• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Deň detí v Bratislave

30. mája 2014 
ahojte, poradte kam 1.juna na MDD v BA...hladame neajaku akciu..diki
21. máj 2008 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tusim v auparku nieco bude s JOJkou a urcite nejaky program aj v Avione
21. máj 2008 o 19:15  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alebo kuk toto: http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/002454-2452008-Detsky-parovlak-pri-prilezitosti-MDD-do-Podunajskych-Biskupic.asp

nejaka akcia je v MC presporokovo
program bude aj v ZOO,
staci troska pogooglit :slight_smile:
21. máj 2008 o 19:19  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
program na Pochod proti hladu

9.00 hod - Zraz účastníkov – Námestie P. O. Hviezdoslava, pred starým SND
- Poznávacie znamenie – oblečené krásne tričká a šiltovky s logom akcie.

9.00 hod. – 9.30 hod.
- Registrácia účastníkov
Registrácia bude prebiehať pri stolíku označenom názvom „registrácia“. Zaregistrujte seba a svojich blízkych hneď po príchode. Každý, kto patrí do TNT sa tu príde zapísať a nahlási seba a počet osôb a detí mimo TNT, ktoré prišli na pochod s ním. Hostesky mu na základe toho dajú príslušný počet identifikačných náramkov (Pre každého účastníka jeden). Tento náramok bude slúžiť ako hlavná identifikácia pochodujúcich a neskôr v aráli Základnej školy na Nobelovom námestí ako identifikácia pre personál, ktorý bude vydávať občerstvenie. To znamená, kto sa nezaregistruje, nedostane náramok a personál mu žiaľ nevydá jedlo...
Pozn. Pre nových, vopred nenahlásených účastníkov, bude možnosť na mieste sa zaregistrovať a zakúpiť si v hotovosti tričká a šiltovky.
- Distribúcia minerálok na dopĺňanie tekutín počas pochodu
- Rozdávanie balónov (kto sa bude tešiť z hélia, dofúkne si balónik znovu sám ), distribúcia papierových vlajočiek

9.30 Slávnostné otvorenie podujatia; príhovor Dina Ajanovića (Generálny riaditeľ TNT Express) a ďalších prítomných predstaviteľov mesta, či médií, nejaká poézia a tak..

10.00 Štart pochodu
Trasa: Hviezdoslavovo námestie ( pred budovou SND) - Rybárska brána - Hlavné námestie- Kostolná - Primaciálne námestie - Klobučnícka - Nám. SNP ( okolo hl. posty ) - Michalská - Ventúrska - Panská – Rybné námestie - Nový Most - Nobelovo námestie - Zaver: areál ZŠ Nobelovo námestie 6
Pozn.č.1: z Nového mosta sa napojíme na cyklistický chodník, ktorý vedie okolo Incheby cez lávku až na Nobelovo námestie a obe tieto trasy sú v pešej zóne, číže nebude nutné prechádzať cez nebezpečné dopravné komunikácie.
Pozn. č.2: Na Novom moste sa podľa pokynov moderátora rozostúpime po celej jeho dĺžke a urobíme spoločnú fotku. Za mostom na pokyn všetci na vhodnom mieste naraz vypustíme do vzduchu balóny. Len aby ste vedeli, o čo ide, keď sa také niečo bude organizovať. Upokojte deti, že za balónik dostanú odmenu (cukríky...) a ďalšie balóny budú aj v cieli. Fotiť sa budeme pribežne počas pochodu, moderátor to bude riadiť cez megafón.

11.30 – 12.00 Príchod do cieľa – areál Základnej školy na Nobelovej ulici
- Záverečný príhovor – Dino Ajanović
- Občerstvenie (majte na pamäti, že ide o nízko-nákladovú charitatívnu akciu):
o Pečená klobáska, horčica, chlebík, super koláčik, kofola, minerálka, nealko pivečko
- Program:
o superhudbička - so super veselým „dídžejom“, ktorý zahrá aj na želanie!
o maľovanie na tvár, hádzanie loptičkami na cieľ, hádanie totožnosti predmetov
o Športový program a súťaže pre deti pod dozorom telocvikárky
o bábkové divadlo a minikurz pre deti na bábkohru
o a iné...

Prineste si zo sebou deky!!!! – v areáli školy totiž nie sú lavičky –
UROBÍME SI SUPER PIKNIK V TRÁVE!!!!!!

