Boli ste v Rozprávkovom parku Märchenpark v Rakúsku?

petaba
29. júl 2008

bol tam uz niekto?
ako sa vam pacilo a co tam je zaujmave?

trixi
2. sep 2009

ahojte, my sme boli vcera, bolo vela ludi, ale nam to vobec nevadilo. Bolo super, maly sa vyblaznil. Domov sme dorazili unaveni vsetci.

petrark
25. okt 2009

baby,neviete či sa dá dopraviť do marchenparku vlakom alebo autobusom z bratislavy, nejaký priamy spoj tam ide, neviete, boli ste tam niekto takto?

trixi
25. okt 2009

petrark, tazka otazka. Myslim ze teraz 26. oktobra je posledny den kedy je otvorene. Alebo planujete navstevu o rok?

petrark
26. okt 2009

o rok plánujeme navštevu s deťmi, pojdem k známym do BA a odtiaľ som ich chcela zobrať do parku, a auto necháme doma lebo deti chcú isť na vlaku do BA tak preto sa pýtam či sa tam dá dostať aj spojmi.dakujem

tilly
29. okt 2009

ja myslím, že od nás tam nič nepremáva, vlak určite nie, autobusová zastávka tam je, ale odkiaľ kam to chodí...

petrark
29. okt 2009

no dobre, aj tak dik, už potom len autom,musíme sa nejako zariadiť

trixi
29. okt 2009

mozno ze v sezone robia zajazdy nejake cestovky, ale ja som si tam ale autobusy nikdy nevsimla.

katy1979
29. okt 2009

satur to robi, treba sa pozriet do katalogu. mam pocit ze niekedy cez letne prazdniny

ajka72
30. okt 2009

viete mi poradiť z Bratislavy je ten park ako ďaleko kde je to presne v Rakusku

trixi
30. okt 2009

ahoj, cca 1 hod, v pohode, smer Neusiedler am See, je to medzi Rust a St. Margarethen.

trixi
18. apr 2010

ahojte, oprasujem tuto temu, dnes sme zahajili sezonu, uz je otvorene od 27.marca. Bolo super. Docela malo ludi, vacsinou len domaci, vsetko fungovalo, vsetky restiky otvorene.

frola
19. apr 2010

ahojte, myslite ze je park vhodny uz aj pre 14 mesacne dieta? uz dobre chodi len neviem ake su tie atrakcie. dakujem

katy1979
19. apr 2010

frola este by som rok pockala. my sme tam boli minuly rok to mal dva roky a na vela veci nemohol ist.

trixi
19. apr 2010

Ahoj frola, ano, su tam atrakcie, kde ides s dietatom, napr. jazda na drakovi-hned pri vstupe, obaja dospeli mozete sediet s babatkom, pedalujete a tak sa posuvate, cize rychlost si urcujete sami, potom jazda na vlaciku - v otvorenom vagonku mozes sediet s dietatkom - vela mamiciek tak chodi, jazda na kamione - to este nie je pre tak male, nepustia sadnut rodica, tak isto balonovy kolotoc nie je pre tak male, ale napr. jazda na prasiatku, jazda na velkom traktore (pre 4)-nezabudnut stlacat pedal-traktor ide okolo zvieratiek (umelych), jazda v divom lese ties s dietatom, na kacickach vhodne pre take male deticky - mini ZOO-kozicky, jelen, srnky, somariky, ovecky, zajaciky (potravu za 1 € kupis pri pokladni pri vstupe), jazda na krokodilovi-ides s dietatom-pozor ospliecha voda, pretoze krokodil pada do vody, deti to maju radi, v lete pre deticky taky vodny svet-tecie voda, rozne preteka, strieka - deti sa tam cvachcu, pieskovisko, rozpravkovy les. Je toho dost aj pre tak male deti.

katy1979
19. apr 2010

to prasiatko by som s takým drobcom asi neriskovala. tie traktory na nich sme neboli bolo tam vela ludi.

frola
19. apr 2010

dakujem mozno vyskusame. my sme asi dost odvazni rodicove. nasa mala uz bola aj na detskej retazovke 😅

tigri
22. apr 2010

my sme boli po velkej noci, ked bolo pekne teplucko a bolo super, aj mensia Petka mohla ist na vela atrakcii, vacsia dcorka sa riadne vyblaznila

trixi, my sme s petkou absolvovali aj ten balonovy kolotoc, lebo sme si mysleli, ze to ostane pri zemi a ked sme uz boli vo vzduchu, skoro sme sa pocikali od smiechu, aki sme blbi, Petka to samozrejme zvladla uplne bez problemov 😀

a jazda na prasiatku je pre rocne babo uplne super, sme tusim boli aj 3x, co sa jej tam tak pacilo

samozrejme vacsie dieta asi tak od 4-5 rokov sa tam vyblazni uplne najlepsie, ake je tam co robit s mensimi detmi

trixi
22. apr 2010

tigri, moji chlapi chceli ist na tie balony, ja som to nejako nezvladla a bala som sa. A ked sa vytrepali na tu smyklavku na tych nafukovacich clnoch, tak som myslela, ze ma odvezu, ze ma klepne, tak som sa bala o maleho. A Matej ked zastavili dole, tak nakazal tatinovi, ze idu este raz, ze to bolo super. Tiez si myslim, ze aj malicke deti sa vysantia.

michaela2410
23. apr 2010

trixi, ja nie som vobec kolotocovy typ a balony som uplne odmietla, a takisto tie nafukovacie clny zvladal manzel s oboma chalanmi, ale bolo to vlani, neviem, ci by mohli ist traja aj tento rok 😀
ale urcite tam chceme este raz ist, hoci pri mnohych atrakciach len trpnem, lebo ja s nimi urcite nejdem 😀

janka1
23. apr 2010

chcem sa opytat je ten park vhodny pre 14 rocne dieta???

trixi
23. apr 2010

uff, janka, tazka otazka. Zalezi od 14-cneho dietata (to uz asi nie je dieta 😀 ). Je tam horska draha, to je hlavne pre dospelych, jazda na krokodiloch s padom do vody, balony, piratska gondola, egypske bicykle, taka strma smyklavka na nafukovacom clne, a dalej si uz asi nespomeniem. Ja si myslim, ze sa tam aj "dospelak" dokaze vysantit, ale neviem, ci si to mysli aj 14rocne dieta 😉

janka1
24. apr 2010

dakujem trixi 😉
jasne uz to nie je dieta , ale chcela som pocut nazor , ja verim, ze kazdy i t 😉 am najde svoje , tak uvidime, ked uz nic tak urcite ako vylet potesiii 🙂

michaela2410
24. apr 2010

ja si myslim, ze si tam najde pre seba dost zabavy aj 14rocny chlapec 😉

janka1
25. apr 2010

🙂 dakujem michaela 🙂

tigri
27. apr 2010

kratky dokument o Marchenparku najdete aj tu:

http://www.wntv.at/hd/index.php?module=player&i...

som tam dokonca natocena aj ja s dcerkou 🙂

renca3
28. apr 2010

ta draha s lesnymi zvieratkami je nova, ze? vlani som ju tam nevidela. tak cez vikend to tam vyzera inak, alebo v teplejsom pocasi. 😉

michaela2410
29. apr 2010

paradne je to video!!! a ja si zvlanajska tiez tu zvieratkovsku drahu nepamatam... 😉 ta vyzera krasne...v najblizsich dnoch sa tam asi vyberieme 😎

silvika21
12. máj 2010

My tam ideme tiez s detmi zo skolky pocas letneho kempu ... teraz cez prazdniny organizujeme to uz druhy rok a osvedcilo sa nam to deticky by tam boli kazdy den ...je to tam uuuuzasne

tacenka
13. máj 2010

Ahojte, my tam ideme 5. juna..............vie mi niekto povedat, kolko v priemere stoja jednotlive atrakcie? Alebo je vsetko v cene vstupenky? Dakujem 🙂

trixi
13. máj 2010

tacenka, vstupne je 17 € na dospeleho, dieta do 3 rokov zdarma. Platis raz vstupne, 98% atrakcii je v cene vstupneho, ale su tam nejake atrakcie, ktore sa platia (napr. taky klasicky kolotoc pre deticky) ale my sme este ani raz to nepouzili, je tam dostatok atrakcii aby sme isli na tych par platenych (to su take podobne tym co su v shopping parkoch)

tu je vstupne:

http://www.familypark.at/sl/start.html