• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Detské centrum Kvietok v Bratislave. Máte skúsenosť?

9. marca 2016 
ahojte, mohli by ste mi prosim vas napisat, ake mate skusenosti s touto sukromnou skolkou?
dakujem
20. sep 2008 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry den,
pridavam sa k prosbe, tiez hladam surne info o tomto centre, planujem tam dat dcerku, 2,5 roka, od januara.

Zaroven prosim sasku2 o nejaky feedback, ak uz existuje. Ste s centrom spokojna?
4. dec 2008 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moja dcera tam chodi od augusta a zatial sme velmi spokojni, ak mate nejake konkretne otazky, tak kludne napiste na silvia74@seznam.cz

silvia
5. dec 2008 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mooni • Dnes o 13:54
Ahojte maminky škôlkárov.
Chcela by som sa spýtať, aké máte skúsenosti s DC Kvietok. Ako je to tam s výukou angličtiny?
Vopred vďaka za vaše odpovede.
6. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ma niekto aktualnejsie skusenosti? ake je detske centrum kvietok? najma by ma zaujimalo, ako ste spokojni s jaslami?
29. mar 2012 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzka38 dc kvietok nemam, ale dc slnecnica, ano, je to ten isty prevadzkovatel, takze ak by si mala este zaujem, pozem napisat
4. sep 2012 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dc slnecnica
@zatykoa Dobry den, mozte prosim naapisat Vase skusenosti s DC Slnecnica? Dakujem
30. dec 2012 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka_kitka s dc slnecnica som spokojna, ucitelky su naozaj prijemne, vybavenie je nove, ciste, jedina nevyhoda je, ze v pripade, ze je dieta vela chore, tak sa skolne plati na cely mesiac bez ohladu kolko je dieta v skolke, stravne sa plati podla toho kolko dni je dieta v skolke, v jaslickach nie je vyuka anglictiny, s anglictinou zacinaju deti az po dovrseni troch rokov, najprv je to len formou zakladnych fraz: sadnut, vstat a pod a formou pesniciek a basniciek podla toho akej teme sa v dany mesiac deti venuju, neskor sa prechadza na intenzivnejsiu formu vyucby (tu este nemame overenu, nakolko moje deti maju zatial 4 roky) a zariadenie navstevuju zatial len druhy rok, okrem toho maju v skolke psychologicku, ktora ma s detmi kazdy tyzden rozne cvicenia a takisto logopedicku, ktora ma jednak skupinove cvicenia, ale ak to recovy vyvoj dietata vyzaduje, tak ma okrem toho aj individualne cvicenia
31. dec 2012 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zatykoa Dakujem, dakujem... sme tam uz zahlaseni, len cakame ci nas zoberu... vyjadria sa nam az po marci. Dufam, ze nas vezmu :slight_smile:)
31. dec 2012 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, rada by som obnovila tuto temu, najde sa niekto, komu dieta chodi do DC Kvietok na Blumentalskej ul.?
@silvia74 este stale tam chodite?
19. dec 2013 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@abbie nie, uz davno nie, ale tiez by som rada poznala niekoho kto tam aktualne chodi, rozmyslam, ze tam dame maleho
19. dec 2013 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia74 a ako si tam bola spokojna, ked tam chodila mala?
19. dec 2013 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvia74
@abbie ahojte, baby, tiez rozmyslam, ze by som od januara dala drobca na pol dna do kvietka. Uz tam chodia Vase ratolesti? Ako ste spokojne? Budem vdacna za kazdy potreh. :slight_smile:
17. dec 2015 o 22:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bibi78 moj maly ma uz 5 r. a chodi do statnej skolky
18. dec 2015 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@abbie vdaka za odpoved.
18. dec 2015 o 23:29  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bibi78 ahoj, dala si tam drobca nakoniec? ja zvazujem od septebra....
19. jan o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nevesta12 ja som nikde nenasla volne miesto uz od januara, ale mali sme stastie na skolku Plne radosti, tam chodi na pol dna.
19. jan o 16:50  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte ja tiez rozmyslam o DC Kvietok alebo DC Slnecnica snad niekto prispeje s novym infom
9. mar o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok