Boli ste v zábavnom parku Energylandia v Poľsku?

zaznina
4. jún 2016

Chcela by som vediet ci cez tyzden pondelok az stvrtok tam je menej ludi.chystame sa tento alebo buduco tyzden...mate niekto skusenost?a nahodou ubytovanie v sukromi sa da zohnat na blink?dakujem,ak sa niekto podeli o zazitky,pocity....

janulienocka
6. jún 2016

my sa tam tiez chystame tak som zvedava na nazory🙂

kikina84
6. jún 2016

aj my sa tam chystame..pojdeme vlakom..tak sa celkom tesim..este nejake ubytko musime booknut 🙂

syberia
6. jún 2016

Dievcata mi sme tam boli v sobotu a .....park je krasny je tam naozaj co robit a pozerat cely den ale.....ale ......bola tam strasna spusta ludi.....na kazdy kolotoc sa cakalo min. pol hodiny ak nie aj viac.....mi sme tam boli asi 4 hodky a stihli sme len 5 atrakcii....katastrofa....a to nehovorim ze jedna jazda trva asi 3 min......takze hodinu cakas v rade a 3 min. Sa vozis....s manzelom sme tam sli bez dcerky ze reku najskor posondujeme ako to tam je a potom pojdeme spolu....to bolo jedine stastie neviem si predstavit ze by tam bola s nami nasa 8 rocna dcera....to by bolo utrpenie nielen pre nu ale aj pre nas....takze tak.....ak tam este pojdem tak ale uz urcite nie cez vikend alebo prazdniny....

martina_uk
20. júl 2016

boli sme v pondelok 18.7 a bolo super, bolo pod mrakom, ale neprsalo, bolo malo ludi, maximalne sa cakalo 30minut na kolotoce ktore zoberu naraz malo ludi, boli to asi 3 kolotoce, inak sa cakalo 10 minut, presli sme vsetky, asi polovicu kolotocov 2x. Je to velke, krasne!! Oplati sa ist s detmi ked maju nad 120cm, tie mozu ist skoro na vsetky kolotoce, ak nie same tak s doprovodom, u mensich je to tazsie, tie aj na detsku manez s doprovodom, co ale nevadi, aj preto je pre male deti do 3r vstupne iba 1zl co je par centov. aj jedlo je tam super a lacne. nam 4clennej rodine stacilo 100€ na vstupne, parkovne, pitie, rano aj vecer sme jedli, par fotiek z kolotocov a pre deti nejaky talizman. wc ciste, prebalovacie pulty, ludia mily, urcite tam este pojdeme. odporucam ;)

katarinakubinska
24. júl 2016

Dobry chcem sa opytat ci sa da kupit vstupenka aj na mieste, ci ste mali objednane, kolotoce su uz v cene

jafirka
25. júl 2016

boli sme tam v piatok bolo uzasne este vysiel cas ale urcite treba to naplanovat ak bude prsat je to tam o nicom je to vsetko von tak cas musi byt na 100percent super .je to tam uzasne .

maca1207
27. júl 2016

chcel by som sa spytat ci sa tam da platit kartou alebo iba zlotymi, napr aj za jedlo

vdaka

jananinka
28. júl 2016

Viete doporucit nejake ubytovanie v okoli?

lucyyyy4
20. apr 2017

Ahojte da sa tam platiť aj s eurami 😄😄😄😄😄😄😄😄😄

ninda25
20. apr 2017

@lucyyyy4 ahooj neda sa platit eurami😢

kikina84
20. apr 2017

@lucyyyy4 ja rozmyslam ze si kupim listky vopred cez ich stranku..chystame sa zaciatkom jula a chceme ist na dva dni..vy kedy idete? @ninda25

lucyyyy4
20. apr 2017

@kikina84 zajtra 😂😂 mi to máme ako školský vylet .... ale sla by som ešte niekedy okolo júla tiež ...

lucyyyy4
20. apr 2017

@ninda25 škoda.... 😟😟 ďakujem

kikina84
22. apr 2017

@martina_uk dá sa lístok kúpiť aj cez web..Tak aby sme nemuseli štát v rade na vstup?

