Deň detí v Bratislave

ricky
21. máj 2008

ahojte, poradte kam 1.juna na MDD v BA...hladame neajaku akciu..diki

ena
21. máj 2008

tusim v auparku nieco bude s JOJkou a urcite nejaky program aj v Avione

ena
21. máj 2008

alebo kuk toto: http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/002454-24...

nejaka akcia je v MC presporokovo
program bude aj v ZOO,
staci troska pogooglit 🙂

zuzitka
23. máj 2008

program na Pochod proti hladu

9.00 hod - Zraz účastníkov – Námestie P. O. Hviezdoslava, pred starým SND
- Poznávacie znamenie – oblečené krásne tričká a šiltovky s logom akcie.

9.00 hod. – 9.30 hod.
- Registrácia účastníkov
Registrácia bude prebiehať pri stolíku označenom názvom „registrácia“. Zaregistrujte seba a svojich blízkych hneď po príchode. Každý, kto patrí do TNT sa tu príde zapísať a nahlási seba a počet osôb a detí mimo TNT, ktoré prišli na pochod s ním. Hostesky mu na základe toho dajú príslušný počet identifikačných náramkov (Pre každého účastníka jeden). Tento náramok bude slúžiť ako hlavná identifikácia pochodujúcich a neskôr v aráli Základnej školy na Nobelovom námestí ako identifikácia pre personál, ktorý bude vydávať občerstvenie. To znamená, kto sa nezaregistruje, nedostane náramok a personál mu žiaľ nevydá jedlo...
Pozn. Pre nových, vopred nenahlásených účastníkov, bude možnosť na mieste sa zaregistrovať a zakúpiť si v hotovosti tričká a šiltovky.
- Distribúcia minerálok na dopĺňanie tekutín počas pochodu
- Rozdávanie balónov (kto sa bude tešiť z hélia, dofúkne si balónik znovu sám ), distribúcia papierových vlajočiek

9.30 Slávnostné otvorenie podujatia; príhovor Dina Ajanovića (Generálny riaditeľ TNT Express) a ďalších prítomných predstaviteľov mesta, či médií, nejaká poézia a tak..

10.00 Štart pochodu
Trasa: Hviezdoslavovo námestie ( pred budovou SND) - Rybárska brána - Hlavné námestie- Kostolná - Primaciálne námestie - Klobučnícka - Nám. SNP ( okolo hl. posty ) - Michalská - Ventúrska - Panská – Rybné námestie - Nový Most - Nobelovo námestie - Zaver: areál ZŠ Nobelovo námestie 6
Pozn.č.1: z Nového mosta sa napojíme na cyklistický chodník, ktorý vedie okolo Incheby cez lávku až na Nobelovo námestie a obe tieto trasy sú v pešej zóne, číže nebude nutné prechádzať cez nebezpečné dopravné komunikácie.
Pozn. č.2: Na Novom moste sa podľa pokynov moderátora rozostúpime po celej jeho dĺžke a urobíme spoločnú fotku. Za mostom na pokyn všetci na vhodnom mieste naraz vypustíme do vzduchu balóny. Len aby ste vedeli, o čo ide, keď sa také niečo bude organizovať. Upokojte deti, že za balónik dostanú odmenu (cukríky...) a ďalšie balóny budú aj v cieli. Fotiť sa budeme pribežne počas pochodu, moderátor to bude riadiť cez megafón.

11.30 – 12.00 Príchod do cieľa – areál Základnej školy na Nobelovej ulici
- Záverečný príhovor – Dino Ajanović
- Občerstvenie (majte na pamäti, že ide o nízko-nákladovú charitatívnu akciu):
o Pečená klobáska, horčica, chlebík, super koláčik, kofola, minerálka, nealko pivečko
- Program:
o superhudbička - so super veselým „dídžejom“, ktorý zahrá aj na želanie!
o maľovanie na tvár, hádzanie loptičkami na cieľ, hádanie totožnosti predmetov
o Športový program a súťaže pre deti pod dozorom telocvikárky
o bábkové divadlo a minikurz pre deti na bábkohru
o a iné...

Prineste si zo sebou deky!!!! – v areáli školy totiž nie sú lavičky –
UROBÍME SI SUPER PIKNIK V TRÁVE!!!!!!

14.00 – 14.30 predpokladaný záver podujatia

zuzitka
23. máj 2008

to je akcia, ak chcete pomoct ludom, ktory trpia hladom ☹

lindda
14. máj 2009

Cafte a kam sa chystate tento rok v BA na MMD?

danona
15. máj 2009

tiez som zvedava, ak mate niekto tip na akcie ake budu, pls, sup sem s nimi... 🙂 dakuejm!!

ena
15. máj 2009

ja som zatial nasla nieco v Bibiane http://www.bibiana.sk/pozvanky.html#mdd

ena
15. máj 2009
ena
20. máj 2009
lindda
22. máj 2009

v zoo bude milion ludi tam ma za nic nikto nedostane ani zaparkovat sa tam neda avion by aj siel mozno

sisa29
26. máj 2009

my sme dneska dostali pozvanku sem do vrakunskeho lesika je to tam kazdy rok budu aj koniky sasovia podium hudba tanec hry darceky je to v nedelu o 15,00

lara9
26. máj 2009

v zoo to bude úplne perfektné,lebo tam budú postavičky z minimaxu(okrem iného) a tie moja malá úplne žerie.takže za trošku viac ľudí to stojí.boli sme aj minulý rok a dalo sa..všade bude veľa ľudí..tie postavičky sú tam od 10tej do 15tej a potom asi tiež zakotvíme u nás vo vrakunskom.ale podľa mňa v každom nákupnom centre je program aj v meste okolo tesca,v starom meste.. 😝

sisa29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mipako
28. máj 2009

nuz len aby pocasie vyslo, my sme chceli tiez do zoo mrknut na noddyho a tomasa - syncekovi oblubenci, ale ze ma byt pod mrakom tak neviem neviem............potom asi len tie nakupne centra 😝

lara9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
netmona
29. máj 2009

lara9,,tak potom,,,,aj v nedelu vo Vrakunskom lesiku je MDD,,,viem od sisi29 😉

lara9
29. máj 2009

hej,ale som zvedava kam všetci pôjdeme,ked bude pršať.nákupné centrá to asi potom vyhrajú... 😝

sisa29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lara9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisa29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lara9
30. máj 2009

no,videla som aj album.a z videnia ťa poznám,ale myslím,že sme sa nikdy ani nerozprávali,že?inak bola som v tom vrakunskom okolo 17tej a nebolo tam po programe ani chýru,ani slichu..bol vôbec?

lara9
30. máj 2009

inak sme boli v avione a potom v tej zoo.v avione nič moc,boli sme tam okolo 11tej a ešte nemali ani rozložené,ani nič.zbadala som,že sa začalii trhať mraky,tak sme hned skočili na bus do zoo a vpohode.maslá sa tešila jak vždy v zoo.jednej postavičke chcela stiahnuť gate.. 😉 .jáj a v tom avione bola postavička nesquiku a toho psa z chocapicu.malú sme s nimi fotili asi 5min.a potom nám povedia,že kto si kúpi balenie cereálii,tak sa môže s nimi vyfotiť a dajú mu fotku.moc toho asi nepredali,ked každý mal tú fotku aj bez toho... 😎

zuz11
30. máj 2009

lara, ,,,,aj v nedelu vo Vrakunskom lesiku je MDD,,, dnes bola sobota takze asi preto tam nic nebolo 😀

sisa29
30. máj 2009

no aj my sme boli v avione okolo 11-tej no hroza potom sme isli do dopravneho muzea.tusim som pisala vsade ze v nedelu je to v lesiku len aby nam pocasie vyslo.

breslerka
2. jún 2011

Ahojte, ake mate tipy na tohorocne MDD, tento vikend?Dakujem krasne

monistar
2. jún 2011

Ahojte 🙂 To práve riešime,že kam na MDD! Buď ZOO,alebo Avion 😎

dana33
2. jún 2011

vylet lodou na devin...grilovačka, uvidime podla počasia...a dnes sme boli na kung fu pande 2,inač poradim,ktora ste O2 mobilna mate v utorky zlavy na listky do kina napr.aupark treba ist na ich stranku a čiiitat 😉 vyskušajte...prajem všetkym detičkam a hlavne tym mojim kraaasny den detiiii 😝