Detské centrum Kvietok v Bratislave. Máte skúsenosť?

saska2
20. sep 2008

ahojte, mohli by ste mi prosim vas napisat, ake mate skusenosti s touto sukromnou skolkou?
dakujem

mireenka
4. dec 2008

Dobry den,
pridavam sa k prosbe, tiez hladam surne info o tomto centre, planujem tam dat dcerku, 2,5 roka, od januara.

Zaroven prosim sasku2 o nejaky feedback, ak uz existuje. Ste s centrom spokojna?

silvia74
5. dec 2008

moja dcera tam chodi od augusta a zatial sme velmi spokojni, ak mate nejake konkretne otazky, tak kludne napiste na silvia74@seznam.cz

silvia

danu
6. júl 2009

mooni • Dnes o 13:54
Ahojte maminky škôlkárov.
Chcela by som sa spýtať, aké máte skúsenosti s DC Kvietok. Ako je to tam s výukou angličtiny?
Vopred vďaka za vaše odpovede.

zuzka38
29. mar 2012

ahojte, ma niekto aktualnejsie skusenosti? ake je detske centrum kvietok? najma by ma zaujimalo, ako ste spokojni s jaslami?

zatykoa
4. sep 2012

@zuzka38 dc kvietok nemam, ale dc slnecnica, ano, je to ten isty prevadzkovatel, takze ak by si mala este zaujem, pozem napisat

katka_kitka
30. dec 2012

dc slnecnica
@zatykoa Dobry den, mozte prosim naapisat Vase skusenosti s DC Slnecnica? Dakujem

zatykoa
31. dec 2012

@katka_kitka s dc slnecnica som spokojna, ucitelky su naozaj prijemne, vybavenie je nove, ciste, jedina nevyhoda je, ze v pripade, ze je dieta vela chore, tak sa skolne plati na cely mesiac bez ohladu kolko je dieta v skolke, stravne sa plati podla toho kolko dni je dieta v skolke, v jaslickach nie je vyuka anglictiny, s anglictinou zacinaju deti az po dovrseni troch rokov, najprv je to len formou zakladnych fraz: sadnut, vstat a pod a formou pesniciek a basniciek podla toho akej teme sa v dany mesiac deti venuju, neskor sa prechadza na intenzivnejsiu formu vyucby (tu este nemame overenu, nakolko moje deti maju zatial 4 roky) a zariadenie navstevuju zatial len druhy rok, okrem toho maju v skolke psychologicku, ktora ma s detmi kazdy tyzden rozne cvicenia a takisto logopedicku, ktora ma jednak skupinove cvicenia, ale ak to recovy vyvoj dietata vyzaduje, tak ma okrem toho aj individualne cvicenia

katka_kitka
31. dec 2012

@zatykoa Dakujem, dakujem... sme tam uz zahlaseni, len cakame ci nas zoberu... vyjadria sa nam az po marci. Dufam, ze nas vezmu 🙂)

abbie
19. dec 2013

Ahojte, rada by som obnovila tuto temu, najde sa niekto, komu dieta chodi do DC Kvietok na Blumentalskej ul.?
@silvia74 este stale tam chodite?

silvia74
19. dec 2013

@abbie nie, uz davno nie, ale tiez by som rada poznala niekoho kto tam aktualne chodi, rozmyslam, ze tam dame maleho

abbie
19. dec 2013

@silvia74 a ako si tam bola spokojna, ked tam chodila mala?

bibi78
17. dec 2015

@silvia74
@abbie ahojte, baby, tiez rozmyslam, ze by som od januara dala drobca na pol dna do kvietka. Uz tam chodia Vase ratolesti? Ako ste spokojne? Budem vdacna za kazdy potreh. 🙂

abbie
18. dec 2015

@bibi78 moj maly ma uz 5 r. a chodi do statnej skolky

bibi78
18. dec 2015

@abbie vdaka za odpoved.

nevesta12
19. jan 2016

@bibi78 ahoj, dala si tam drobca nakoniec? ja zvazujem od septebra....

bibi78
19. jan 2016

@nevesta12 ja som nikde nenasla volne miesto uz od januara, ale mali sme stastie na skolku Plne radosti, tam chodi na pol dna.

jesetera
9. mar 2016

Ahojte ja tiez rozmyslam o DC Kvietok alebo DC Slnecnica snad niekto prispeje s novym infom

magmag80
28. dec 2016

@bibi78 ahoj, a ako ste spokojny s plne radosti? rozmyslame totiz nad tyto zariadenim. vdaka.

bibi78
28. dec 2016

Boli sme spokojni. Sice tam maly chodil len kratko, ale velmi fajn majitelka, ktora sa velmi snazi.

veroni91
7. jún 2018

My sme tam isli dnes na obhliadku, riaditelka mala stretnutie s rodicmi ktore sa pretiahlo a na nase stretnutie proste neprisla. Cakali sme pol hodinu pred branou nakolko nas vychovavatelky nepustili dnu. Ked sme sa pytali kde je pani riaditelka a ako dlho jej bude trvat kym pride prva vychovavatelka povedala laxne "Neviem". Ked sme sa po 15minutach spytali druhej, tak ta sa ju snazila najst ale nepodarilo sa jej to. Po pol hodine sme to vzdali a vzapati mi volala pani riaditelka so slovami "Ano, zevraj ste ma hladali, uz som na dvore" a ked som jej povedala ze sa mi cela situacia nepacila a ze stacilo aby nam poslala sms kde by nam vysvetlila ze sa na stretnutie nevie dostavit, ci chceme pockat alebo sa dohodneme na nahradnom termine, tak povedala ze "teraz to uz nezmenim" ani raz sa neospravedlnila. Takze u nas skoncili kvoli tomu pristupu. Okrem toho sme mali prilezitost vidiet iba dvor, ktory je velky ale mohol by byt ovela lepsie zariadeny.