Boli ste v Rozprávkovom parku Märchenpark v Rakúsku?

petaba
29. júl 2008

bol tam uz niekto?
ako sa vam pacilo a co tam je zaujmave?

libka1
24. jún 2013

@pisaniesi vynikajuce to tam bolo, ja som bola velmi spokojna, akurat sme teda vychytili den ked sa tam nahrnulo kopec naroda kedze aj v Rakusku boli v tom case sviatky, takze sme dlho cakali na listok, potom v parku sa to uz rozptylilo, maximalne sme cakali takych 5 minut na kolotoc... vsetko sme s nasimi 2 malymi slimakmi ani nepresli a to sme tam boli od nejakej 11 do 17.00, takze sa tam urcite coskoro vratime... isli sme v den ked mala dcerka narodeniny, takze sme za nu neplatili vstup, co bolo tiez super 😉
decka sa vyclapkali aj vo vode co tam je, najedli sme sa v restike, je to v takom lesiku, takze aj ked bolo teplo dalo sa to tam v pohode prezit 😉 neviem co ta este zaujima, kludne sa spytaj...

eliska07
24. jún 2013

My sme boli v Maerchenparku - teraz už Family park - minulý rok a bolo tam super. Malý mal len 3 roky a veľmi si to užil. Stále na to spomína a pýta sa, kedy ešte pôjdeme do toho zábavného parku 🙂. Vstupné vychádza dosť veľa, oplatí sa ísť vtedy, ak náhodou niekomu v rodine vychádzajú narodeniny - ten narodeninový vstup neplatí. Ale je tam veľa pekných atrakcií a keď je aj príjemne teplo, tak sa dá dobre očlapkať v malej vode, resp. využiť aj vodné atrakcie - kolotoče, pri ktorých sa človek trošku zamočí 🙂

Tento park môžem len odporúčať 🙂

Okrem iného, bolo tam všade čisto, čisté boli aj toalety, čo je tiež pri deťoch dosť podstatné. A všade sa našla nejaká lavička na oddych, resp. chládok na ochladenie.

pisaniesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanapeta
24. jún 2013

boli sme viackrát. Odporúčam. Ak máte letné detičky, tak v deň ich narodenín majú vstup zadarmo. Čo sa oplatí, keďže vstupné na osobu je cca 20 eur. Ale oplatí sa.

libka1
24. jún 2013

@pisaniesi podla mna sa zabavi aj ten vacsi aj ked ho teda nepoznam, tak trochu zavisi aky je, ja mam 35 rokov a dost ma to bavilo 😀

pisaniesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nivi
24. jún 2013

@pisaniesi podla mna sa zabavi, ja som sa tiez bavila a to mam uz po 30tke :D

pisaniesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
libka1
24. jún 2013

@pisaniesi tak takych prestarnutych co sa tam bavili tam bolo teda pozehnane... hned pri vchode je taky kolotoc ktory pohanas pedalami ako bicykel... kebyze na nom vidis mojho este starsieho manzela ako santi tak uz ta tam nic neprekvapi 😅 😀
inac k tomu strachu z kolotocov, kazdy si tam vyberie, ja sa tiez bojim, takze som chodila len na take fakt detske 🙂 kacicky na vode a tak...

mmaatt
24. jún 2013

my sme tam tiež boli niekoľkokrát a je tam super, Deti sa vyšantili. Dobré je tam ísť, keď na SK je sviatok a v Rakúsku pracovný deň a keď o vyjde na piatok tak super. Inak zvykneme chodiť 1.septembra, len tento rok to vychádza na nedeľu. Uvidíme ako sa rozhodneme tento rok. Určite odporúčam. Dá sa tam stráviť celý deň a deti maju kopec zážitkov....Syn si pamätá ešte prvú návštevu a to mal 4 roky....

pisaniesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mmaatt
24. jún 2013

@pisaniesi u nás aj 13 ročná slečna sa vyšantila, tak si myslím, že je to vhodné aj pre 11-ročného....

pisaniesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikina84
23. júl 2013

@andika10 to by zaujimalo aj mna..z petrzalskej stanice chodia na vieden vlaky,.ale neviem ci sem konkretne nieco chodi..

kikina84
23. júl 2013

@petaba neviete prosim ci sa tam da dostat aj vlakom? dakujem

kikina84
23. júl 2013

@miriamka12
@tweety22
@petaba
@tilly baby neviete ako sa do FAMILY PARK = MÄRCHENPARK da dostat z BA najrychlejsie,vlakom,alebo busom?dakujem za rady 🙂

miriamka12
23. júl 2013

Kikina84, my sme boli vzdy autom. Viem len ze Slovak Lines Express ma letnu linku:

Linka bude premávať od 4. júla do 31. augusta 2013 vždy vo štvrtok, piatok a sobotu, pričom spojí Bratislavu s nákupným centrom Designer Outlet Parndorf a turistami obľúbeným mestom Neusiedl am See. Oproti minulým rokom dochádza k redukcii počtu spojov, autobusy budú odchádzať o 8:20, 12:20 a 16:20 z nástupišťa 13 na Autobusovej stanici, cestujúci môžu tiež nastúpiť na zastávke Einsteinova o 5 minút neskôr.

Ale co by ti islo priamo do Marchenparku neviem...

cumelila
24. júl 2013

poprosím Vás o info či budeme platit aj za malú ked mala v maji 3 roky alebo ako sa to počíta?dakujeeem 🙂

malinovka333
24. júl 2013

@cumelila ano budete, od 3rokov je to € 19,50

horana
25. júl 2013

Treba chodit v piatky, to je vstupne o 2E lacnejsie, teda 17,50. Ked neprsi, aspon kvapka, kazde euro dobre, hlavne ked ide cela rodina, viac ludi...
A potom na dalsi maj, ked bude pekne pocasie v den dievcatkovych narodenin, to ma totiz vstupne uplne zdarma 😵

sammy
25. júl 2013

@cumelila Ak nie je nejaka vysoka, kludne sa mozte tvarit, ze este nemala 3, nas tam nikto nekontroloval, kto ma kolko rokov 😉

cumelila
25. júl 2013

@sammy dakujem vyskusam a dam vediet 🙂

kikina84
2. aug 2013

@silvinka mozem sa spytat od akej vysky deti pistaju na atrakcie? dakujem 🙂

silvinka
2. aug 2013

@kikina84 to je rozne su tam atrakcie aj pre prckov aj pre velkacov

sammy
2. aug 2013

@kikina84 To je rozne, podla atrakcii. Ale na prevaznu vacsinu mozu ist deti od 100-105cm, no su aj take od 120-130.

kikina84
2. aug 2013

@sammy
@silvinka dakujem baby..neviete mi este povedat vsmila som si ze sa aj doplaca za nejake atrakcie..nejake zetony po 1e su tam..mate aj s tym skusenot?vdaka 🙂

sammy
2. aug 2013

@kikina84 To su len take somariny - taky kolotocik ako byvaju v obch. domoch alebo strielanie vodnym delom alebo lovenie nugetov bagrom, mozno si ani nevsimnete, ze tam take je pri vsetkych tych kolotococh 🙂

kikina84
2. aug 2013

@sammy super dakujem 🙂

janapas
18. aug 2013

@tanapeta
Muzu se zeptat, jakym zpusobem prokazujete den narozeni deti. Deti jeste nemaji pas, ani je nemam zapsane v pase. Bude jim stacit rodny list? dekuju

jasminet
18. aug 2013

@janapas cestovat s detmi do zahranicia bez pasu sa nemoze. kazde, opakujem, kazde dieta od narodenia musi mat svoj vlastny pas. rodny list nie je identifikacny doklad.... zapisanie v pase nestaci 😉