Chodíte von aj keď je zima?

suzette
5. jan 2009

ahojte..
posledne dni je hrozna zima,a uz neviem docoho sa mam obliect aby som sa neklepala,ale strasne rada chodim von takze ma to taha a este je dnes aj nasnezene...mam dvoj mesacne babenko neviem ci je to moc dobre...ked uz aj mne je zima..ako ho mam zababusit?
dakujem..........

zuzana76
5. jan 2009

kedze snezi a v manzelovom aute som si zabudla prsiplast na kocik, tak nejdeme, ale pojdeme asi len tak pesi do obchodu co nie je daleko

monkula
5. jan 2009

suzette, čerstvý vzduch Tvojmu bábenku len prospeje... ak ho - ju dobre naobliekaš, a nebudeš vonku pol dňa, tak nebude problém...
ja mám dcérku januárovú, takže ja som jej dávala body s dlhým rukávom, pančušky, ponožky, nejaké teplé dupačky, svetrík, do teplej kombinézy, čiapku, potom do fusaku a poto msom ju ešte obalila dekou.... myslím si ,že takto Tvojmu bábenku zima určite nebude, ale zase sa to s tým obliekaním nesmie preháňať, aby si si bábenko neprehriala... 😉

jaduska
5. jan 2009

dnes je už trošku teplejšie, aj keď stále mrzne. Kým nie je vonku viac ako -10, tak kľudne choď. Ako píše monkula, bábätku to iba prospeje. Vo fusaku mu je teplo, neboj.... 😉

bambusko
5. jan 2009

jasenze ideme, cez obed, ked je okolo -5 stupnov, to sa da 🙂

marcela.m
5. jan 2009

Myslim,ze tvojmu babu nie je v kociku taka zima ako tebe.Ty si vystavena priamo vzduchu alebo ako to mam povedat,ono si v kociku nadycha teplucky vzduch a ked je dobre oblecene a prikryte,myslim,ze nezamrzne.Ale neprehanala by som to-teda nebola by som velmi dlho vonku.Nech sa nenadycha vela studeneho vzduchu.Ja som Kajke,ked bola mala natiahla aj striesku a aj nanoznik som dala tak,aby sa jej vnutri drzal teply vzduch.
Ja tiez rada chodim vonku,ale v tej kose fakt nemusim.Mne staci prejst do mesta a naspat a mrznem...a to sme v centre mesta 🙂 Ako mi nasi hovoria,som novembrove dieta a mne je stale zima.Ale kvoli Kajke sa trocha premozem.

cherries
5. jan 2009

von sa ma chodit s babatkom len do -5 stupnov to sa este da potom uz nie ako pise bambusko 😉

susik77
5. jan 2009

ja chodim s malou len do -3, odmieta rukavicky a potom mi reve 😒 dnes bolo -1, boli sme a bola v poho

bambusko
5. jan 2009

ja som kdesi citala za sa moze do -7 😀 skor je to o pocite, ked fuka silny ladovy vietor, aj -2 je strasna kosa

kili
5. jan 2009

no ja musím, musím ísť k dr. pre recept a kúpiť mlieka 😝
ale asi na krátku prechádzku okolo domu by som išla aj tak, teraz pôjdeme s kočíkom a budú tam trkvasiť a keď sa budeme vracať, tak ich vypustím, nech si užiju aj sneh. škoda, že už nemáme rukavice do snehu, zatiaľ len také látkové a to je o ničom, furt padajú a ako vstávajú majú ich hneď mokré, A. sa nedávno prilepil k zábradliu 😀

mirka414
5. jan 2009

my mame vo svajciarsku cez den momentalne -10stupnou,brrr aj ocko musel zostat doma uz je doma 3ty tyzden a zacina mu svitorit v hlavicke 😀 😀 zrovna ide do mc donaldu,zevraj na obed.

erikasadek
5. jan 2009

ahojte ja chodim , pretoze musim , ci je zima ci dazd, teda v podlednej dobe je naozaj zima, aj tu , co je nezvycajne, akolo -5 a vecer aj viac, dnes snezi, ale v pohode, mali je nababuseny, sal okolo pusy, aby nedychal pusov studeny vzduch, starsi, taktiez nababuseny a v pohode...
fusak robi zazraky... 😉
takze podla mna sa da, tak ako nase mami chodili snami, vonku a boli vatsie zimi ako su teraz nie... 😉

majcik
5. jan 2009

Ja mam 9-mesacneho syna a ak prestane snezit, pojdeme dnes pobede prvykrat vyskusat sanky 🙂 Som zvedava, ci sa mu to bude pacit.

bambusko
5. jan 2009

majcik, nasmu drobcovi sa praveze najcviac paci, ked nanho snezi 🙂

najjulinka
5. jan 2009

my nejdeme, lebo sa šmýkajú schody a sama s kočiarom nevyjdem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale inak by sme šli... tento týžden budem asi zavretá v byte s mojimi dvoma šelmami... ☹

kili
5. jan 2009

najjulinka, a ti nevídu aspoň pred dom? že sa s nimi poprechádzaš? teda oni budú chodiť a ty za nimi behať 😀

majcik
5. jan 2009

Bambusko - my sme sa este neboli sankovat, tak neviem, co bude na to hovorit 🙂 Ale mama ma upozornovala, aby som nebola sklamana, ak sa mu nebude pacit, ze mu bude snezit do tvare. Tak uvidime

najjulinka
5. jan 2009

Lucinka este nechodí sama...

dadulka19
5. jan 2009

my veru von pôjdeme 🙂 .Keď nefúka,je fajn 🙂 .Teraz mi malá spí ešte aj na balkone ako každý deň.Ale je len mínus 2 stupne 🙂 .U vás je chladnešie??

monkula
5. jan 2009

no, ja keĎ som prvý raz posadial jarka na sánky ,tak plakal a zliezal dolu, asi sa bál....

pietra
5. jan 2009

ja som aj minulu zimu chodila von kazdy den, okrem dni, ked boli snehove fujavice. Jedine vzdy prisposobim dlzku prechadzky

maruschka
5. jan 2009

práve sme sa vrátili zo sánkovačky..ale takej fakt poriadnej..Zima nie je až taká, lebo stále sneží-u nás je iba -6 pod nulou..Kočkám som dala svetre, na to trigovice,overaly,pančušky,tepláky,ponožky..Ja som sa ani nejako extra neobliekala, ale som sa pohybovala, takže mi bolo teplo...

Takže odporúčam, naše baby sú také unavené, asi zaspia 😉 😉 a je to zábava..sniežik sa netopí, stále padá nový a decká sa môžu vyblázniť 🙂

monkula
5. jan 2009

čo je to trigovica? 😅

cipsinka
5. jan 2009

monkula,je to mikina.Ani ja som to nevedela ale kamoska z Piestan mi to vysvetlila 😀 😀 😀

gucz
5. jan 2009

u nás sa zasa hovorí drigovica 🙂 , aj u nás sype, už sme boli vonku a pôjdeme zasa

monkula
5. jan 2009

cipsinka, vĎaka, ztase som o nieč omúdrejšia... 😀

sirinka
5. jan 2009

jasne ze ideme...doobedu aj poobede...u nas je super, skoro vobec nefuka....
myslim, ze detom v najmensom snezenie nevadi, ba prave naopak, nasa klarka sa velmi tesi...

cipsinka
5. jan 2009

nie je za co monkula,mne ked to hovorila,ze idem si pre trigovicku a ja,ze pre aku slivovicu??Neviem preco som si myslela,ze je to alkohol 😕 😕 😕 😕 😅 😀 😀 😝

lucxy
5. jan 2009

ja som chodila smalou od malicka a tiez je decembrova,,,kazdy den este aj ked prsalo,,,,dva krat za den 🙂

lyongirl
5. jan 2009

tak podľa mňa je dnes vonku supiš a nádhera, síce dosť padá sneh, ale veď som mala čiapku a malý igelit. Konečne je tak, že nefúka, neštípe, tichúčko padá sniežik a bolo perfektne, normálne som si tú prechádzku užívala a bolo mi konečne teplo, čo mi je málokedy od kedy sa schladí na +10st. 😀 , nie to ešte keď je pod nulou...

monkap
5. jan 2009

treba ist von, je tam krasne, snezik pada tak si ho treba uzit, kym zase nezmizne 😵