Boli ste v Rozprávkovom parku Märchenpark v Rakúsku?

petaba
29. júl 2008

bol tam uz niekto?
ako sa vam pacilo a co tam je zaujmave?

trixi
17. aug 2010

pre dospeleho bez deti? Neviem, je to skor rodinny zabavny park. Osobne by ma to bez maleho asi velmi nebavilo (ked som navstivila ine zabavne parky pre dospelych v zahranici), obcerstvenie jedlo je cca okolo 5,-€ za porciu, napr. salat s morcacimi nugetkami 5,20 €, grilovane kura s hranolkami 5,20 (polovicka kurata), detske menu s darcekom cca 4,80, zmrzka 1,50 €, napoje si nepamatam.

maruska24
19. aug 2010

veď aj dospelí sa vedia baviť, nemusia mať deti 😉

trpezliva
19. aug 2010

aj my dospeli sme sa bavili 🙂 🙂 🙂 sem by som nase deti nepustila 😝

tilly
19. aug 2010

ked sa chcete bavit dospeli, chodte do praaaatruuuuu 😀 tam je super 😉

andika10
19. aug 2010

prosim vas Z blavy sa tam dá dostať autobusom alebo vlakom?

pepies
9. máj 2011

ahojte, neviete odporučiť nejaké dobré a cenovo dostupné ubytko v blízkosti Marchenparku? dakujem. 😉

lusinda2000
18. jún 2011

ahoj pepies, aj ja dnes celý deň zháňam niečo cenovo dostupné a hlavne v blízkosti Marchenparku,ale nedarí sa mi.....
kľudne mi stačí nejaké ubytko vo Viedni. Neviete mi poradiť?nejaký link poslať,kde by som niečo vhodné našla? budem Vám veľmi vďačná, lebo som už zúfalá☹

annie13
19. jún 2011

prosim vas treba aj rakusku dialnicnu znamku na cestu do parku???

bambi2
19. jún 2011

@annie13 ak pojdete po dialnici, tak treba... aj ked len 1 km, je to stale dialnica... 🙂

annie13
19. jún 2011

@bambi2 prosim ta a cenovo nevies kolko to stoji

bambi2
19. jún 2011

neviem ale dostat taku tusim na 3 dni najlacnesia ale uz neviem co stoji presne...

annie13
20. jún 2011

potrebujem pre malu pas? ja ju totiz nemam zapisanu ani v mojom chceli sme ist zajtra tak asi nic z toho

tanapeta
20. jún 2011

my chodíme do Marchenparku každý rok. Deti majú v deň narodenín vstupné zdarma. Inak sa platí 18 eur. Tento rok je tam jedna nová atrakcia, veľká reťazovka. Je tam perfektne. Asi hodinová cesta z BA, aj najesť sa tam dá, kúpiť hrčky a sladkosti pre deti, rôzne suveníry, zvieratká sú tam živé a aj voda na schladenie v horúčavách.

malinovka333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annie13
20. jún 2011

@malinovka333 rodny list nestaci?
MM si dovolenku vybavil ma zabije ze som si to skor neuvedomila maleho mam v pase malu nie

annie13
20. jún 2011

@tanapeta a po ceste je pandorf? kde sa da tak super vraj nakupit

babulka123
20. jún 2011

@annie13 len som nakukla ale malu ti zapisu do pasu na pockanie.. teda aspon v BA to robia

annie13
20. jún 2011

@babulka123 no len my chceme ist zajtra a u nas robia na pasovom len pondelok-streda-piatok

malinovka333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babulka123
20. jún 2011

@annie13 nooo tak to je blbe.. akoze mozes ist aj bez ale to je taky risk ktory ja by som si na krk nezobrala.. nikdy nevies co sa moze stat... takze je to na vas..

tanapeta
20. jún 2011

áno po ceste je parndorf

spik28
8. júl 2011

ahojte, chcem sa spytat , ci poznate niekoho kto by dvoch dospelych a tri deti , odviezol z Ba do marchenparku , a potom po nich vecer dosiel? cestu zaplatime, dakujem, ja nemam auto a som z vychodu a už dlho planujem ist , lenže zajazdy idu , ked ja osm v zahranici, dakujem

kaja73
9. júl 2011

my sme dnes boli v pratri aj s malym 18m aj s velkym 12 ročnym a bolo super-maly sa riadne vykolotočoval-najskor s niekym spolu,ku koncu už v pohode sam-len sme mu kyvali.Je tu kopec atrakcii už aj pre tak male babo 😉 Nikde sme nečakali ani minutu,hned sa slo na vec 😉 Starši sa zas vyblbol na adrenalinovkach a nahovoril aj mna 😝 -volny pad, retazovka v 100m vyske ,horske drahy atd. A bolo to super.Odporucam.Aj sme sa najedli aj vyblbli - a to vsetci.Z casti kinderworldu maly ani nechcel odist 🙂

maggie59
14. aug 2012

Aj my by sme tam chceli íst, zaujíma ma či nejak kontroluju vek malych deti ci uz mali 3 roky.

fanka33
24. aug 2012

My sme boli vcera vo family parku a bolo fantasticky, doporucujem tam 🙂 🙂 stravit cely den

libka1
1. máj 2013

boli ste tam uz tento rok niekto? chceli by sme coskoro zajst, tak ci nemate nejake novinky 😉 😉

daniela1978
2. máj 2013

@libka1 boli sme tam v nedeľu. oproti minulému roku žiadne novinky, novinku budú mať až od júna tuším.

daniela1978
2. máj 2013

@maggie59 my sme mali so sebou 3,5 ročnú a zobrali sme ju na ruky, aby vyzerala mladšie 🙂 a prešli sme v pohode cez bránu

libka1
2. máj 2013

@daniela1978 dakujem 😉

pisaniesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz