Chodíte sa s deťmi kúpať na jazerá ?

milan_branik
9. júl 2018

V minulosti to nebol až taký problém a všetci sme chodili na jazera, rybníky a všelijaké nádrže. Teraz tu máme v kuse nejaké upozornenia od hygienikov. Nechce sa mi chodiť po lekároch v tomto našom rozbitom zdravotníctve.....

https://spravy.pozri.sk/clanok/hygienici-varuju...

Ako to riešite ? Robíte si s toho hlavu, alebo sa chodíte kúpať bez obáv ?

verkom
9. júl 2018

Chodíme tam kde to naozaj dobre poznáme.... kde nie su nejaké velke rizika a úprimne jazero ci kupalisko? Ja som za jazero...

pribinak
9. júl 2018

ano, zijem v BA, chodim na zlate piesky, senec a aj rusovecke jazera. je to lepsie ako kupalisko. cistejsia voda, bez chemikalii.
ale ja som zas ako ekoterorista, jacim po ludoch ak vidim, ze hadzu nieco do vody, nepozbieraju si bordel po seba, hocikde hodia spak

deti95060810
9. júl 2018

nie nechodíme, nie sú až tak super dobrí plavci...sem tam kúpalisko, ale doma máme bazén...

maruski99
9. júl 2018

my na jazerá nechodíme zatiaľ...

milan_branik
autor
9. júl 2018

Este je dobra borovica take eko kupalisko...
.

prevenar
9. júl 2018

@milan_branik ..riesime to tak , ze na jazero chodime temer denne ..mala zacala ked mala 7 mesiacov 🙂

loginexistuje
9. júl 2018

Mame doma bazen na jazera az tak nechodime predtym sme chodili napr na senecke potom co sme boli naposledy tam na jednej akcii a videla som tu vodu tak urcite nie

rybkoava
9. júl 2018

Za mna Senecke top, všetci mame citlivu pokožku stači malo a sme vyhadzany, odtial sme prisli minulý rok bez jedinej bodky. A pačilo sa nam tam aj vsetko ostatné.

rainee
9. júl 2018

My mame jazero pred barakom ale moc tam nechodime. Ked vidim cely rok ako tam kakaju labute, zdochnute ryby na brehu a tiez vselico potapaci odtial vylovia (sklo, nakupne kosiky, pneumatiky)...napriek tomu ma vraj jednu z najlepsich vod. Ale kupko tiez moc nemusim, samy chlor a hlava na hlave. Pre mna skor more, voda mi je tu studena ak ma pod 30 stupnov a sme haklivi na cistotu.

lusy22222
14. júl 2018

@pribinak ahoj, prosim ta tieto jazera maju pozvolny vstup do vody? Chceme ist s mensimi detmi

pribinak
14. júl 2018

@lusy22222 ano ;)

eliska13
19. júl 2018

@milan_branik mne sa tam vôbec nepáčilo
Dobre jazerá sú Čunovo, Rusovce ale tam nie sú bufety žiadne atrakcie
Ak zábavu, tak Senec, Zlaté piesky.Ale ja dávam prednosť kúpaliskom radšej či doma bazén, aquapark

ibrunova
19. júl 2018

nenápadná reklama na stránku..