Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo s deťmi počas jarných prázdnin?

julia1717
16. feb 2015

Mamičky, máte nejaké dobré tipy?

ellca123
16. feb 2015

klasika kino, lyzovacka a sanokovacka a skocime do okresneho mesta na korcule/kazdy den nieco ine/
nech si uziju zimu ,kym je-sak to je uz dnes skoro rarita ,aby bol sneh

nakupim kazdemu podla veku a zaujmov casopisy,aspon sa na chvilu zabavia
a skocime na navstevu ku svagrine tam su decka a mozu santit spolu.......

elisaeli
16. feb 2015

Otázka, ktorú si kladú tisíce rodičov, zvlášť keď týždňové voľno v práci neprichádza do úvahy a starí rodičia pomôcť nemôžu. Osobne si myslím, že jarné prázdniny sú zbytočné. Radšej by som uvítala dlhšie voľno v rámci veľkonočných sviatkov (cca 2 dni naviac) alebo vôbec. Roky nie je sneh a pri súčasnej situácii len minimum rodičov môže jarné prázdniny využiť na lyžovačku. Vo väčšine domácností sú tieto prázdniny na príťaž a rodičia nevedia, kam s deťmi. Omnoho radšej by som to týždňové voľno, ktoré musím zobrať z práce, využila počas leta... a bolo by to prínosnejšie pre firmu, mňa, manžela i deti. Za mňa odpoveď na otázku - aquapark, indoor detské ihrisko, prechádzky, rozprávky, bunker v izbe. 🙂

besnota
16. feb 2015

U nas ak sa nazbiera dost deti, bude fungovat druzina, tam bude mat kamosov a nebude sa doma nudit 😉

janinah
16. feb 2015

Máločo bude vo febr. v škole,keďžesme chrípkovali a potom prázdniny.Tiež som za ich zrušenie,lebo máme problém s voľnom,škola síce ponúka šk. klub,ale to nie sú prázdniny,ak je stále v škole..Teraz si manžel vypísal týždeň dovolenky,ja som s ním bola očr,tak nemám šancu.Pôjdu lyžovať ,k babke....

silviamoravcova
20. feb 2015

Ja som tentokrát volila Detský denný tábor u nás v Senci.

https://www.facebook.com/events/108647054471236...

alenata
20. feb 2015

Nám sa akurát týždeň prázdni končí.....v nedeľu bolo všetko ok- a v pondelok ochorel syn....v stredu dcéra....no a bolo vymaľované. 😵 Vonku krásne dni a my sme ich nevyužili. Dúfam, že ostatní boli na tom lepšie.... 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli