Bojnické Dni strašidiel. Boli ste niekto?

zuzanka1983
19. apr 2008

Boli ste niekto min.rok a kto sa chystá tento? Počula som, že tam je fronta na lístky.

leoni.d
21. apr 2008

My sa chystame, no zatial neviem, od kedy do kedy su dni strasidiel tento rok. Kazdy rok to byva na prelome Aprila a maja. Ak niekto bude vediet viac, napiste..:D

zuzanka1983
autor
21. apr 2008

Tento rok to bude od1.mája do 5.mája ale bojim sa trošku tej fronty na lístkz.Kamoška tam min.rok čakala 3 hod.

zuzkap2
22. apr 2008

zuzanka1983 a aj 8.5-11.5

monca301
23. apr 2008

My chodime kazdy rok na strasidla. Na listky sa tam caka dost dlho,najlepsie je ist tak ne vecer okolo 17h vtedy tam uz nie je tolko ludi. My sa pri cakani striedame. Ideme do ZOO potom na sokoliarov,prejdeme sa do kupelov a ten den rychlo prejde. Skor si myslim,ze je problem s parkovanim.

xxmargaretka
23. apr 2008

ahoj..no fronta na listky bude urcite..my sme boli asi 3roky dozadu a tento rok sa chystame na rozpravkovy zamok co bude v juni..

maruschka
28. apr 2008

minulý rok sme boli..Chodia skupiny po 30 turistov-toľko púšťajú na prehliadku hradu.Skrátka,aby každý to divadlo videl v pohode,tak chodia takto skupiny.Na lístky sme nečakali.Pretože jedna pani stojí pri vstupe na cestu k hradu a vždy pustí len tých 30 ľudí-tí si kúpia lístky a čakajú pri vchodových dverách.Ak by si aj čakala,tak max.25 min-toľko je rozdiel medzi jednotlivými skupinami..

Len upozornenie 😒 😖 😒 :naše decká to len-len vydržali-trvalo to približne 1 h a 30 min a museli sme byť samozrejme ticho,všade bola tma a vlastne všetci boli duchovia-hrali príbeh Pálffyho-bola tam smrť,vyberali mu mozog,najkrajšie bolo vystúpenie opernej speváčky-tak to bolo supééér..Odporúčam ísť skôr so stašími detičkami-mladšie to určite nezvládnu-je to dlhé a nerozumejú deju.Mali sme v skupine naše babuľky a ešte iné deti,ale stále deti sú deti..Viete si to predstaviť.
Preto radšej odporúčam-pre rodinky s menšími detičkami- v júni Rozprávkové dni-to mi hovorila aj sprievodkyňa-to deti lepšie znášajú a sú pripravení na detské zájazdy a celkom malé detičky..Je to také hravé.. 😉 😉

elise
28. apr 2008

a v júny sú kedy rozprávkové dni? a koľko stojí vstupenka?rada by som išla s malým na zámok aj do zoo 😉

maruschka
28. apr 2008

Festival duchov a strašidiel je od 1-4.5 a od 8-11.5, dospelí 200 Sk,deti 100 Sk, do 6 rokov 20 Sk 🙂
Rozprávkový zámok-Najkrajšie rozprávky na našom zámku podľa Pavla Dobšinského,19.6,22.6,26.6,29.6.Dospelí 180 Sk,deti 100 Sk, do 6 rokov 10 Sk...menšie zdarma 🙂

My pôjdeme na tie rozprávkové dni..Strašidlá máme už oskúšané a to ešte nemusíme mať... 😕 😕 Inak keď je Medzinárodný festival duchov a strašidiel,tak sa koná pod hradom jarmok.. 😉

lenadka
29. apr 2008

ahojte, maruschka celkom s tebou suhlasim 😉 pre takych malych prckov to dokonca moze byt poriadne desive...tento rok je motyv "krute vtaca" - sintvska bosorka miery do Bojnic, je to vraj slachticna obdoba Bathoricky, len tato vrazdila vsetko doradu, nevyberala si len dievcata...v reklamnych spotoch sa pise..."potecie krv nevinnych"... 😕 😝 vlani sme sa chceli pozriet na nadvorie a boli akurat strasidla a zastihli sme poslednu skupinu, zacinalo to tym ze na nadvori bola zatvrena rakva okolo nej biele ksichty v ciernych haboch, strasidelna hudba.... 😅 pre starsie deti to moze byt psina pre skolkarov asi moc nie 😝
na rozpravkovy zamok pojdeme asi aj my, tento rok je podla najkrajsich rozpravok Dopsinskeho, vlani to bolo zlate take detske rozpravocky typicke boli. 🙂 ja pojdem vo stvrtok som dohodnuta s kamoskou, oni chcu ist na strasidla, ja im zatial postrazim malu /4r./ ak budu chciet a potom pojdeme s dievkami do ZOO, ja moju na strasidla teda urcite nevezmem iba ak by som chcela aby sa vecer sama bala zaspat 😕

danulka2
29. apr 2008

ahojte, my chodime kazdy rok na strasidla, ale este ani raz sme neboli v zamku 🙂 . Mam to na namestie 5minut, tak sa tam aj 2x denne chodime prechadzat. Hra tam vsade hudba, maly sa natriasal v kociku. Tento rok ho vypustim a bude trsat aj po ceste 😀 😀 😀 . Vidi vela noveho a to ho bavi. Ale teraz chceme ist do zoo, uz z toho aj bude nieco mat.

pacna
1. máj 2008

my by sme tiež na tie rozpravky ale mame to daleko tak neviem- tie listky hovorite že sa dlho čaka? 😒

filipa
2. máj 2008

dnes sme sa nahodou ocitli pod Bojnickym zamkom, i ked som spociatku netusila, ze su dni strasidiel a cudovala som sa, preco je tam tolko ludi, nebolo to tam vsak az take natrieskane, ako by som na taku udalost ocakavala... zopar strasidiet sme videli cestou, a to stacilo, akonahle sa niektore z nich k nam priblizilo, maly, i ked s riadnou davkou respektu, ho stihol oplut.. to bola ale hanba 😠 ; a ked zacal pridavat na ich adresu aj nadavky, radsej sme areal pred zamkom opustili... povedali sme si, naco drazdit tigra... inak, jarmok bol velmi biedny, nastastie, pocasie vyslo a tak sme sa tesili aspon z jarneho slniecka...

danulka2
3. máj 2008

ahoj filipa, jarmok je len cez vikend.Stanky v priekope pod zamkom a pri zamockej restike su ale kazdy den.

filipa
4. máj 2008

danulka, dik za info, ale to tam kvoli tomu uz nepojdeme.

ingah
21. máj 2008

Ahojte, neviete či je pripravený nejaký program v Bojniciach aj na 1. jún? Ďakujem

maruschka
23. máj 2008

asi nie,rozprávkové dni sú až tuším od 19-6..skús sa pozrieť na stránku Bojníc,či tam nie je info.. 😉

maruschka
23. máj 2008

jáj a tento rok je Rozprávkový zámok od 19.6 a téma na tento rok je Alica v krajine zázrakov 🙂 🙂 😵 tak sa tešíme 😉

ingah
28. máj 2008

Napísali mi program na MDD v ZOO Bojnice- deti od 4-15 rokov vstup za 1 sk.
9-10 hod. - Maľovanie ako čarovanie -súťaž detí
10 - 10 30hod. - ukážka kŕmenia rýb , hadov, korytnačiek, opíc.
10 30 - 11 hod. - cvičenie afr. slonov.

addaa
2. máj 2009

Ahojte my sme dnes chceli ísť na zámok, keďže je tak veterno. Volala som do Bojníc a na zámku sú dni strašidiel. Zámok je zatemnený, odohráva sa v ňom príbeh Besnota o M. Č. Trenčianskom a straší sa. Takže pre nás to ešte nie je vhodné ☹ .

bubca
2. máj 2009

Ahojte, na Bojnickom zámku sme včera boli, v rade na lístky na strašidlá sme čakali viac ako tri a pol hodiny...navyše ten program je pripravený pre väčšie detičky, myslím si, že niektoré scény neboli vhodné ešte ani pre nášho sedemročného syna, ale inak sa nám veľmi páčilo. 🙂

ukana
2. máj 2009

my sme boli dnes, ale ked sme videli tu radu, sli sme radsej do ZOO..........a strasidla su pre deti podla mna tak od sest rokov vyssie 🙂

eimiky
2. máj 2009

ahojte, ja síce bývam v BA ale som rodená Prievidžanka, tie rady na strašidlá sú pravidelne každý rok, preto som tam bola iba raz, ale tiež by som tam asi s dieťaťom do 10 rokov nešla, skôr od tých 10 rokov

denisa555
22. jún 2009

boli ste niekto na tom rozprávkovom zámku? aké to je tento rok?

babatko88
24. jún 2009

denisa: ako každý rok, suuuuuper, aj ked na lístky sa čaká nekonečne dlho 😀 ale možno niekomu sa nepáčilo, no bojnice sú moja srdcovka, tak ma totiž manželík požiadal o ruku a aj sme tam mali sobáš 😀 proste mám len krásne slová na bojnice, nech je tam čokoľvek

zuzka1008
14. jan 2014

Ahojte baby, od akeho veku dietata je vhodne ist na duchov do bojnic??? my mame trojrocnu dcerku.