Centrum Relax pri Veľkých Úľanoch. Odporúčam

weronika
20. aug 2007

Vsetkym mamickam - dovolte mi dat jeden tip ktory som si minuly tyzden osobnou navstevou overila 🙂 Je to centrum RELAX pri Veľkých Úľanoch (na ceste z Veľkých Úľan do Sládkovičova) hneď pred malým mostíkom odbočka doľava (v smere do Sládkovičova) - človek by nepovedal že tam niečo najde, vyzerá to akoby sa odbáčalo do poľa - je to vlastne ukryté v poli medzi obrovskými stromami a je tam uplne squele. Vstup je zadarmo, sú tam v ohrádke capkovia, papagáje, dajú sa tam chytať ryby, obrovský trávnatý pľac pre futbal, volejbal, aj pre len také prechádzky, hojdačky, pieskovisko, všetko z prírodného materiálu, dá sa tam aj najesť 🙂 No proste paráda, je tam aj tieň, aj slnko, všetci si prídu na svoje. Veľmi sa mi tam páčilo, pre bábätká v kočíku ideálne miesto na letný (ale aj jarný alebo jesenný) poobedný spánok 🙂 Fakt paráda, ak máte aj vy manžela rybára tak super tip na nedeľné popoludnie 🙂

weronika
autor
20. aug 2007

aha - zabudla som - ak sa rozhodnete chytať rybičky - platí sa tam 50,- Ska za udicu a potom keď niečo ulovíte tak od kila podľa toho aká ryba sa vám pošťastila 🙂

lefika
17. sep 2007

weronika, vdaka za tip, pojdeme pozriet. skoda, ze som sem nakukla az teraz.

weroni
18. mar 2008

baby tak ja sa s odstupom par mesiacov znova ozyvam - dnes sme sa v tom relaxe zastavli s muzom ked sme isli zo sladkovicova a vraj od tohto piatku im to zase normalne funguje - aj ked aj v zime im tam chodia ludia 🙂

No a su tam tieto novinky: pristavuje sa tam ohrada kde budu daniele, muflony, diviaky, volne im tam beha bocian, budu aj pavy (ktore su zatial v ohrade), pristavuje sa tam k tomu bufetiku nieco co bude uzavrete aj na zimu - vykurovane takze sa tam bude dat sediet aj v zime 🙂

su tam vodne bicykle a clny - da sa poclnkovat po tej krasnej vode, mozete si v tom bufete objednat rybku aku chcete - priamo cerstvo ulovenu vam ju ocistia a urobia 🙂
no parada.

Na Den deti sa tam chysta nejaka velka stvordnova akcia - budu sa tam napodobnovat nejake napoleonske bitky a bude to spojene s aktivitami pre deti a nejakou zabavou ktora bude nepretrzite trvat aj cez noc 🙂

No ja som bola velmi uzasnuta a velmi sa tesim ked tam s nasim drobcekom budeme chodit 🙂
Najsupernejsie je ze to je pre uplne vsetky vekove kategorie - ak je v rodine rybar tak muz si moze zachytat, s malickym babenkom sa tam da prejst v kociku, s vacsimi sa vyblaznit na tych preliezkach 🙂