Boli ste v Rozprávkovom parku Märchenpark v Rakúsku?

petaba
29. júl 2008

bol tam uz niekto?
ako sa vam pacilo a co tam je zaujmave?

asocial
18. aug 2013

@janapas dieta MUSI mat pas...podla smernic EU kazde dieta pri vstupe do ineho statu musi mat svoj vlastny cestovny pas...

janapas
18. aug 2013

Jasne to vim. Spatne jsem polozil otazku. Deti maji zitra narozeniny a pasy nam jeste nedosli. Kdyz to risknu a pojedu tam bez pasu, muze se u brany prokazat den narozeni deti rodnym listem popripade kartickou pojistence at maji vstup zadarmo? dekuji

jasminet
18. aug 2013

@janapas na ani jednom doklade - karta poistenca, rodny list a podobne nie je fotka, takze risknut to mozete, ale uznat vam to nemusia. a hlavne, ked vas ciste naaaahodou chytia policajti, tak to bude drahy a vynervovany vylet... 😉 😅

zuziq
18. aug 2013

@janapas ja chodim bezne s detmi do rakuska ci madarska bez pasu...v zivote nas nikto nekontroloval..ono je to risk vtedy ak sa nahodou nievo stane..a co sa tyka vstpu,moj maly mal 3r a 4mesiace a siel dnu zadarmo. Nikto to nijakyn sposobom nekontroloval...

tanapeta
18. aug 2013

@janapas pasom. Na Sk musia mať všetky deti pas 🙂

veronique_1
26. aug 2013

Maju na WC v zabavnom parku pri Neziderskom jazere aj nocnik pre deti? Na vsetkych, ci len niektorych v areali?

ginepra
4. jún 2014

neviete, či tam chodí nejaká dopravná linka z BA aj tento rok?

rainee
5. jún 2014

@ginepra neviem o tom ze by tam chodila nejaka priama linka, akurat sa robia 1-dnove zajazdy, ci?

lucynela
25. jún 2014

prosím vás, kontrolovali výšku detí priamo pri kolotočoch? dakujem

matamisi
26. jún 2014

@lucynela ano pri tych rychlych drahach kontroluju... moja dcera je vysoka 98cm a 3 pol rocna a na niektore ju nepustily,lebo su od 100-110 cm a od 4 rokoch...ale to boly len nejake 4 kolotoce 😉

lucynela
27. jún 2014

dakujem za odpoved, pozerala som taku prilohu o jednotlivych kolotococh a veku dietata, ale podla obrazka som pri niektorych nechapala, preco nesmie ist dieta s rodicom, pozriem to este raz a este sa vas popytam. takze pri uplne kazdom kolotoci bol nejaky kontrolor? a dlho ste cakali na kolotoce? dakujem pekne za odpoved, pekny vikend

matamisi
27. jún 2014

@lucynela na kazdy kolotoc mozes ist s dietatom,jasne pri kazdom kolotoci je osoba ktora pusta ludi a kontroluje ci su priputany atd...my chodime v tyzdni v tedy je menej ludi tak sa nikde necaka a mozes ist viac kol po sebe 😉 cez vikendy a sviatky je tam milion ludi a aj cez prazdniny ked je pekne pocasie....

lucynela
29. jún 2014

dakujem pekne za odpoved, no uz to stihame len teraz cez prazdniny, lebo dcerke nedosiel pas. ak ma este nieco napadne sa opytat, tak sa ozvem, dakuejm este raz velmi pekne. pa

lalipop
25. júl 2014

@matamisi prosim vás, moze ísť dcérka do areálu na cykloodrazadle?

janci27
25. júl 2014

Boli sme tam minuly rok po prvykrat a bol to neskutocny zazitok 🙂 pridu si na svoje aj deti aj dospeli..

jaroe
1. aug 2014

prosim vas ako daleko je to z Viedne? Planujeme tam ist na par dni, je to blizsie z BA alebo z Viedne?

lennie7
8. sep 2014

Prosim Vas nemate skusenost ci sa da niekde v okoli parku ubytovat?

vuvu
13. sep 2015

su tam nejake bazeny na kupanie pre decka?

vroni
13. sep 2015

@vuvu, nie. Je tam jedno "mokre namestie", kde sa deti mozu hrat s vodou, su tam pumpy, pieskovisko s vodou a jedna vodna stena, ale kupat sa tam neda ani omylom.

vuvu
15. sep 2015

ziaci sa ma pytali. a je tam nieco aj pre starsich ludi?

wera.g
15. sep 2015

Vcera sme boli s drobcami, neviem ako starsich myslite, no ja aj muz sme sa tam zabavili tiez a boli sme tam aj este ked sme deti nemali a bolo super 🙂

damian1402
22. aug 2016

Poprosim Vas vie niekto ako sa vieme dostat z BA do family parku?Bus alebo vlak?