Baby friendly miesta v Bratislave

cicamica1980
22. mar 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ahojte,

ak existuje takato tema, prosim usmernite ma.
hladam v BA a okoli miesto, kam sa da ist s 2-3 mesacnym babatkom, aby tam bola nejaka miestnost na kojenie so sedenim a prebalovaci pultik.

viem zatial iba o jednom: v eurovei, za mekacom - je tam miestnost, 1 sedenie na kojenie a prebalovaci pult.
v eurovei sa da fajne prejst po promenade a vybavit nakup.

dajte tip na ine miesta v BA a okoli

dakujem

andelok
22. mar 2013

@cicamica1980 Ak chces nakupovat, tak napr. Ikea ma oboje. A este ma napada hrava kaviaren, v BA su dve: na Dlhych Dieloch a v Petrzalke. Skor pre vacsie deti, mozno vyuzijes neskor. Alebo ak chces ist na kavu s kamaratkou a zobrat so sebou babatko, aspon mas istotu, ze ho mas kde nakojit a prebalit. www.hopsasa.sk

katy1979
22. mar 2013

Avion na poschodi ci uz spominana ikea

cicamica1980
autor
23. mar 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@andelok @katy1979 baby ikei a avione sa da aj sadnut a nakojit?
napisete mi kde presne /v ktorej casti, pri akom obchode/ a kde v ikei je ta miestnost na prebalenie a nakojenie? dakujem pekne

andelok
23. mar 2013

@cicamica1980 V Ikei je to hned pri vchode, tam kde su uzamykatelne skrinky na oblecenie a nakupne voziky...kvazi pod schodami, tam kde je aj WC,

monique02
23. mar 2013

@cicamica v ikei je aj v jedalni taky oddeleny kutik s kreslom, ale aj na wc napravo od restauracie je taky prebalovaco kojaci kutik, aj ako pise andelok hned pri vchode ako su wc

v avione je to tiez ako su wc medzi marks spencer a nejakou obuvou, oproti je tusim pimkie, hm a nejake kavicky, detske ihrisko, to je skor prebalovaci, ale da sa v pripade krizy nakojit tak ze sadnes na zatvorene wc, je to velka miestnost v ktorej sa zamknes a potom na druhej strane ako su humanic, deichman, sportove obchody, tak na poschodi je aj s kresielkom na sedenie, hladaj opat wc 😉

a v auparku je pri vytahoch tiez tusim na 1 poschodi miestnost na kojenie, prebalovanie aj s mikrovlnkou

chichinka
23. mar 2013

@cicamica1980 Aupark ma dve taketo miestecka, jedno starsie - na poschodi ako je marionnaud, tusim tam ides takou chodbickou dozadu - ale je to dost malinkate a stare, ale ucelu posluzi. A potom vybudovali novu miestnost, je vedla Reno obuvi (Alebo Humanic?), ale ked vchadzas dnu hlavnym vchodom ako su informacie, tak pojdes do laveho kridla a ako prejdes obchody dva s obuvou tak po pravej strane je chodba k WC-kam a este pred WC--kami je Tvoj ciel 😀 po pravej strane take nenapadko dvere...musis zazvonit na taky zvoncek a oni Ta vpustia, je to tam super, nove, ciste, stale to pani cisti, dva prebalovacie pulty, kos na plienky, umyvadlo, lavicka na kojenie, mikrovlnka... a je tam aj k tomu wc... je to najlepsie miesto na prebalovanie a kojenie co ja poznam 🙂 ak som zle popisala instrukcie, spytaj sa na informaciach alebo akejkolvek tety co sa stara o cistotu zachodov.

sasenkah
23. mar 2013

@cicamica1980 pri prvom dietati som to tiez riešila, teraz uz kojim všade... Samozrejme diskretne, malého mám schovaneho pod salom alebo satkou. Výrazne sa mi tým zjednodusil život 😎

katy1979
23. mar 2013

@cicamica1980 avion ma aj miestnost na kojenie. Vytahmi na prve. Je tam ihrisko a detske kino. Vytahy su vedla hrackarstva all toys. Najprv su zachody a dalsia miestnost je kojaca. Je tam aj gauc aj mikrovlnka. Ale ja som tiez kojila vsade aj ked chapem ze nie kazdemu to vyhovuje.

cicamica1980
autor
23. mar 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

baby dakujem vam moc🙂))

fuzinko
2. jún 2013

upne naj a budes upne spokojna je mamaland na drienovej, to je bomba, pozri si ich web. stranku. maju aj animatorku a je to pre deti najme do 3 rokov