Chodí niekto na baby plávanie do hotela Altis?

jahodka87
28. feb 2014

Hľadám mamičku ktorá tam chodí alebo by tam chcela ísť-pridala by som sa k nej s mojou malou

monikapindjakova
5. mar 2014

ahoj,ja sa tiez chystam chodit plavat s malou.odkial si?ja som z Tvrdosina,tak sa mozeme dohodnut,budeme chodit spolu

jahodka87
autor
8. mar 2014

ja tiez TS, kolko ma tvoja maicka? Len neviem kedy to byva, ale sla by som

dagii
19. mar 2014

ahojte, baby a kedy sa tam chodi plavat a kolko to stoji? Plava sa aj cez vikend? Nikde na nete nemozem najst info...dakujem 🙂

sabka
21. mar 2014

ahojte baby. Aj ja uvazujem ze by sme isli, len to musi byt doobeda.

jahodka87
autor
24. mar 2014

Uz som troska viac o tom zistia- chodi sa tam utorky poobede, instruktorke sa plati 10e mesacne a za bazen pri kazdom vstupe 4e

jahodka87
autor
24. mar 2014

A jedna hodina trva pol hodinky

adrika89
21. júl 2014

@jahodka87 bola si na tom plávani v hoteli Altis? spokojnosť? ďakujem

jahodka87
autor
21. júl 2014

@adrika89 Ako prišlo leto nebolo kedy,ale jedna známa čo tam chodí si chváli. Ak by si chcela kontakt na baby plávanie pošlem

adrika89
24. júl 2014

buď taká dobrá a pošli mi, ďakujem 🙂

vikyhora
6. feb 2015

pred nedavnom sme boli na prvej lekcii v Altise, syn ma 4roky, je to super, je to blizko, pani je velmi prijemna. treba sa s nou zkontaktovat cez mail, ale je aj na fb. http://tulipanik7.webnode.sk/o-nas/ tu je stranka, kde najdete info. 😉

verca
6. feb 2015

Aj my chceme zacat ale az tak od Aprila, my by sme Chceli chodit 3 z NO, no uvidime ci sa bude dat ;) ale bola by som rada 🙂

kramarcik
8. jan 2018

@jahodka87 prosím pošlete mi kontakt na to plávanie na altise budem vám vďačná prosím odpíšte mi na mail karolinakramarcikova@gmail.com ďakujem

fridazuzka
20. máj 2019

Vie mi niektora maminka povedat kde sa da na Orave plávať a bábätkami?,som z Tvrdošína.

adrianapupava
23. máj 2019

@fridazuzka Zuberec koliba u Josu alebo altis alebo aj Dk stale je to cez tu pani Tulipanik co to tu bolo ale viac info neviem

fridazuzka
24. máj 2019

@adrianapupava dakujem ti ,uz mam kontakt na pani co vedie plávanie v Altise.

margaretus
14. júl 2019

@fridazuzka prosim, posuniete mi kontakt na pani,co vedie plavanie na altise? 😊
Dakujeem.

fridazuzka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fridazuzka
16. júl 2019

@margaretus choď na fb,Kotlinova Marketa,plavecka škola Tulipanik, (tam najdes vsetko co potrebujes vediet)0907 398 263 tel.cislo

margaretus
18. júl 2019

@fridazuzka dakujek velmi pekne 😊

fridazuzka
25. júl 2019

@margaretus rada som pomohla 😉