Boli ste v Habakukoch inak ako autom?

kikina84
15. aug 2013

caute..ideme sem v kombinacii vlakov a autobusov,poradite nejaku najrychlejsiu trasu z BA.??.Zaujima ma hlavne trasa z Donovaly centrum,na Habakuky,na ktorej zastavke je najlepsie vystupit po trase,aby nas bus vyplul co najblizsie k Habakukom..viem ze nic konkretne tam nejde,len po blíž...Pripadne aký koľvek typ,čo by nás mohol zaujímať..dakujem

miskap2111
15. aug 2013

Podľa mňa je úplne v pohode, ak vystúpite na Donovaloch- centrum a odtiaľ pôjdete pešo- nám to trvalo asi 7minút a sú tam tabule, ktoré navigujú na Habakuky. My sme boli na Donovaloch priamo ubytovaní (hotel Galileo, ktory je priamo na Donovaloch- centrum - pred ním je hlavné parkovisko a Koliba reštaurácia) a auto a ani inú dopravu, sme na Habakuky už nepotrebovali. Je to pekná a nie dlhá prechádzka.

sofi05
15. aug 2013

ahoj, habakuky su v pohode peso z hora z centra, ani neviem ci zospodu /volakedy to bola Zornicka/ sa da prejst... Urcite vystupte hore pri hlavnom parkovisku a hned najdete info tabule a je to naozaj len kusok, peknu zabavu 😀

dankapap
15. aug 2013

ahoj-ja som bola s dvoma detmi autobusom- vystupili sme na donovaloch centrum- je to blizko a vsade su navigacne tabule boli sme od rana do nejakej pol stvrtej najedli sme sa tam a sadli na autobus domov....da sa to v pohode 🙂