Chodíte tu niekto do MC Klokanček v Nitre?

adetka
29. jan 2008

Mamicky, ktore chodite do MC Klokancek v Nitre, ozvite sa. Ja chodim s mojou dcerkou, ale rada by som poznala aj dalsie mamicky z MK, ktore tam chodia, pripadne planuju chodit.

adetka
autor
29. jan 2008

Apropo.... v utrorok 5. februara je v MC Maskarny bal... 😉

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adetka
autor
31. jan 2008

ahooooj zizaaaa 😀 ... aj ty sem chodievas 🙂 ... samozrejme ze vas pozname... aj Mirka Petka 😉 ... a gratulujem k tehotenstvu... kolko uz vlastne s Petkom cvicis?... od kedy?

bystricanka
1. feb 2008

ahojte. Chcela by som aj ja ísť do Klokančeka. Ale mám asi ešte malé dieťa na to, aby som tam zavítala. Čo myslíte? Kedy by som tam mohla ísť?

adetka
autor
1. feb 2008

ahoj bystri... ja som bola s Mimi prvy krat, ked mala 9 mesiacov... je tam kobercek (Na Horke v jednej miestnosti a tu dole v obidvoch)... takze mohla stvornozkovat... a hrat sa s hrackami... a je tam aj bazeni s gulickami... kde sa zahraju aj taketo male deti.. takze kludneprid... 😉

abbi
2. feb 2008

ahojte pocula som, ze sa Klokancek prestahoval. ja som raz so starsim synom bola hore na Horke.
ja sice este neplanujem ist, lebo este je Natanko malicky ale neskor ano. a ako sa vam tam paci? Ked som tam bola prvy krat tak, tam nikto nebol a nikto z pracujucich si ma tam nevsimol. bola som sklamana. hoci zariadenie bolo pekne.

adetka
autor
2. feb 2008

Ahoj abbi... MC Klokancek je momentalne az na dvoch adresach... Na Horke... a na Nedbalovej 17 (nad tou novou Mestskou halou)... ja vacsinou chodim do tej druhej menovanej... v tej Na Horke si aj mna vacsinou ziadna z tyvch dam, ktore tam strazia nevsimali... ale tu dole si zatial nestazujem... vzdy je tam dobra nalada... "straziace" tety sa s detmi pohraju....

ale vacsinou chodim priamo na nejake akcie... v pondelok cvicit... v utorok dopoludnia na spievanie na gytare s divadielkom... v stredu deti tusim maluju..... a v piatok mamicky rucne pracuju 😀 (na Nedbalovej)...

bystricanka
2. feb 2008

adetka...tú novú mestskú halu myslíš tam oproti požiarnikom alebo v ich blízkosti?

adetka
autor
2. feb 2008

i... ano tu... kusok od hasicov... v budove byvalej skolky na Nedbalke

bystricanka
4. feb 2008

adet..nie je to náhodou tam, kde je tá únia nevidiacich-či niečo také? Ale ak bude pekne tak sa tam pôjdem prejst a skúsim to tam pohľadať. 🙂

adetka
autor
4. feb 2008

ziza... dnes sme neboli cvicit... sme chore... snad sa stretnemu buduci pondelok 😉

bystri... presne tam... na druhom poschodi...

bystricanka
6. feb 2008

adet...a s kočíkom sa dostanem na druhe posch.?či môžem kočík nechať niekde na prízemí? Lebo môj kočík váži 20kg+dieťa 10kg, tak mám čo nosiť. 😀

adetka
autor
6. feb 2008

bystri... kociky nechavame na prizemi... stale je tam niekto, kto na ne dohliada... zatial mi nikto kocik, ani nic z kocika neukradol... a skutocne mas co nosit... si ani neviem predstavit tlacit ho po Klokocine 😒 ... ja mam kocik iba 8 kg a dieta asi 9 kg... 😀

bystricanka
9. feb 2008

áno adetka mám čo tlačiť hore Klokočinou ☹
do Klokančeka sa chystám, ale teraz idem na mesiac do BB,a potom už hádam aj prídem. Potom sa ozvem, kedy zavítam a možno sa aj konečne osobne zoznámime 😉 Veľmi sa na vás tešíme 😀

adetka
autor
18. feb 2008

sme spat z ZCvicenia mamiciek s detickami (od 1 do 3 rokov)... a bolo ako vzdy... super

zaujimave akcie tento tyzden na Nedbalovej (pravidelne akcie):

utorok o 10. h divadielko o Macicke a psickovi
streda o 10. h diskusia o vychove deticiek (pri kolacikoch, kavicke, medzi mamickami)

veverca
27. feb 2008

Ahojte. Moja blška má ešte len 7 mesiacov, ale ked trochu podrastie aj ja by som sa prišla pozrieť, ale neviem kam. Kde je Nedbalova neviem, skúste mi to opísať pomocou supermarketov, to sa zorientujem. Dostanem sa tam autobusom 26? Dík.

adetka
autor
27. feb 2008

vevrca... autobusom cislo 26 ano... vystupis zastavku za Lidlom (pri hasicoch)... vybehnes popri stankoch (okolo ZS na Skultetyho)... a zahnes do lava... je to budova byvalej skolky...

veverca
27. feb 2008

Vďaka. 😉 A od akého veku tam chodia detičky?

adetka
autor
28. feb 2008

ja som z Mimi bola, ked mala zhruba 9 mesiacov... ked uz pekne stvornozkovala (su tam koberce, zaujimava hracky)... vacsinou tam stretavame deticky od toho roku, roku a pol... dvojrocne a dvaapol rocne si tam zvykaju na ine deticky - pred vstupom do skolky... ale zistujem, ze cim mladsie deticky tam idu... tym menej /su ostychave...

veverca
28. feb 2008

Ešte nejaký mesiac-dva počkáme, trochu dorastie, opadajú chrastičky z kiahní... A potom sa iste zastavíme. Doma nám je dlho, občas treba pokecať aj s niekým dospelým. 🙂

bystricanka
7. mar 2008

adet...Tak žeby sme prišli do Klokan. v utorok? Stále chodíš len na Nedbalku?Lebo som čítala, že tam začalo cvičenie s detičkami, ale nemohla som sa prihlásiť, lebo som išla do BB. 😒

adetka
autor
8. mar 2008

bystri... to by bolo super, keby ste prisli... 🙂 ja chodim uz takmer vylucne na Nedbalku... mam to blizsie...

cvicenie prebieha... aj ked mame momentalne prestavku (cvicitelka je na nejakom kurze)... a pokracuje sa po 17. marci (dalsi zacne asi v maji)... mozes sa vsak kludne prist pozriet aj na prebiehajuci kurz (v pondelok na Nedbalke, v utorok Na Horke)... 40 korun za jedno cvicenie... ak chces, poslem ti IP cislo na tu cvicitelku (je aj na nastenkach v MC)...

tesime sa... my tam budeme priblizne od 9.30 do 11.30...

bystricanka
10. mar 2008

no adet...neviem neviem či dorazíme. Včera sme boli v Centre pri guličkách. Deti tam kričali, hrali sa a moje dieťa plakalo, lebo sa bálo. Tak neviem, či mám ísť medzi deti, keď sa takto správa. On sa bojí cudzích ľudí. 😖

adetka
autor
10. mar 2008

urob, ako chces... ale tam nebude tolko deti... a je to prijemnejsie prostredie... uz som tam stretla deti, ktore sa sprvu tlacili k mamickam... a trvalo chvilu (niekedy aj zo dve navstevy)... kym sa uvolnili... ale potom sa krasne hrali... ale ak mas pocit, ze ma este Matusko cas si zvykat na deticky... tak nemusis chodit...

alebo prid... skus to... chvilku pobudnite... a ak sa Matuskovi nebude pacit... tak odidete... 😉

ja tam ale zajtra urcite budem... v utorok sa spieva s gitarou a obcas sa hrava aj divadielko... 🙂

psyxooo
14. mar 2008

Ahojte, ja som bola raz na Horke, lebo blizko byvam, ale neboli tam ziadne deti, inak vybavenie je tam super, vsetko mozne, len keby tam aj deturence boli. Dufam, ze to bola len nahoda, uvidim co nabuduce, ja tam chodim okolo 13-15h.

adetka
autor
14. mar 2008

psychooo... v tom case vacsina deticiek spinka (tie vacsie)... my tam chodime dopoludnia... kedy sa mamicky snazia svoje deturence unavit... alebo potom po tej tretej - stvrtej... po poludnajsom spanku...

katy09
15. mar 2008

ahoj baby už dlho uvažujem že behnem so synčekom dotoho na horku ale ako to tam vlastne chodí??netuším...pokecajte

adetka
autor
16. mar 2008

katy... ak chces vediet program.. tak pozri http://www.materskecentra.sk/zoznam_mc/materske... ... ked sa budes chciet zapojit do nejakej akcie... inak tam mozes prist kedy chces... za mesiac platis 80 korun... za jednu navstevu 20... mas tam mikrovlnku, nocnicky, kopu hraciek... neviem presne co chces vediet...

katy09
24. mar 2008

adetka dakujem ti za odpoved a čo si treba zo sebou priniest asi aj papučky vsak,,,?? 🙂

sue07
27. mar 2008

ahoj adetka, chcela by som sa spýtať, či náhodou nevieš o nejakom dobrom plávaní pre bábätká v NR. ďakujem