14.00 – 14.30 predpokladaný záver podujatia
23. máj 2008 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je akcia, ak chcete pomoct ludom, ktory trpia hladom :frowning2:
23. máj 2008 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cafte a kam sa chystate tento rok v BA na MMD?
14. máj 2009 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tiez som zvedava, ak mate niekto tip na akcie ake budu, pls, sup sem s nimi... :slight_smile: dakuejm!!
15. máj 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som zatial nasla nieco v Bibiane http://www.bibiana.sk/pozvanky.html#mdd
15. máj 2009 o 22:38  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
15. máj 2009 o 22:42  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
19. máj 2009 o 19:04  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
20. máj 2009 o 18:49  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v zoo bude milion ludi tam ma za nic nikto nedostane ani zaparkovat sa tam neda avion by aj siel mozno
22. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme dneska dostali pozvanku sem do vrakunskeho lesika je to tam kazdy rok budu aj koniky sasovia podium hudba tanec hry darceky je to v nedelu o 15,00
26. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v zoo to bude úplne perfektné,lebo tam budú postavičky z minimaxu(okrem iného) a tie moja malá úplne žerie.takže za trošku viac ľudí to stojí.boli sme aj minulý rok a dalo sa..všade bude veľa ľudí..tie postavičky sú tam od 10tej do 15tej a potom asi tiež zakotvíme u nás vo vrakunskom.ale podľa mňa v každom nákupnom centre je program aj v meste okolo tesca,v starom meste.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
27. máj 2009 o 09:30 • sisa29
nuz len aby pocasie vyslo, my sme chceli tiez do zoo mrknut na noddyho a tomasa - syncekovi oblubenci, ale ze ma byt pod mrakom tak neviem neviem............potom asi len tie nakupne centra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
28. máj 2009 o 15:53 • lara9
lara9,,tak potom,,,,aj v nedelu vo Vrakunskom lesiku je MDD,,,viem od sisi29 :wink:
29. máj 2009 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej,ale som zvedava kam všetci pôjdeme,ked bude pršať.nákupné centrá to asi potom vyhrajú... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2009 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
29. máj 2009 o 17:33 • sisa29
29. máj 2009 o 18:40 • lara9
29. máj 2009 o 22:00 • sisa29
no,videla som aj album.a z videnia ťa poznám,ale myslím,že sme sa nikdy ani nerozprávali,že?inak bola som v tom vrakunskom okolo 17tej a nebolo tam po programe ani chýru,ani slichu..bol vôbec?
30. máj 2009 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak sme boli v avione a potom v tej zoo.v avione nič moc,boli sme tam okolo 11tej a ešte nemali ani rozložené,ani nič.zbadala som,že sa začalii trhať mraky,tak sme hned skočili na bus do zoo a vpohode.maslá sa tešila jak vždy v zoo.jednej postavičke chcela stiahnuť gate.. :wink: .jáj a v tom avione bola postavička nesquiku a toho psa z chocapicu.malú sme s nimi fotili asi 5min.a potom nám povedia,že kto si kúpi balenie cereálii,tak sa môže s nimi vyfotiť a dajú mu fotku.moc toho asi nepredali,ked každý mal tú fotku aj bez toho... :sunglasses:
30. máj 2009 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lara, ,,,,aj v nedelu vo Vrakunskom lesiku je MDD,,, dnes bola sobota takze asi preto tam nic nebolo :grinning:
30. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj my sme boli v avione okolo 11-tej no hroza potom sme isli do dopravneho muzea.tusim som pisala vsade ze v nedelu je to v lesiku len aby nam pocasie vyslo.
30. máj 2009 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ake mate tipy na tohorocne MDD, tento vikend?Dakujem krasne
2. jún 2011 o 08:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: To práve riešime,že kam na MDD! Buď ZOO,alebo Avion :sunglasses:
2. jún 2011 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vylet lodou na devin...grilovačka, uvidime podla počasia...a dnes sme boli na kung fu pande 2,inač poradim,ktora ste O2 mobilna mate v utorky zlavy na listky do kina napr.aupark treba ist na ich stranku a čiiitat :wink: vyskušajte...prajem všetkym detičkam a hlavne tym mojim kraaasny den detiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2011 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok