Baby - friendly zariadenia vo Vysokých Tatrách. Poraďte!

pepies
4. mar 2009

poradte prosim nejake baby-friendly restauracie prip. zariadenia v Tatrach ............

tento vikend sa chystame do Tatier s polrocnym a viem, ze je problem dietatko niekde prebalit, zohriat mu stravu prip. sa s nim pohrat.
Dakujem.

pepies
autor
5. mar 2009

halloo, chodite niekto do Tatier ?????

zuzana581
5. mar 2009

Ahoj. Ja ti určite neporadím, lebo moja skúsenosť s VT negatívna a už tam nepôjdem určite. Boli sme minulý rok a prešli sme tam Smokovec (Horný, Dolný) a aj Tatranskú lomnicu a blízke okolie a poviem ti, že ja som bola sklamaná. Nikde žiadny kútik pre deti, vo všetkých reštikách sa fajčilo a jedlo hrozné, takže sa ani nedivím, že tatry zívajú prázdnotou, ale to by bolo na inú tému. Jediné miesto, kde bolo super aj pre deti, aj na pohlad bol hotel Hubert. Tam sa oplatí ísť: http://www.hotel-hubert.sk/home.php?action=index

pepies
autor
5. mar 2009

zuzana581, tak presne tohto sa obavala. ja Tatry poznam dobre, chodila som tam kazdy tyzden ako sprievodkyna, ale este som nemala vtedy dieta, takze som sa nezameriavala na detske kutiky a prebalovacie pulty 😀 a chodila som s nemeckymi seniormi, takze ti hlavne potrebovali kavu a strudlu 😀

dnesny trend v cestovnom ruchu a dovolenky ako takej je zamerany na deti, no v nasich velhorach a tiez vseobecne na Slovensku s tymto asi nepochodim, presne toho som sa bala......
uz to vidim, ako budem prebalovat a kojit v aute, detsku zeleninku mi hadam zohreju v hocijakej restauracii.....

predsa ma len potesite babenky, ak date nejake tipy pripadne napisete, ake mate skusenosti. 🙂

kamilecka
5. mar 2009

Ahoj

my sme tiez boli na skok v tatrach minule leto a nasli sme jednu restiku,kde mali detsky kutik a pekne oddelene sedenie,sice nemali tam ziadne prebalovacie stoly alebo co,ale nikomu nevadilo ze som Davidka prebalovala pri stole v kociariku. Kedze tam boli stoly pekne oddelene murikmi od seba.Sadli sme si pekne do rohu,bolo kde dat aj kociarik a aj vlastne hned vela bol kutik s hrackami,kuchynkou,detskym stolikom,farbickami .......

Len akurat ze neviem ako sa ta restika volala 🙂 Na strbskom plese to bolo,pri parkovisku 🙂 Ak zistim tak ti napisem nazov

kamilecka
5. mar 2009

A zabudla som napisat ze mi aj doniesli horucu vodu na ohriatie detskeho jedla a mohla by si tam aj pekne kojit,fakt nas tam ani vidno nebolo 🙂

pepies
autor
5. mar 2009

kamilecka si ma potesila, skus mi zistit ten nazov prosim prosim........
bolo to pri tom velkom parkovisku ako je vlakova stanica alebo az hore vyssie, tam uz v lyziarskom stredisku? 😉

pohodicka77
5. mar 2009

Ahoiky,

my casto chodime do tatier ale mame uz 1,5 r zbojnika a napr. Smokovec .... mas tam pri hoteli smokovec kaviaren Tatra - detsky kutik, hotel smokovec restauracia - samoobsluha detsky kutik, hore nad cestou je slovesnka restauracia s detskym kutikom .... vsetko nefajciar ... Penzion Siesta ma detsky kutik , detrsku stravu a nemaju problem ani s opatrovanim dietatka po dohode s nimi....... pre tak male babo som nevidela nikde prebalovaci kutika le to sa da aj v kociariku .. tak som to robila ja ... dufam ze pomohlo

a este v lomici je penzion slniecko v restauraciii sa drobec vie pohrat a mily personal 🙂

pepies
autor
5. mar 2009

pohohicka diky moc 😉

pepies
autor
5. mar 2009

sorry za skomolenie prezyvky 😀 , takze oprava:

pohodicka diky moc 😀 😀 😀 😀

kamilecka
5. mar 2009

Pepies

tak som ti to nasla,manzel si spomenul,fakt varia tam vyborne, je tam vela miesta pre deti,mozu behat hore dole 🙂

Tu je stranka s fotkami, akurat tam nieje vyfotena ta cast s kutikom,su oznaceni aj ako baby friendly

http://www.lonik.sk/index.php?Section=1-7&Cmd=S...

Tu niejake diskusie

http://www.kamnapivo.sk/pivodb/vysoketatry/2295...

miminap
5. mar 2009

ahojte.. poradim vam. chodime kazdy piatok vystupovat do hotela slovan v tatranskej lomnici. tam maju na deti zamerane vsetko, kopec detskych stoliciek, poprebalovaci ch pultov, vsade kutiky. moja skusenost. vzdy si vravim, ze ked budem raz mat svoje, viem, kde mozem pokojne travit dovcu. 😉