Cvičenie s bábätkami - Joy Zone Petržalka

psychee
31. jan 2016

Ahoj mamicky,
hladala som na MK nejake info a referencie maminiek konkretne na cvicenia s babatkami, ktore ponuka Joy Zone v Petrzalke, no nic konkretnejsie som nenasla, alebo len starsie prispevky. Preto zakladam tuto diskusiu. Su tu mamicky, ktore maju s cviceniami osobnu skusenost? Boli ste spokojne? Ja by som to s malinkou rada vyskusala, trochu zmenit denny rytmus, mala by videla aj ine babatka a ja ine maminy 🙂 Budem vdacna za vsetky postrehy, pripadne dalsie navrhy. Vdaka.

anoma
31. jan 2016

@psychee
Ahoj, do Joyzone som s malou chodila minuly rok na kurz SOM kids, ale uz to tam nie je. Teraz prebieha nove cvicenie "Babybalance", boli sme na skusobnej hodine, ale bohuzial uz nemali volne miesto v pre nas vhodnej skupine. Ale velmi odporucam cvicenie "Babyfit" v Cikcak cente na Fedinovej, uzasne instruktorky, na ktorych vidiet, ze to vedie, velmi zaujimave pomocky na hru a cvicenie. Takisto maju niekolko skupin deti podla veku a cvici sa v 8tyzdnovych kurzoch.
Alebo ak chces tuto lokalitu, tak aj v MC budatko maju zaujimave kurzy, odporucam fitlopty s Klaudiou, pozri si ich stranku🙂

psychee
autor
1. feb 2016

@anoma ahoj vdaka za dobre tipy 🙂 uz si to pozeram a nieco urcite vyberiem... 🙂