Boli ste v Rozprávkovom parku Märchenpark v Rakúsku?

petaba
29. júl 2008

bol tam uz niekto?
ako sa vam pacilo a co tam je zaujmave?

trixi
26. jún 2010

@keiko kludne napis ked pojdete a mozem Ti cestu dokladnejsie popisat. 🙂

keiko
26. jún 2010

@trixi moooc ďakujem 😵 😵 😵 😵

trixi
4. júl 2010

ahojte, vela zienok tu zhana suradnice Maerchenparku, kedze som ich teraz posielala susedom, tak ich sem napisem, snad to niekomu pomoze:

Suradnice Maerchenpark pre GPS: N 47,80113 E 16,65066

trpezliva
13. júl 2010

my sme boli teraz v nedelu...straaasne teplo bolo...radsej chodte na jesen/jar. inac bolo vela ludi, ale necakalo sa na atrakcie, max. 2 minuty. len tie horucavy sa fakt nedaju vydrzat. je tam aj taka cast, kde sa mozu deti "kupat", pod fontankami behat, ale nasej sa nechcelo...ona sa celkovo bala vsetkych atrakcii a kolotocov, takze nabuduce pojdeme, ked bude mat 4roky a viac. 🙂

veverca
20. júl 2010

Ahojte. Boli sme včera a bolo úžasne. 😵 Deti boli nadšené, hlavne syn. Z niektorých atrakcií sme ho nevedeli dostať. Dokonca Tánička, ktorá sa doteraz kolotočov bála, absolvovala takmer všetko. Aj počasie nám výborne vyšlo. Deti už vyjednávajú, kedy zase pôjdeme. 😀

spik28
30. júl 2010

ahojte, chcem sa spytat musim mat dieta zapisane v pase , alebo musi mat dieta vlastny pas, alebo staci rodny list , ked idem cez hranice teraz , neviete mi poradit , dakujem

anesim
30. júl 2010

Do 5 rokov stačí zapísané v pase alebo môže mať svoj pas - vydávaný na dva roky, od 5 musí mať svoj vlastný pas - ten je vydávaný na dlhšie , tuším päť rokv.. Žiadny rodný list, kartička poistenca

spik28
30. júl 2010

chcem sa spytat, da sa ist do marchenparku , aj autobusom, lebo ja auto nemam , som z bardejova .Do bratislavy pojdem vlakom a potom neviem ci sa da aj busom alebo tak nejak poradi mi niekto , dakujem

spik28
30. júl 2010

@anesim dakujem

barbisha
31. júl 2010
wewe4
4. aug 2010

ahojte, aj ked je nas chlapcek ešte malinky chystame sa sem tento rok pozriet, ale chceli by sme sa aj ubytovat niekde na okkoli..vedeli by ste poradit niečo vhodné?

trixi
4. aug 2010

Nedaleko je mestecko Rust (je tam dost penzionov), a blizko je Neusiedler am See, tak tam bude urcite dost ubytovacich moznosti. Konkretne vsak neviem poradit.

mata35
6. aug 2010

Prosím Vás, je vhodné, ak je teplo, mať aj plavky, alebo aká obuv je najlepšia, videla som, že je tam aj voda, aj les.....

martinags
7. aug 2010

Ahoj,
nemusíš brať so sebou plavky, tá vodička je len tak po členky...takže úplne postačia kraťasky...v celom areáli je asvaltová cestička, takže naši mali trekové sandálky...

mata35
8. aug 2010

moc ti ďakujem a prosím ťa aqua - world v Budapešti nepoznáš?

matamisi
12. aug 2010

v utorok som bola v parku a bolo tam supeeeeeeeer... 😵 vsetkym len odporucam........ 😎

mata35
12. aug 2010

matamisi, a to si teraz v 33. tždni teh, a čo si tam robila, ako si si to užívala? hádam nie na húsenkovej dráhe? 🙂

beaska
13. aug 2010

jeeeeeej dievcata super napad musim povedat mangelovi , snad ho prehovorim a pojdeme syn ma sice uz 9r. ale ako pozeram najde si tam aj on nieco pre seba, len sa chcem spytat, ci je to moc terenne narocne chodenie, lebo som na rizikovom a mam odddychovat no ale jedn vylet nam hadam neuskodi 😀 😵

mata35
13. aug 2010

@beaska terenne to nie je, ale je to dosť na chodenie náročné, ale sú tam lavičky, trávička, kde by si sa mohla zvaliť, oddýchnuť si. Inak je tam krásne, len keď sme boli my, bolo tam stráááášne veľa ľudí, dlho sme čakali na atrakcie, napríklad na ten traktor aj viac ako pol hodiny, inde menej, ale už by som asi nešla cez dovolenkové obdobie, tak v júni, alebo v pekný septembrový deň.

matamisi
13. aug 2010

@mata35 ja byvam len 20km od toho parku a zo slovenska ma prisly kamaratky navstivit s troma detmi...a nevedela som kde mame ist v takej horucave,lebo na kupalisko nemozem ist tak sme isly tam...isly sme tam az na obed a 18.00 sme uz boly doma.... 😵 bolo perfektne strasne vela slovakov a madarov tam bolo a milion deti.... 😵 malo som trosku opuchnute nohy,ale na druhy den bolo uz dobre...my sme sa uplne pomalicky prechadzaly... 😵
@beaska ja som tiez na rizikovom ale tam je vsetko skoro v chladku a velmi vela laviciek... 😎

mata35
13. aug 2010

matamisi, tak to som rada, že si to zvládla, lebo ja som mala dosť, bola som tááááka unavená a keď som si seba predstavila pred pôrodom, že by som tak chodila, mala by som dosť, a to som ti chcela aj napísať, že ti tam určite opuchnú nôžky, ale je tam pekne, však, a keď to máš tak blízko, tak si aspoň cestu nemala náročnú. pááá

matamisi
14. aug 2010

@mata35 pekne tam bolo ...a ja som sa len prechadzala a skoro na kazdej druhej lavicke sedela 😀
ja som bola rada,ze som aspon niekde vypadla,lebo som stale len doma a odychujem.... 😎 ale vecer som dobre tazke a opuchnute nohy mala,ale stalo to zato... 😀
a s manzelom sme tam pozeraly kdo ma aky kociar 😎 bola sranda... 😀

beaska
15. aug 2010

mata35, matamisi dakujem ak mne je doma na dlho preto chcem niekam vypadnut a s tym septembrom je to dobry napad davidko ma narodky tak mozno vyuzijem zlavu vsak uvidime , dakujem este raz 😅

leony83
15. aug 2010

ahojte!!! chceme sa pozrieť na märchenland, syn má 18 mesiacov. môže byť aj pre ňho zaujímavé????

tilly
15. aug 2010

@leony83 ahoj, my sme boli s takymi detmi a bolo to super, praveze podla mna sa tam deti nad 4 roky uz mozu trosku nudit... to je uz lepsi prater...

leony83
15. aug 2010

@tilly ahoj!!! dík za info!!!!! tiež si myslím, že pre malého už to bude zaujímavé. boli ste aj s Adamkom? môžem s malým normálne sadnúť na tie kolotoče, prasatá, traktory, atd.?

tilly
15. aug 2010

nie, s adamkom nie, to uz sme boli v pratri kvoli dominikovi a aj adamko si tam nasiel atrakcie... ale s dominikom sme boli prvy krat, ked mal dva roky, vlastne este nemal dva roky... a na vsetky atrakcie sa da ist s detmi, teda tak, ze si tam sadnes a dieta na kolena...

tilly
15. aug 2010

@leony83 ale my uz chodime len do pratru, mozno, ked bude adamko vacsi pojdeme este do marchen, len prater sa nam paci uz viac... a hlavne, blizko pratru je donauzentrum, tak spajame prijemne s este prijemnejsim 😀

miriam2deturence
16. aug 2010

Vrele doporučujeme, najmä ísť nie cez víkend, kedy sa na také traktory a prasiatka čakajú fronty, ale pekne tatinko dovolenka 1deň, využiť ešte mamičkinu RD/MD a vyraziť V TÝŽDNI! To si tam užijete! Boli sme takto už 2x! Áno aj dcérka si nenormálne užívala, ale aj my, rodičia, fakticky! M

maruska24
17. aug 2010

a pre dospeleho sú tam aké atrakcie? občerstvenie tam čo asi tak stojí?