Boli ste v Rozprávkovom parku Märchenpark v Rakúsku?

petaba
29. júl 2008

bol tam uz niekto?
ako sa vam pacilo a co tam je zaujmave?

llllucka
30. mar 2009

Holky a pro jak min.staré děti se to vyplatí.Může z toho malej něco mít tak v 1/2-3/4 roce?

tweety22
30. mar 2009

llllucka, my sme tam boli ked mal Misko 1 a pol roka a uz ho velmi bavili niektore atrakcie (vlacik, vodny park, zvieratka) ale pre tak male babo ako mas zatial ty si to neviem velmi predstavit, mozno len tie zvieratka

tilly
3. apr 2009

kedy otvárajú? ešte nemajú prerobenú stránku na tento rok 😠

silvinka
14. apr 2009

miska uz je otvorene my sme boli tento vikend a bolo fantastickyyyyyyy ........ lukas bol nasraty lebo ho na polovicu atrakcii nepustili kvoli vyske ale myslim ze aj tak bol nad mieru spokojny , maju nove atrakcie takze sa oplati ist ...

sisa2
14. apr 2009

silvi - co tam maju pls noveho? aj sa to rozrastlo na velkost?

tilly
14. apr 2009

ja chcem ísť niekedy cez týždeň, aby tam nebolo veľa ľudí, sa mi páči, že zdvihli vekovú hranicu pre neplatiacich na tri roky, takže domčo bude zas tento rok zadara... 😅

trixi
9. máj 2009

ahojte, vcera sme boli prvy krat v Marchenparku a bolo super. Boli sme prekvapeni, aku mal nas Matej radost. Chcel vyskusat vsetky atrakcie, a okrem tej obrovskej "husenkovej drahy", lietajucich bicykloch a spustenia sa na navukovacich clnoch absolvoval vsetko. Samozrejme na vacsine aktrakcii bol so mnou alebo s tatinom. Urcite sa tam oplati ist. Stravili sme tam pekny den. Odporucam.

renca3
9. máj 2009

aj my sme boli vcera, dobre bolo. myslela som, ze som na SK. tolko Slovakov tam bolo.uz sme tam boli vlani, tak nam to uz nebolo take vzacne, ale deti sa vyblaznili. mensi sa spustil na clne, ale bol z toho velky plac. bal sa. 😉

trixi
9. máj 2009

to je pravda, mala som pocit, ze som na Slovensku, nemecky som pocula hovorit len personal 😀 . Ale mne to nevadi. Vsade bolo vela deti, Matkovi sa to velmi pacilo. Ja som nevedela, ze nieco take je, este ze ja Modry konik 😀 .

jakmare
9. máj 2009

Dobrý večer
dnes som tu prvý krát našla som si túto stránku a som rada že som sa zaregistrovala.čítam o tomto úžasnom parku ak niekto vie cestu treba po diaľnici alebo sa to dá obsť.Fotky sú odtiaľ nádherné.

tilly
9. máj 2009

hej, je tam kopec slovákov vždy a maďarov, tak som sa cítila ako doma 😀 po slovensky rozpráva aj personál, dosť ich je tam slovákov 😉 my sme tento rok ešte neboli, nejako nám to zatiaľ nevychádza... ale boli sme aj minulý rok aj rok predtým

jakmare, dá sa ísť aj bez diaľnice 😉

deni84
9. máj 2009

ahojte 🙂

...aj my sme tam boli včera 🙂 ...malý bol zo všetkého hotový, nevedel kam má ísť skôr 🙂 odporúčam tam ísť pozrieť 🙂

jakmare
10. máj 2009

Ttilly dík za odpoveď i mi sa tam dúfam vyberieme a nepoblúdime.Lebo nemčina je pre nás pasé.

jakmare
10. máj 2009

Prosím ak by niekto mal chvíľku čas popíšte mi približnú cestu .budem rada .vopred veľmi pekne dakujem 🙂 😉

tilly
10. máj 2009

luci, super 😉

ja cestu takto neviem, ideme vždy podľa mapy

jakmare
10. máj 2009

luci Véééľľľmmmmiiiiiii pekne Dakujem zajtra si to priblížim a vytlačím.už sa mi predsa bude lepšie orientovať na ceste.

trixi
10. máj 2009

jakmare, myslim, ze v tom michelinskom planovaci, vas to zenie aj po rakuskej dialnici. Ak sa tomu chces vyhnut, tak v Blave mozes ist smer Heinburg za hranicami na kruhovom objazde odbocit do lava na Berg a Kitsee, alebo ist cez Petrzalku na Jarovce a Kitsee. Potom sa drz smer Parndorf, Neusiedl am See a dalej ako je v tom planovaci. Je to cesta po Rakusku uplne mimo dialnic. Na cestu pocitaj cca 2 az 2,5 hod. Teraz je spomalena dialnica do Ba a motanie sa po rakuskych cestach to tiez spomaluje. Nam to z Piestan trvalo 2 hod.

tilly
11. máj 2009

fakt, dá sa ísť cez parndorf a potom na neusiedl a potom sú tam také dediny
inak cesta je to pekná, samé vinice okolo, príroda, polia...

certica
12. máj 2009

tilly, my sa predbezne chystame tento piatok, ak bude pekne. nepridate sa?

tilly
12. máj 2009

domčo ide už vo štvrtok k našim a bude tam až do nedele, ja mám v stredu zas štátnicu, takže budem zahrabaná v skriptách ☹ 😔 🙄 😝

katy1979
21. máj 2009

baby boli ste tam niekto aj s kocikom? lebo neviem ci ho brat so sebou alebo nie.

renca3
21. máj 2009

kocik urcite zober. maly moze aj pospat alebo sa povozit, ked nebude vladat chodit a ty si nemusis nosit veci na chrbte ci na pleci.

katy1979
21. máj 2009

renca diky. chceme ist v sobotu na obed prave preto aby si malý cestou pospal. len som nevedela ze ci je to tam tak pristupne pre kociky a ci mi skor nebude zavadzat. ale zoberieme ho, ja ho nosit na rukach nebudem.

trixi
21. máj 2009

katy, urcite ber kocik. Mne nezavadzal, naopak, ked bol Matko unaveny, tak si v kociku oddychol. A pred kazdou atrakciou si ho odstavis, tak je tam zaparkovanych vela kocikov. Ja som na nom mala Matkovu tasku so vsetkym jedlom, pitim a osobne veci som mala v batozku na chrbte.

erika107
24. máj 2009

chcela by som sa spytat ci sa oplati ist aj s takym malym prckom ako mame my? alebo radsej pockat este rok?

renca3
24. máj 2009

erika...ja by som rocik este pockala.

trixi
24. máj 2009

erika, este by som pockala.

katy1979
25. máj 2009

erika tiez si myslím ze pockat. aj nas bol na vela veci este malý.
ale bolo super. az na to ze bola sobota a parkoviská boli plne uz o 10,00, vsade si trebalo vystat radu a pri mojom netrpezlivcovi to bolo o hubu, takze nabuduce ideme cez týžden.
a kto chce pre krpcov zdravu stravu tak odporucam zobrat z domu. tak su len take bufetove rakuske klasiky ako na lyzovačkách.

skazka
30. máj 2009

chcem sa spytat, ze ci po tej ceste mimo dialnice su aj nejake nakupne centra aby zienka si prisla na svoje....? nejaky merkurmarket a tak....