Chodíte tu niekto do MC Klokanček v Nitre?

adetka
29. jan 2008

Mamicky, ktore chodite do MC Klokancek v Nitre, ozvite sa. Ja chodim s mojou dcerkou, ale rada by som poznala aj dalsie mamicky z MK, ktore tam chodia, pripadne planuju chodit.

adetka
autor
27. mar 2008

sue... ja chodim s Mirkou do ABC Plavko v Zlatych Moravciach... je to tam skvele... ale niektore baby z fora Nitra 3... chodia plavat niekam na Chrenovu (Dlha ulica)... tusim martula, ity a dalsie... ja som sa tam bola tiez pozriet (to dochadzanie do ZM je dost narocne)... ale viac mi vyhovovali a vyhovuju ZM...

adetka
autor
27. mar 2008

katy... papucky urcite... a nieco na zajedenie pre dieta...

sue07
27. mar 2008

Adetka ĎAKUJEM, a ešte jedna otázka - ak môžem. chodí tam veľa detí? lebo pri našich dvojičkách budeme musieť ísť asi dvaja.

adetka
autor
27. mar 2008

do ZM?... na jednom plavani su maximalne 4 deti... treba sa vopred objednat... a v Nitre treba riadne nastupit na kurz (tam je to viac organizovane)

adetka
autor
2. apr 2008

tak dievcata... v MC Klokancek na Nedbalovej budu mat

Aprilovu BURZU (siat, obuvi, kocikov, elektra, bicyklov, videokaziet,...)

ak chcete nieco predat... zber tovaru je v case otvaracich hodin od 7. do 16. aprila (nadrozmerne veci az v den predaja)...

a burza sa kona 17. aprila od 10. do 19. hod a 18. aprila od 10. do 18. hod

adetka
autor
7. apr 2008

nejak nam to tu viazne 😅 ... sak sa stretneme v Klokanceku... 😉

chcem iba pripisat... ze ak mate zaujem o CVICENIE MAMICIEK S DETICKAMI (od jedneho roku)... tak dalsie kurzy zacinaju 28. a 29. aprila (na obidvoch adresach)...

bystricanka
7. apr 2008

super adet...na túto infošku som čakala. 🙂 😀 Díky. A kedy sa mám ísť zapísať? Budeme cvičiť spolu, alebo sa spraví nový kolektív?

adetka
autor
7. apr 2008

bystri... poslala som ti IP s cislom na cvicitelku... ta zostavuje skupiny... a moze byt, ze sa stretneme v jendej skupine... my chodime cvicit na Nedbalku...

bystricanka
7. apr 2008

ok adet..díky. 🙂

adetka
autor
16. apr 2008

tak co mamicky... pridete na burzu v MC Klokancek na Nedbalovej?... zacina zajtra o 10. hod...

adetka
autor
1. máj 2008

po dvoch tyzdnoch opat nieco nove... 🙂

17.6. Podhradska a Canaky
na nastenke MC Klokancek na Nedbalovej som si vcera precitala, ze 17. JUNA o 17. hod tu vystupia Maria PODHRADSKA a Richard CANAKY so svojimi pesnickami pre deti (na ich internetovej stranke to zatial nie je)...

10.5. mila
a 10. maja je na Sihoti opat MILA PRE MAMU... okolo jazera... kde bude trasa mily... budu vraj stat zive sochy...

adetka
autor
11. jún 2008

Tak pridavam informaciu ohladom

Koncertu pre deti /Podhradskej a Canakyho/:

- bude to buduci utorok 17. juna o 17. hod v Komunitnom centre na Nedbalovej
- vstupne 30 korun na osobu (pre dieta i dospeleho) - zakupit sa daju v MC Klokancek na poschodi
- vraj ked bude pekne tak to bude v zahradke, a ked skarede tak v spolocenskej sale

my sa s Mirkou tesime... Mima ma velmi rada ich pesnicky... a lubi na ne tancovat 😉

abbi
16. jún 2008

adetka uz mame kupene listky. tesime sa. 😉

icerna
4. aug 2008

ahojte,chcem sa spytat kde sa este da chodit s detmi v nitre...byvame tu 3 mesiace,ale nikoho tu nepoznam ☹ ,tak aspon s malou do centier chodim,na prechadzky...poradte,ak mate dake oblubene miesta...dakujem 🙂

adetka
autor
4. aug 2008

Noveee...

na SPU organizuju plavanie mamiciek s detickami (v novej budove za riekou)... organizuje to baba, ktora robi aj cvicenie mamiciek s detickami... Nasta... mam na nu kontakt, ak mate zaujem chodit plavat... plavat zacali vraj uz minuly tyzden... ale da sa tam este pridat... su tam organizovane skupiny... dva krat do tyzdna dopoludnia...

icerna
4. aug 2008

adetka a to mozme aj mi ci len babatka?citala som to aj v regionoch ale tam som radsej nepisala,lebo ste tam uz taka dobra partia a vsetci sa poznate tak vas len stale citam 😉

adetka
autor
4. aug 2008

myslim, ze mozu aj starsie deticky... nas tam vola... ale my mame este dovolenku tento mesiac... a chodime do ZM...

wladka
4. aug 2008

icerna, kludne sa k nam pripoj..do nitry 😉 nebooj..

icerna
7. aug 2008

uz som sa raz pridala,ale vy si pisete tak medzi sebou co sa poznate,tak vas len špehujem 😀 teda čitam,nie ako uchyl 😝

jarus1
26. nov 2008

ahojte, neviete mi niektorá poradiť, či existujú v Nitre jasličky pre dieťatko od 6. mesiacov? dakujem ip

adetka
autor
7. dec 2008

Mamickyyyy z Nitryyy... hladam spolahlivu mamicku na materskej, ktora by si chcela privirobit starostlivostou o moju Mirku (2 roky)... priblizne styri dni (niekedy iba tri, alebo dva) v tyzdni od 8. do 16. hod... zaplatim na hodinu starostlivosti 55 korun (cca 440 korun na den)... najlepsie u nej doma...

krasulka
8. dec 2008

Ahojte maminky, chcela by som sa opytat ci niektora nemate zaujem dat si nakreslit portret vasich deticiek,alebo aj ine, podla fotky. Viac info v IP 🙂

dupinka
7. jan 2009

baby, a co tak lepsia propagacia MC medzi mamickami - kamoskami? Mozno by tam potom chodilo viac deticiek a bolo by to ooovela zaujimavejsie, veselsie a tak....

jenny_fer
15. jan 2009

ahojte baby,možem sa pridat? aj ja my by sme radi nakukli do klokančeka na horke, byvala som tam ale teraz byvame na dedine,ale chodim na klokočinu k mamine často..len teraz mame kiahne tak musime vydržat ešte cely buduci tyžden..aby sme vas nahodou nenakazili 😉
ako to tam vyzera? chodi vas tam moc?

jenny_fer
15. jan 2009

kde je to tam na nedbalovej? tam chodite?

dupinka
20. jan 2009

Jenny, na Nedbalovej je to v budove byvalej materskej školy....

question
28. jan 2009

ahojte..baby viete mi poradit kam by som mohla chodit s 3,5 mesacnou dcerkou v Nitre? sme sa nahlasili do hviezdice na plavanie,tak cakam,kedy otvoria kurz,ale okrem toho som pre male babatka v Nitre nic nenasla..ak mate tak dajte tipy..nejako sa tu neorientujem..diky moc

norinka
28. feb 2009

caute maminky, vidim ze to tu nejako stoji a uz mesiac sa nikto neozval, ☹ Rada by som spoznala nejake mamicky, a popravde hladam kamosov a kamosky pre svojho drobca na hranie doma sa trochu uz nudime a preto vymyslame,
chodite niekto do KVALINKY? je to na za hl. postou na namesti, je tam vyborny priestor pre deti na hranie, nas maly tam lozi a velmi ho to bavi, trochu zmena 🙂 ozvite sa aky mate nato nazor 🙂 🙂

adetka
autor
5. mar 2009

ahoj nori... ja som vcera isla okolo tej kvalinky... som sa prekvapila, ze je tu nieco take... buduci tyzden tam so slecnou mozno zajdeme...

do MC Klokancek uz velmi nechodime... nastupila som na doktorandske studium... a slecna chodi bud k babke, alebo do jasliciek... nad Hviezdicou som uvazovala... s Mirkou som chodila od jej troch do 21 mesiacov plavat do ABC Plavko v Zlatych Moravciach... je to tam skvele (aj kvoli hygiene - bazen urceny len a len na plavanie babatiek)... ale je to daleko a aj cesta je nebezpecna...

question
6. mar 2009

nori ja som tiez uz pozerala na kvalinku,ale pre nas je to este skoro..ved vlastne v Nitre pre malinke drobce okrem placania nie je nic a to som fakt hladala kade tade ☹
adet.. ja chodim do hviezdice ale na zlate moravce som pocula len chvalu.. ze tam sa moze chodit kedy sa ti chce? a potom kto a ako sa ti tam venuju???