Boli ste v Rozprávkovom parku Märchenpark v Rakúsku?

petaba
29. júl 2008

bol tam uz niekto?
ako sa vam pacilo a co tam je zaujmave?

tacenka
13. máj 2010

dakujem trixi, uz sa velmi tesiiiime 🙂

cherry04
16. máj 2010

Ahoj ja som uz v merchen parku bola, je tam uplne super, o zabavu mas postarane min na cely den. Len si NEOBUVAJTE opätky, mne takmer odpadli nohy🙂) A detom treba zobrat aj uteraky, maju tam super kutik na blaznenie. Vlastne cele je to tam super

dsnadja
1. jún 2010

ten park je super ale dostala ma ta cena....17 eur na osobu???no my sme 4členna rodina.....to asi nezvladneme.....

veverca
1. jún 2010

Presne z toho dôvodu by som to chcela stihnúť, kým bude mať Tánička 3. narodeniny. Nech trochu "ušetríme". Ale keď to prerátaš....jedne jazda na kolotoči u nás je 1,80. My sme veľmi šetrní, ale jeden výlet tam by sme tento rok chceli absolvovať. Len nech už prestane pršáááááť!!!

yanielka
2. jún 2010

urcite sa oplati aj za tu cenu, tak ako pise veverca na detskych kolotococh keby sa deti vozili dve hodiny tak 17 EUR minies ani nevies ako a tam sa mozu vyblaznit kolko chcu, ked budu chciet dookola jazdit na jednom kolotoci tak mozu aj cely den.....a naozaj si to uziju vsetky vekove kategorie podla mna od 1 roka az do dospelosti. My sme boli teraz v sobotu a urcite tam este zavitame.

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veverca
2. jún 2010

http://www.maerchenpark-neusiedlersee.at/sl/sta...
Toto je link z 1. strany, je tam aj taká zjednodušená mapka.

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tilly
3. jún 2010

marchen je drahy a pre vacsie deti uz nudny, chodte do pratru 😉

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela1978
4. jún 2010

ahojte, s názorom tilly moc nesúhlasím, ja mám 6,5 ročného a stále sa tam vyblázni a to tam chodia oveľa staršie deti. v pratri to je podľa mňa drahšie, lebo v marchen zaplatíš vstupné a vozíš sa koľko chceš, kdežto v pratri si každú jazdu zaplatíš.

miskaq125 - pre 4 ročného akurát. 🙂

trixi
4. jún 2010

daniela, tiez nesuhlasim s nazorom tilly a este vraj Prater je pre ovela vacsie deti (ja som v Pratri nebola ale drahy tam bol). Presne, zaplatis vstupne a mozes sa s detmi vyblaznit, mozes sa vozit kolko chces. Nasmu Matejovi sa tam velmi paci a v lete tam ideme aj so 6 rocnym synovcom, ktoremu ked sme ukazali video, tak sa nevie dockat, kedy tam pojde.

daniela1978
4. jún 2010

trixi - tento rok sme tam už boli, vystihli sme také pekné počasie, ale ešte určite cez leto pôjdeme.
🙂

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trixi
4. jún 2010

@daniela1978 aj my sme uz boli 😉 , bolo malo ludi, prijemne pocasie, nikde ziadna fronta, bolo super. Cez prazdniny tam bude asi vela ludi, ale neva, deti sa vyblaznia aj tak 🙂

daniela1978
4. jún 2010

to ani neni že pre drobcov, ale tam sa jašia aj puberťáci a dokonca aj ja s mužom 🙂 je tam jedna taká dobrá húsenková dráha, akurát pre rodičov a aj deti so silnejším žalúdkom 🙂

daniela1978
4. jún 2010

cez prázdniny je to trošku plnejšie, ale keď tam ideš hneď ráno, tak sa tej tlačenici v celku vyhneš. my tam chodievame tak, že sme tam okolo 10-tej a je to v pohode. Najväčší nátresk je tam okolo tej 3-4tej, ale to už sme hotoví jak lokše a ideme domov. 🙂

miskag125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anesim
5. jún 2010

Rozmýšlam, že by me tam išli s malou, no chcela by som vedieť,ak pôjdeme z TT po dialnici do BA , tak najlepšie cez ktorý hraničný priechod ísť a potom či potrebujete dialničnú známku aj v Rakúsku, a koľko to asi trvá z BA ? 😉

