Cirkus Aleš

nikolet_89
25. nov 2014

Nenasla som diskusiu. Tak by ma zaujimalo ci sa oplati dat 12eur za tento cirkus. Momentalne je v BA. Dalej by ma zaujimalo ci je stan vyhrievany. S cim sa dieta moze odfotit a co to stoji. A ci sa da celkovo fotit vo vnutry a za aky poplatok 🙂 dakujem

lentilkaza
25. nov 2014

ahoj,
zalezi od toho, ci to bude bavit tvoje dieta, deti. My sme boli minuly rok v lete {cize ci je vyhrievany neviem}, maly mal 2,5 roka ale vobec ho to tam nebavilo. Mali sme problem ho tam udrzat do prestavky, nezaujalo ho to. Cez prestavku sa dalo ist pozriet zvieratka, ale to sa platila 1 euro na osobu. S fotenim nebol problem, nikto nic nekontroloval.

titkovamiriam
25. nov 2014

na ich stranke najdes vsetky odpovede na otazky,ale pretože som tam bola prd dvoma t. tak fotit mozes co len chces,stan je vyhrievany len si nesadni blízo fukara sa uvarís.mozno je dobre si pod zadok vziat niaky sveter alebo osušku.Marek chodi do cirkusoc od cca od 4r. skor by to asi nevydrzal a teraz sa chystame na ten Vianocny lebo na nom sme boli v Komarne a ten je super.

nyusika
26. nov 2014

moj nazor je taky, ze ja by som hentalym kolotocarom a ciganom (povaha, nie etnikum!!!!) nedala ai cent.
nevidim zmysel v tom,a by som deti vodila na miesta, kde tak nechutne tyraju zvierata.
za tolko penazi si viem predstavit stokrat lepsi program 🙂

tilly
26. nov 2014

ja do cirkusov nechodim, nemam to rada, ale muz s mladsim synom boli a velmi sa im pacilo 😉
my sme mali v skolke take tie vstupenky, ze dieta zadarmo, ked plati dospelak

kaja00
28. nov 2014

ahoj, my sme boil s malym a velmi sa nam pacilo. Musim povedat, ze najlepsi co sme zatial videli. Za fotenie neplatis, len ak chces dat spravit fotku na slonovi, foto stoji 10eur. Stan je vyhrievany. urcite sa oplati.

mirkad82
21. okt 2016

@kaja00 ahoj, mohla by som sa spytat ako dlho trva predstavenie? Na ich stranke som to nenasla. Dakujem 🙂

kaja00
24. okt 2016

Predstavenie trvalo hodinu a pol. Bola v tom asi 20 min prestávka.

marina447
24. okt 2016

My keď sme ešte dávnejšie boli, tak to trvalo tiež tak okolo hodinky a pol. Samotné predstavenie je cca hodinu bez prestávky :-ň

marshmellow356
5. sep 2023

@nikolet_89 stan je samozrejme vyhrievany. Odfotit sa mozete s velhadmi alebo na tave ci ponikovi. 1 fotka stoji 5€ a foti sa v manezi. Fotku samozrejme na pockanie vyhotovia a je k dispozicii aj zverinec. Viem som z cirkusu Aleš