Chodíte von aj keď je zima?

suzette
5. jan 2009

ahojte..
posledne dni je hrozna zima,a uz neviem docoho sa mam obliect aby som sa neklepala,ale strasne rada chodim von takze ma to taha a este je dnes aj nasnezene...mam dvoj mesacne babenko neviem ci je to moc dobre...ked uz aj mne je zima..ako ho mam zababusit?
dakujem..........

janula203
7. jan 2009

No pravda to zalezi aj od deti...
Skor som to pisala vseobecne, a ako hovoril pediater.....
My zvacsa ideme tak na hodku...ale to je uz dost. Napriek tomu ako su obaja naobliekany, potom uz janka sama povie, ze jej je zima...a sa jej necudujem, naozaj je v tychto dnoch velka zima.
A nastastie, my uz sme si nasli daku tu rec s detmi, aj ked nejdeme von :o)))
Nas rezim nam ani nedovoluje ist dva razy, ci dlhsie. Napokon skor sa stmieva, a tak ideme vzdy domov, deti nemusia vonku tmu. Dopoludnia vzdy spraceme a navarime....zvacsa to robime spolu, a ked uz sa im nechce, zahraju sa....o dvanastej obed....o jednej v posteli, kym sa zobudia, preberieme sa, oblecieme, je pol stvrtej, tak nam to akurat vyhovuje :o)))
A tuk tuk....za tuto zimu boli chori len raz a raz mali nadchu, ktora bola po 4 dnoch prec a najma v klude sme ju zvladli....
Nastastie detvaky su otuzile....dodnes sa odkopavaju, aj ked v tejto zime otvorime okno len trosku...spia dalej a nebudia sa, zeby im bola zimka...takze pohodicka pohoda :o))))
Ale Majusko povyrastol, a mame dost aktivit doma....casto janka kvoli nim ani nechce von...a drobec, ked ho zacnem obliekat, tak sa nam obcas dost vzpiera.... :o))))

dadulka19
8. jan 2009

tak dnes vonku riadne tuhlo brrrrrrrrrr,dlho sme neboli 😒

mikalove
8. jan 2009

aj my sme neboli dlho,nech už príde jar 😉

monkula
8. jan 2009

no ,u nás dnes bolo krááásne, slniečko svietilo ,všade sneh... 😵

mikalove
8. jan 2009

monkula,to kde byvaš? ved je všade zima ako v ruskom filme 🙂

dadulka19
8. jan 2009

veru,zima jak v ruskom filme a za chvíľu aj bez ruskej ropy zamrzneme 😖

monkula,pošli slniečko aj k nám

dannynka
8. jan 2009

dadulka vystizne a trefne..... 😅
aj u nas bolo doobedu celkom fajn,ale poobede teda na vecer hroooza,stacila nam cesta do obchodu a spet 😝

certica
8. jan 2009

mikalove, tu (ba) je krasne uz takych 5 dni, slnko a hlavne bezveterno a vtedy ani tu zimu necitit. ked neprijemne fuci, moze byt aj nad nulou, pocitovo je to ovela chladivejsie. moj krpec 8-mes. ani rukavicky nenosi, ani fusak nedavam, je len dekou prikryty (aj tu si rukami drzi, takze ich ma vystrcene) a napriek tomu je pekne teplucky. von chodime tak na hodku a pol. starsi syn je trosku vacsi zmrzlak, v podstate ho obliekam viac nez krpateho 😅

mikalove
8. jan 2009

my máme teraz v PD -11...

monkula
8. jan 2009

mikalove, bývam v malackách.. ale ako píče čertica, aj u nás je takto pekne už asi 4 dni... a jtu mrzne, ale t oslniečko krásne hreje, takže ten chlad ani necítiť.. je bezvetrie...

sirinka
8. jan 2009

u nas bolo dnes tiez slniecko, doobedu sme boli len chvilku, lebo prisli babka s dedkom a poobede hodinu a pol... klara sa nahanala za susedovym psom, takze zima jej nebola,a le mne veru trochu nohy omrzli...ale inac fajn, trosku aj pofukovalo, ale zazila som aj horsie...

susik77
9. jan 2009

baby, u nas bolo vcera asi -6, slniecko moc nebolo, ale dalo sa. sli sme asi 2x von s malou bez kocika a tak sa jej zapacil snh, ze si do neho lahla-este do toho najspinavejsieho 😀 😎

susik77
9. jan 2009

sory, nie 2x ale druhykrat bez kocika 😎

lucxy
9. jan 2009

no unas je teraz -19

sirinka
9. jan 2009

no dnes rano mi primrzli ruky na volant 😅

majka35
9. jan 2009

monkula ... nebuď vulgárna ... 😀 😀 😀 😀

maruschka
9. jan 2009

chodíme každý deň von..Sánky, boby a ide sa..a vždy tajne dúfam, že keď sú tak strašne unavené, že večer skôr zaspia, ale omyl....Skrátka majú nevyčerpateľnú energiu 😅 😅 😅

matidami
9. jan 2009

no dnes ráno cestou do škôlky sme skoro zamrzli, bolo -18° a menší syn bol v kočíku a starší na sánkach, tak ja som sa tým ťahaním dobre zahriala 😀

ld1985
9. jan 2009

ludia, dnes ma byt najstudensia noc..........-20 stupnov, zmrzneme....

sirinka
9. jan 2009

ld1985 u nas kuria 😉 v noci s malou von nechodime 😝 😀

sirinka
9. jan 2009

ja si take minusove teploty pamatam z detstva a vsetko bolo ok...vsade plno snehu, mraz stipal na licach a pod nohami nam krasne vrzgalo, chodili sme sankovat a korculovat a domov sme vacsinou prisli totalne premoceny a vsetci sme tu...toto podla mna nie je nic tragicke, skor typicke pre nase pasmo.

ld1985
9. jan 2009

my tiez nie, ale aj tak zmrzneme 😀 😀 😀 😀 😀

livi
9. jan 2009

ja neznášam až také zimy, brrrrrr 😔 ešte keď sneží, sa to dá, to je okolo 0. ale ja som z najchladnejšieho mesta na slovensku a v stredu ráno bolo u nás -21 😖

davidko7
10. jan 2009

Baby,je vhodne aby maly spal cey obed vonku,keď je dnes -9 stupňov?Byvame v RD a niekedy spi v kočiku vonku,ale dnes neviem či ho mam dať,alebo nie ☹

smardik
10. jan 2009

davidko dala bych max. na hodku, -9 se mi zdá už moc. jak je zima-třeba ráno,večer řeším to tak že ho obleču na ven a dám k pootevřéným balkonovým dveřím, cítí chladný vzduch ale přitom není úplně vystavený těm - 9 nebo kolk

gabii83
10. jan 2009

ahojte mi sme boli dneska prvy krat vonku s dcerkou, narodila sa 24.12. 2008 som sa bala, ale pekne v teplucku bola, tak spala, ako od narodenia asi ani nie.

ale len do obchodu a spat s ocinkom tiez konecne som aj ja bola na vzduchu....

mikalove
10. jan 2009

to ste mali krasny darček 😉 🙂

denkanka
20. jan 2010

Ahojte, ja mam dvojtyzdnove babatko a uz s nim chodim von. Ale stale neviem na ako dlho mozem. Mala je v pohode v kociku prespi. Mna doma poraza ale zase to nechcem prehanat aby mi neochorela.

sorciera24
17. dec 2010

ahojte, co v takychto mrazoch, chodite s detmi von?....u nas je pod -10 😒

dadis
17. dec 2010

@sorciera24 tak na pol hodinku max hodinku, dobre nababusim, nakremujem a snazim sa, aby boli v pohybe...aj u nas je dost zima, ale pocitovo celkom fajn, lebo nefuka...zajtra ideme na Liptov, tak si aspon 2 dni uzijeme zimu, v pondelok sa ma oteplit a ma byt vraj teplo aj na Vianoce...