ivuskase
30. apr 2017

Rada by som vedela ci s detmi do120 cm sa da ist na tie kolotoce co su akoze family lebo tym ich znackam nerozumiem he tam naor od 120 cm ale potom vedla obrazok , ze dospeli a dieta.

kikina84
30. apr 2017

@jafirka ahoj.nevies či sa dá kúpiť lístok aj online? Aby sme nemuseli v rade stat.. alebo ide to rýchlo? My ideme cez letnú sezónu

ivuskase
1. máj 2017

@kikina84 listky sa daju kupit priamo na ich stranke

kikina84
1. máj 2017

@ivuskase boli ste teraz neikedy?

ivuskase
1. máj 2017

@kikina84 nie ale pozerala som si ich stranku kde maju priamo kupu listkov. My to zvazujeme ale neviem ci sa nam to oplati ist tam s malou sice ma 4 riky ale nie 120 cm takze neviem ci tum skor nebude trpiet kedze bude moct ist dokopy na 4 kolotoce lebo ich vysvetlivkam nechapem maju tam napr zakaz do 120 cm ale vedla obrazok v sprievode dospeleho

kikina84
1. máj 2017

@ivuskase no v sprievode dospelého môže na všetko..až na tie zabíjačke dráhy čo sú dole hlavou. Ale je tam kopec veci pre decká..mi ideme na dva dni lebo za jeden deň to nedáme..a postavili tam malý aquapark v areáli tak to tipujem že ju odtiaľ pol dňa nedostanem..a keď tak si zopaknut iné atrakcie kam ísť môže..

ivuskase
2. máj 2017

@kikina84 no tak fajn ved jasne ne tie extremy to ani moj priatel nevliezie ale tie rozne lodicky a take atrakcie co tam maju popisane ako family by mohli byt fajn. Ubytko sme si bookli tak uvidime teda. Vdaka za pomoc

ivana166
2. máj 2017

@ivuskase kde ste zohnali ubytko? napís potom ako bolo,aj my rozmýslame ze by sme tam isli.🙂

ivuskase
2. máj 2017

@ivana166 booking.com my byvame mimo sk takze casto cestujeme a hotely zasadne bookujem cez nich.

sisa383
4. jún 2017

@maca1207 jedlo sa dá platiť kartou, a keď budete platiť eurami napr. V stánkoch so strieľaním kde si vystrelíte nejakú plyšovú hračku tak vám to vydá v zlotoch🙂

kajjmichalcikova
11. júl 2017

@kikina84
Chcela by som sa spýtat, akým vlakom a z kadiaľ ste isli lebo neviem najst niaky dobrý spoj z Ba do tej energylandie🙂) pripade akým busom ste isli zo stanice, moc by to pomohlo Dakujeem🙂

kikina84
12. júl 2017

@kajjmichalcikova neboli sme tento rok nakoniec..boli sme pri mori..ale my sme mali naplanovanu trasu vlakom do krakowa a odtial je to busom kusok spat..pripadne da sa aj trasa do katowic a aj odtial ide bus az tam len to je dalej

kajjmichalcikova
14. júl 2017

No peknw teda, a aký bus ide z krakowa, ci ide priamo zo stanice a číslo busu, moc by to pomohlo ďakujeem

orieska325
14. júl 2017

My sme boli min.roku bolo super.aj ked sme zazili velku burku ale bolo skvelo..tehotne maju po predlozeni teh.knizky zlavu..len nemozu ist na vela atrakcii..ale inak odporucam

milos32nika21
14. júl 2017

My sme boli minuly rok bolo super len na niektore kolotoce sme dost dlho cakali a boli sme tam asi cez to najvacsie teplo inak super

figurka1985
14. júl 2017

my sme boli minuly rok- uz mimo sezony- po prazdninach, a bolo uplne uzasne! nebolo veôla ludi- tak akurat... aj ked na niektore kolotoce sa cakalo aj 20 min. no vacsina sla okamzite, pripadne len chvilocku sme cakali. chystame sa aj tento rok, no viem, ze v lete je to tam masaker s ty cakanim.... snad vystriehneme dobry den, aby sme neprestali pol dna v rade 🙂