veverca
5. jún 2010

Tak tieto informácie uvítam aj ja. 😉

yanielka
5. jún 2010

@anesim @veverca cez Jarovce, znamku potrebujete a trva to cca 1 hod z BA, asi sa da aj po dedinach, ale tadial sme nesli a urcite by to trvalo dlhsie

trixi
5. jún 2010

ahojte, ako pisala yanielka dialnicnu znamku v Rakusku potrebujete, pokial pojdete po dialnici, po dialnici vsak idete len za Parndorf, zbytok cesty idete mimo dialnice. Cesta sa da v pohode aj mimo dialnice, vtedy mozete ist cez stary prejazd Jarovce-Kitsee (treba dat velky pozor a nezatocit na dialnicny prechod, casto za hranicami kontroluju dialnicne znamky a radostne pokutuju), alebo cez Berg, ale potom zatocit na Kitsee, smer Neusiedler am See a potom na Rust, v Rust zatocit do prava, da sa aj ked nezatocite na Rust cez St. Margarethen, pretoze park je na ceste, ktora spaja Rust a St. Margarethen. Z PN cesta trva 1 hod. 30-45 min, ked sa ide po dialnici aj v AT, a ked ideme mimo tak o 10 min. dlhsie.

anesim
5. jún 2010

Trixi, ďakujem,snáď si tam cez prázdniny trúfnem, najlepšie by bolo, aby išiel niekto predo mnou , lebo mm nešoféruje, ja áno ale bezpečnejšie sa cítim, keď tú trasu poznám, než niekde blúdiť 😀

evina313
14. jún 2010

ahojte, my sme boli teraz v sobotu. Bola som ohurena. Starsí syn nebol, mali sme len mladsieho a my sme si to uzivali asi viac ako on 🙂 necitala som predchadzajuce prispevky, ale odporucam tam ist ked bude teplo a to skoro rano. Teda o 9.00 otvaraju, my sme tam prisli o 9.15. bolo uz hrozne teplo, tak sme sa vyclapkali v tych fontankach a bolo nas tam iba par. Okolo 11. tam uz bolo vela ludi, ale aj tak sa da, aj ked, na niektore atrakcie sme museli chvilu cakat. Moj syn je tak troska bojko tak sa pri tych rozpravkovych bytostiach trocha bal, mozno je na tto este maly, ale pre take deti od 4 rokov uplna parada, naozaj zazitok.
v lete sa tam chystame este raz aj so starsim, 14 r. synom. Myslim, ze aj pre jeho vekovu kategoriu sa tam najde vela atrakcii.
takze naozaj odporucam 😉
anesim- ja by som si tiez asi tazko sama trufala, ja totiz zabludim fakt vsade kde to nepoznam 😀 ja som pol cesty sice spala, soferoval muz, ale pamatam si, ze tam bolo dost kruhovych objazdov, to ja nemusim 😉 ale mal napisane na papieri vsetky dediny , dokladne sa na tu cestu pripravil 😉

fufinko
24. jún 2010

prosím Vás, vedel by mi niekto napisať GPS adresu na Marchen park? Ďakujem

bibione
26. jún 2010

@fufinko na to nepotrebujes adresu 😉 staci,ked si do gps zadas marchen park a sam ti ho musi najst

fufinko
26. jún 2010

Dik, zrovna sme sa vratili, bolo super, len straaaasne vela ludi

keiko
26. jún 2010

@trixi och škoda že som nečítala Tvoj príspevok skôr...manželík zle odbočila už nás radostne pokutovali 😠 😠 😠 neboli sme síce v parku ale pri jazere??? len mám otázočku, je to niekde tam pri tom alebo uplne inde???

trixi
26. jún 2010

@keiko prepac ale nerozumela som celkom dobre, boli ste pri jazere Neusiedler? Aj tam je pekne 😉 Ta cesta ide okolo jazera ale v Rust sa odbocuje do prava, takze od jazera sa odklonite. Netrafili ste? ☹

keiko
26. jún 2010

Hej hej pri jazere neusiedler...tam bolo supiš...
Ale cestou z blavy sme zle odbočili, manžel sa aj pýtal na pumpe, ale tetuška ho zle nasmerovala 😠 😠 😠 a už sme pokutovali...
Ďakujem za radu...ohladom parku..určite pojdeme v blízkej budúcnosti... 😵