod. ( su tu uzasne veci, aktivity, cele dni travime velmi roznorodo, kade-tade a deti su uzasnute a stastne - pripadne mozem nieco poradit aj vam). Jeden den bolo skarede pocasie, tak sme sa rozhodli pre aquapark. Mam jedneho 10 roc. a druhy ma 3r. Dakujem za ten tip na Dolny Kubin - bolo tam super-super! Aj maly si nasiel svoje, bazenik bol vyborny s mini smykackou, detsky kutik, nafukovacia skakacka a to ho nabudilo, ze sa odvazil s tatinom aj na tobogan🙂 Aj starsi syn si prisiel na svoje, nasiel co sa jemu paci. Paradny den straveny v bazenoch v skaredom pocasi. Voda teplucka, vsetko ciste, ludi tak akurat... Parkovne zadarmo a vstup na bazeny na 3hod. sme platili 29€. Pocas zaplatenych hodin mozete odskocit na male obcerstvenie priamo medzi bazenmi. Jedine, hned vedla je restauracia-pizzeria, tak horsiu pizzu som este nejedla. Oplati sa tam ist len na drink a kuknut origin. podpisane dresy sportovcov🙂 Jest odporucam v restauracii-kolibe v Likavke (hned pri hlavnej ceste oproti hradu Likavka). Tak kvalitne jedlo, vyber a obsluha sa vidi malokedy. Este raz dakujem za skvely tip a dobre rady🙂

masasko
5. nov 2014

Ahojte ideme bud. vikend do Bešeňovej, priateľ má z práce zájazd, a zaujmalo by ma ako ste poriešili poobdnajší spánok s tými menšími deťmi v aquaparkoch. V lete na kupalisku je to ok, s tým sme nemali problém, spinkal v stane, ale čo dnu v aquaparku, hmm?