Boli ste už v Legolande? Kde ste sa ubytovali a stravovali?

evina313
1. aug 2010

Kedze tento rok na dovolenku nejdeme, rozmyslala som nad vikendom v Nemecku, v Legolande. Neboli ste niekto? hladam skusenosti s ubytovanim, stravou, zazitkami...nasla som si ich stranku, ale skor ma zaujima osobne odporucanie

monikazam
10. júl 2019

@xckaret to vážne?

slavkicek
10. júl 2019

@vikusjk syn ma aktuálne 10 ale jemu sa aj vo familyparku veľmi páči, ale už tam nemal až tak čo robiť, v legolande sú dráhy aj pre väčšie deti 🙂 takže si to tam určite užijete, my sme tam boli celý deň.

vikusjk
10. júl 2019

@slavkicek dakujem 🙂 pojdeme na dva dni, teda dva plne v parku, tak dufam, ze postihame aj popozerat, aj pokolotocovat a ze nam nebude prsat :D

xckaret
10. júl 2019

@monikazam vážne....nikdy som to nepiekla, nerobím si srandu....

monikazam
10. júl 2019

@xckaret tak mi napis tvoj mail nech tu nespamujeme pokec☺

vikusjk
10. júl 2019

@sasanka369 @michal308 ahojte, tiez som si na zaklade vasej recenzie bookla ubytko u pani Wolf 🙂 Chcem sa opytat, je v blizkosti nejaky obchod s potravinami? Googlim, ale nevidim. Dakujem

lucialen
10. júl 2019

@vikusjk áno, platné. Vtedy to bolo o 15e lacnejšie, pre dospelého

lucialen
10. júl 2019

@lucialen a netreba to ani vytlačiť, len z mobilu naskenovať kos

vikusjk
10. júl 2019

@lucialen super, vdaka ;)

xckaret
11. júl 2019

Dievčatá a český legoland?

vikusjk
11. júl 2019

@xckaret v CZ je legoland? 😲 Ja viem len o Nemeckom, Belgickom ci Holandskom ci kde to tam je v Beneluxe a este Anglickom

xckaret
11. júl 2019

@vikusjk asi som niečo doplietla....to bola nejaká reklama na výstavu v Prahe😉

sasanka369
15. júl 2019

@vikusjk ahoj, v tej dedine kde je ubytko som obchod ani nevidela, ale mozno tam je, v gunzburgu to je najblizsie mesto ca 3 km sa da nakupit

vikusjk
19. júl 2019

@sasanka369 dakujem za info 🙂

uglybetty1234
19. júl 2019

Ahojte v pondelok sme boli v legolande. Boli sme jeden den, vsetko ske nestihli. Pri vstupe sa da pozicat aj kociarik za 4 €, odporucam uz len na vozenie veci ak by deticky nechceli v nom byt. Kupili sme si aj express pass za 20€ na osobu a odporucsm Vam to zakupit. Nestali sme v radoch, iba sme si klikli na atrakciu a masinka cakala za nas. Uzasne. Vyuziva to malo ludi, predbehnete skoro vsetkych, len pozor neplati na vsetky atrakcie. Ak je cakaci cas napriklAd 20 minut a vy nestihate na atrakciu, tak vam stale podrzi miesto. Da sa rezervovat len jedna atrakcia a z ked ju odliknete ze absolvovane, tak mozete rezervovat dalsiu.
Boli sme aj na ryzovani zlata 4€ osoba, a autoskol 5€, treba booknut na presny cas u okienka. Menu vo vnutri cca 9€ na osobu

luset
10. aug 2019

@uglybetty1234 Ahoj, chystáme sa tiež do Legolandu. Ten express pass sa kupuje priamo pri pokladni? Myslela som, že kúpim online lístky vopred. Čo je výhodnejšie? Ideme 2 dosp + 2 deti. Ďakujem.

uglybetty1234
11. aug 2019

@luset ahojky. Kupili sme aj listky aj tie express passy online. A kupte si aj parking online. Len si ich tam musis vymenit za tu masinku.

