Bezpečná plaváreň v okolí Nitry

marcelatrabalikova
19. okt 2016

Ahojte mamicky prosim vas mozte mi odporucit nejaku bezpecnu plavaren kde sa da ist kupat s 10 mesacnym babom ?V okoli Nitry 🙂 Dakujem

sissy27
19. okt 2016

@marcelatrabalikova prepáč, ale "bezpečná plaváreň" - to je niečo špecifické, alebo čo si máme pod tým predstaviť? Lebo utopiť, pošmyknúť, či prísť k úrazu sa dá asi na každej...

pribinak
19. okt 2016

bezpecna plavaren je nieco ako gulata kocka....nikto ti neda zaruku, ze vsetci, ktori sa pridu kupat, budu zdravi, ci su to deti, alebo dospeli

marcelatrabalikova
autor
19. okt 2016

myslim plavaren,ktora je schvalena pre deti odborom verejneho zdravotnictva....plavaren,ktora je bezpecna po infekcnej stranke pre deti...

sissy27
19. okt 2016

@marcelatrabalikova zavolať niekam na úrad verejného zdravotníctva, odbor hygiena životného prostredia, a informovať sa priamo tam??

marcelatrabalikova
autor
20. okt 2016

@sissy27 prosim ta ak mi nemas dat normalnu odpoved na otazku tak mi ani nepis...pytala som sa kde sa mamicky zvyknu kupat so svojimi detmi a maju pocit,ze tam je dobre osetrena voda...nechapem ludi co sa vyjadruju aj ked prd vedia a hraju sa na mudrych...

sissy27
20. okt 2016

@marcelatrabalikova nikdy som sa nestretla s tým, aby niekto riešil "dobre ošetrenú vodu"... Takže keď toto je tvoja priorita, zavolaj si na patričný úrad a budeš mať fundovanú odpoveď od kompetentných... Poradila som ti najlepšie ako sa dalo primerane tvojej otázke... Ľudia inak bežne navštevujú všetky dostupné plavárne, bazény, atď. a pokiaľ viem, tak hygienici ich aj pravidelne kontrolujú.

marcelatrabalikova
autor
20. okt 2016

@sissy27 a ja som necakala take polemizovanie na otazku s ktorou plavarnou maju mamicky dobre skusenosti.....

sissy27
20. okt 2016

@marcelatrabalikova pýtala si sa doslova na "bezpečnú plaváreň, ktorá je schválená pre deti odborom verejného zdravotníctva" - to je niečo úplne iné ako "plaváreň, s ktorou máte dobré skúsenosti" 🙂
to, čo si pôvodne žiadala, si naozaj over na príslušných úradoch...