Chodíte tu niekto do MC Klokanček v Nitre?

adetka
29. jan 2008

Mamicky, ktore chodite do MC Klokancek v Nitre, ozvite sa. Ja chodim s mojou dcerkou, ale rada by som poznala aj dalsie mamicky z MK, ktore tam chodia, pripadne planuju chodit.

adetka
autor
7. mar 2009

question... co sa malych deti tyka, tak mas zial pravdu... do desiatich mesiacov som s Mirkou chodila iba po vonku a po navstevach... az ked zacala stvornozkovat, tak sme mohli chodit do materskeho centra (je tam takmer vsade koberec) a do guliciek v nakupnych centrach... a pre starsie deticky su fajn aj restauracie s ihriskami... doteraz bola taka tusim iba Friends, ale uz aj hotel River take ma...
v ZM sa venuju skvele... maximalne sa na jednom kupani stretnu styri deticky... a tak sa moze cvicitelka venovat kazdemu zvlast... kym ostatne deticky si plavaju... jednoducho cast je venovana ponaraniu, cast cviceniam v skupine a cast na rozplavanie... v Hviezdici sa mi paci aj to rodinne plavanie po sobotach... zoberieme ujov, babky a pojdeme sa spolu plackat 😀 ... s dalsim dietatkom... ak sa podari... budem asi chodit do Hviezdice... ta cesta do ZM je niekedy skutocne nebezpecna...

iva113
25. mar 2009

Ahojte baby, tak citala som, ze sa da chodit aj na Nedbalku. Ja mam totizto 17mes. syna a vobec sa nestretava s detmi, tak sa ich aj boji, tak chcela by som zacat s nim niekam chodit. Moze mi niektora z vas, prosim napisat od kolkej tam uz chodievate s detickami a nieco aj ohladom toho cvicenia na fitloptach? A kolko sa plati za vstup, pripadne za cvicenie. Dakujem Iva

petulik13
26. mar 2009

ahojte...babule,som tu nova..byvam v okrese Nitra,a rada by som si popisala s vami...som doma na materskej,mam synceka Nikolaska v aprili bude mat dva ročky...

petulik13
26. mar 2009

a vedeli by ste mi poradit ako sa daju dat blizsie info v mojom profile? dakujem..pekny dnik,vsetkym

bystricanka
26. mar 2009

petulik....pod k nám do Nitry 7. Tam sú tiež maminy s približne tak isto "starými" detičkami. 😉

petulik13
26. mar 2009

ahoj tak dobre vyskusam...ale ja byvam az 23 km od Nitry,ale mam aj kamosku na klokocine....nevadi ze som tak daleko?

bystricanka
26. mar 2009

nevadí 😵

adetka
autor
27. mar 2009

iva... ked sme tam chodili... pred rokom... tak sa platilo bud 20 korun za jeden den... alebo 80 korun za mesiac... za cvicenie na fitloptach sme platili tusim 800 korun za desat cviceni... bolo to krasne... deti sa unavili a vysantili... nieco aj naucili... mamicky tiez... treba sa urcite prihlasit (pozri na stranke materskeho centra na www.materskecentra.sk)... ale cvicit sa da teraz tusim uz iba ho Na dieloch...

envika
22. máj 2009

ak Vás môžem pozvat, kto ma zaujem, do hudobnej skoly Yamaha. V Nitre sme kurzy zacali organizovat od februara. Su urcene pre deticky od 4 mesiacov do 6 rokov. Zatial sme na Podzamskej 15, ale mali by sme sa rozsirit aj na Klokocinu. Ak sa mate chut prist pozriet, je to bezplatne a uvidite deti, co uz chodia asi tri mesiace. Ak sa nam podari tak od septembra na Klokocine bude aj slusne skolne, ale nechcem predbiehat. kontakt na nas: www.svetdeti.yw.sk

katulik26
17. aug 2009

Baby, je v Klokanceku nieco aj pre babatka? Hladam nejake cvicenie na posilnenie motoriky. Zatial som nasla len plavanie. A kedy tam mozme prist, fakt len az ked budeme lozit?

adetka
autor
18. aug 2009

katulik... nemusis cakat... ak ti nevadi, ze pre tak male babatka tam nic nie je... mozes ho tam kojit, prebalovat a ukazovat hracky... a samozrejme diskutovat s inymi mamickami... ale to je vsetko... ja som s Mirkou bola v MC az ked lozila... lebo som tam chcela chodit len kvoli nej... nie kvoli sebe a tuzbe po stretavani sa s inymi mamickami... 🙂

luliky
16. sep 2009

Milé mamičky, MC Klokanček má novú webovú stránku www.mcklokancek.sk 🙂 Naďalej na nej pracujeme a snažíme sa Vám priniesť aktuálne informácie o MC. Tešíme sa taktiež na Vašu návštevu.

Lucia

sidon
5. jan 2010

Ahojte maminy,
chcela by som prvy raz navstivit MC na Nedbalovej, mam malu takmer 9 mesacnu dcerku, velmi zivu opicu, ktora by potrebovala nejakych kamaratov v podobnom veku 🙂 Ak niekto uz chodite, alebo sa tiez chystate urobit prvy krok, tak dajte vediet, rada sa pridam

dupinka
3. feb 2010

Sidon, ja mam skoro rovnako stareho synceka, este som v MC nebola.
O Klokanceku pocuvam same dobre referencie, tak by sme sa radi isli pozriet.
No neviem, ci pre takych drobcov je to UZ vhodne prostredie...

elenita
18. feb 2010

Ahojte maminky, ja tiez rozmyslam, ze by sme zacali chodit do nejakeho mc.......lebo vacs. som cele dni s mojimi dvojickami sama, tak je to taky stereotyp pre mna aj pre nich.....rozmyslala som nad NR aj nad SA, nejako sa neviem rozhodnut...u nas je totiz ta nevyhoda, ze byvame na dedine, 20 km od oboch najblizsich MC....
A aj sa trocha bojim, ako ich tam oboch ustriehnem 😅

luliky
4. máj 2010

Ahojte cicusky. Pridte sa do MC Klokancek pozriet. Radi Vas uvidime a privitame v novych upravenych priestoroch na Nedbalovej ul. Herna je otvorena kazdy pracovny den, blizsie informacie aj o pravidelnom programe najdete na webovej stranke www.mcklokancek.sk

Lucia

olganr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olganr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada2007
8. mar 2011

ahojte kočky...len som chcela posunúť infošku...na Mostnej v detskom obchodíku U Kubka je výpredaj 😉

sidon
23. jan 2020

ahojte maminky, chodite teraz niekto aktualne do MC Klokancek? Hladame kamosky a kamosov, s ktorymi by sme sa mohli pohrat 🙂

sidon
28. jan 2020

Obnovujem temu 🙂 Su tu nejaké maminky, ktore sa chodia s drobcami pohrat do Klokančeka na Nedbalovej ?