uglybetty1234
11. aug 2019

@luset ten express pas kupujes na osobu, tak uz si to len prepocitajte. My sme mali family ticket a 5 express pasov za 20€ na osobu, plus parking myslim 6€

vikusjk
15. aug 2019

Ahojte, tak my sa prave vraciame z Legolandu, boli sme dva dni a veru tie dva treba, ak chcete postihat a nenahat sa. Mala nechcela ist na atrakcie pre najmensich, ostatne sme stihli. Penzion Wolf odporucam, my sme boli spokojni a fakt 10 min pesky do Legolandu.

sonicka315
9. sep 2019

@vikusjk ahoj, prosim ta, listiky si kupovala cez ten inkwire?bolo vsetko ok?

vikusjk
9. sep 2019

@sonicka315 ahoj, listky som kupila cez ten link tuto co bol, za 29,50 na osobu a ano, isli sme dokonca oba dva dni cez ten vstup, kde su rocne listky, v pohode nas pustili.

sonicka315
9. sep 2019

@vikusjk super dakujem🙂ja som tam tiez listky kupila.my sme mali ist v lete ale syn si zlomil ruku, tak snad sa podari este terayz v septembri🙂

vikusjk
10. sep 2019

@sonicka315 drzim palce ;) teraz budete mat aspon menej ludi. A este keby ste sli cez tyzden, nie cez vikend, tak naparadu podla mna. Dnu pustaju aj skor ako otvaraju. Teda my sme tam boli o 10 a uz to ficalo na plne obratky 🙂 Zelam vela zabavy!

sonicka315
10. sep 2019

@vikusjk dakujem 🙂

sonicka315
13. sep 2019

@vikusjk ahoj, este som sa ta zabudla opytat, ze ci ste boli cez tyzden alebo cez vikend. ja mam z vikendu obavy, aby som viac neprestala v radoch ako na atrakciach, no ale cez tyzden nam to moc nevychadza ☹

dai
13. sep 2019

@sonicka315 ahoj... Teraz už prežije aj cez víkend... Ak ešte nemáš ubytovanie ja odporúčam priamo v parku - my sme boli v lego zámku - ono to tak nejak doplnil ten zážitok z legolandu, izby boli akoby z lega, deti čakalo darčekové lego, raňajky boli v obrovskej lego sále, v zámku boli sochy z lega - fakt pekne... A teda máš vstup o hodinu skôr cez zadnú bránu ak si tam ubytovania... Naš to vyšlo na 2 dní 2+2 s ubytovaním v zámku v rodinnej izbe s raňajkami a večerou, vstupenkami okolo 400 euro...

sonicka315
13. sep 2019

@dai 🙂 to ste museli mat fakt zazitok 🙂 dakujem, porozmyslam. ubytko este nemam len vstupenky....nerada by som ich nechala prepadnut, tak asi budeme musiet dat aj vikend😉

katarinacierna
13. sep 2019

@dai prosím tá si to vsetko bookovala cez ich stránku?Tiež chceme ísť 2+2 na 2 dni tak som.necakala ze ubytko priamo tam a vyjde to takto ..čakala som viac 😂

dai
13. sep 2019

@katarinacierna ok... Tak pozerám ze nejak podrazili🙂 my sme boli v 2016tom, viem ze bola akcia na upgrade izby tak sme dokonca mali tu izbu superior... Áno, priamo u nich sme to bookovali... Teraz ale pozerám ze je to cez 700 euro, ale teda sú v tom už aj vstupenky na 2 dní pre všetkých... Možno si to teda pamätám bez vstupeniek:/

sonicka315
17. sep 2019

Ahojte, takže nám to nakoniec celé padlo, veľa okolností nám výlet do Legolandu komplikuje....ak by mal niekto záujem, predám 4 vstupenky platné do konca roka 2019 s výraznou zľavou, prosím, píšte mi do IP. Ďakujem.☹