Detský park Euroland. Príďte sa pozrieť!

miminka07
16. jan 2007

Milé mamičky. Chcela by som vám oznámiť, že v Bratislave funguje od decembra nový detský park. Tie, čo ste z petržalky, určite poznáte Multiaventuru, kam ste sa chodievali s vašimi detičkami hrať. teraz je Multiaventura presťahovaná do centra mesta, sídli v Istropolise (vchod je však od Domu techniky), zmenila názov na Euroland. V detskom parku majú nafukovací hrad, šmykľavky, bazénik s guličkami pre malé deti, ale aj pre tie do 10 rokov. Organizujú aj detské oslavy. Príďte sa tam pozrieť. 😎

4a
16. jan 2007

holky,
poraďte mi. Bydlím taky v centru Blavy. U Medické zahrady. Je někde v centru park, kde by byly houpačky, prolézačky pro malé děti, tzn. klukům jsou necelé dva. A aby se tam dalo dojít pěšky.

ena
16. jan 2007

4a ved v medickej zahrade mas ihrisko s pieskoviskom, smyklavkou, hojdackami

4a
16. jan 2007

no, tam to není nijak úchvatný. Slabota. A běhají tam psi 😖

kitka123
12. mar 2007

Ahojte, byli jsme se podivat v sobotu dopoledne v tom Eurolande a bylo tam uplne prazdno, ani jedno dite! Nevim, jak to tam vypada pres tyden, ale trochu me tato zkusenost odradila

okresova
30. mar 2007

dobry den vie mi niekto poradit otvaracie hodiny ,inter.stranku,tel.cislo?dakujemprosim na moju adresu-janka@4production.sk

mamina30
31. mar 2007

Minulý týždeň som bola so synom v Eurolande.Nebolo tam síce veľa detí,ale páčilo sa nám tam.Malý mal dostatok priestoru na hranie,obsluha tam bola príjemná,a ceny sú tam podľa mňa v pohode.Pôjdeme tam určite znovu.

blsf
4. apr 2007

pekny den. Chcela by som taktiez vediet nieco blizsie o Eurolande: otvaracie hodiny ,www stranku,tel.cislo. Ak bude niekto ochotny a poskytne mi tieto informacie, tak prosim na adresu: bfm1@azet.sk Dakujem

zuzitka
23. jan 2008

euroland je detské vnútorné ihrisko v Istropolise (zozadu), viď foto https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zuzitka
23. jan 2008

Odkaz od Jany Slavikovej:
Ahoj, ja tam so synom a dcerou chodievam, tak sklusim napisat vsetko, co viem.
Otvaracia doba : denne od 10.00 do 18.00
Vstupne: deti do troch rokov: 30 Skk za hodinu, nad tri roky: 40 Skk hodina, da sa kupit aj zvyhodnena permanentka, oplati sa vsak len pri starsich detoch.
Ponukaju: aktivity pre vsetky vekove kategorie deti, su tam hracky ako auticka, lego, detska kuchynka, domcek s kuchynkou, kociariky pre babiky, babiky, dopravne ihrisko, da sa tam kreslit, santit v gulickach, skakat na nafukovacom hrade, su tam aj take male plastove smykacky ..

Mozes kupit sebe aj dietatu obed - susedia s restikou a ponukaju denne menu - stoji okolo 80 Skk, ale mozes si dat aj polievku, palacinky atd.

Su tam aj dve detske stolicky, mozes malu nakrmit, ty si mozes dat kavu, caj...

Organizuju aj detske oslavy.
Nebyva to preplnene. Doobeda sa nam viackrat stalo, ze sme tam boli sami, ale poobede tam chodi dost deti. Nie vsak privela.

Sidlia v Istropolise, ale nie z Trnavskeho Myta, ale ked pojdes po Vajnorskej smerom k Polusu po lavej strane, tam je taky zadny vchod. Je to tesne pri Dome techniky. Najprv prejdes popri parkovisku, a potom vo dvore zbadas taku fontanu a tam je aj vchod.
Zvnutra Istropolisu tam pristup nie je.

otta
1. feb 2008

Caute,
tak isla som sa tam aj ja pozriet, ako to vyzera. Myslim si, ze hracky a atrakcie su super, nezaskodilo by trochu cistoty.... Hnusne koberce, zaclony a prostredie o nicom. Malo svetla, pripadate si ako v pivnici. Ale mili personal.....
Keby tie hracky boli v lepsom prostredi, bolo by to super,ani by mi nevadilo, keby vstupne bolo drahsie....

petaba
4. feb 2008

novinka: vstupne sa zvysilo na 32 sk do troch rokov a uz platia aj babatka

tilly
16. feb 2008

baby a bude to otvorené aj v nedeľu? chcela by som sa tam ísť zajtra pozrieť

petaba
21. feb 2008

byva to otvorene aj cez vikend od 14 🙂

sykorka2
21. feb 2008

Môžem sa spýtať, ako to tam funguje? Je tam niekto, kto to má na starosti, kto sa tam stará o deti, kto nás bude navigovať, alebo jednoducho prídeme a robíme si čo chceme? A ako je to s platením, platí sa jednorázovo, alebo sa dá i predplatiť na nejaké obdobie, alebo ako to tam vlastne funguje? Zapojila som sa sem prvý krát, ale potešilo ma to, lebo konečne viem , kam môžem so synom a neskôr i s dcérkou. Ďakujem za odpovede

petaba
22. feb 2008

Ahoj sykorka, takze ked dojete tak si vas zapise baba na recepcii a potom idete dnu a robite si co chcete. Mozes si tam dat kavu,caj...a niake keksiky. Vstupne je tusim 32,- pre kazde dieta do 3 aj babatko. Od 3 tusim 38,- Da sa kupit aj pernamentka ale neviem co stoji. 🙂

zuzananemeth
29. feb 2008

ahoj petaba... pises ze euroland to vnutorne ihrisko je cez vikend od 14tej ???? teda aj sobota aj nedela?

zuzananemeth
29. feb 2008

ahoj petaba... pises ze euroland, to vnutorne ihrisko je cez vikend od 14tej ???? teda aj sobota aj nedela?

zuzitka
1. mar 2008

mne sa zda ze v sobotu je od 14h do 18h ale v nedelu neviem, to som si nevsimla 😅
ako pise petaba, prides tam, zapisu si meno a platis az pojdes domov - lebo nikdy nevies ci presne odides za hodinku alebo za hodinku a pol 😀
ja som za hodinu a pol plus caj platila 50sk 😎
su tam rozne hracky, je pravda ze tam je trochu tma ale myslim ze deti sa tam vyhraju az az 😀
na zimne obdobie je to perfektne, aj stretnutia sa tam robia
😉

zuky
1. mar 2008

...akurát pozerám leták z eurolandu a píšu, že Po-Ne: 10.00-18.00............no je pravda, že som sa tam raz s petabou vybrala a boli zatvorení, ale vtedy prerábali vedľa kaviareň (no ale nevedela som to vysvetliť Rajkovi, ktorý sa tam tešil)...tak pre istotu kto chce číslo...0914 292392

petaba
3. mar 2008

zuky ten letak uz neplati ja mam novy

PO-PIA 10-18
SO-NE 14-18

vstup do 3 rokov 32 sk/hod
nad 3 roky 52 sk/hod

bojka
5. mar 2008

...dakujem za tip, vyskusame, napisemem dojmy...

mitta
21. apr 2009

.

netmona
21. apr 2009

dievčata ten eurolannd je aj na nete asi,,tak najdem lebo ani neviem kde to je 😀

eimiky
21. apr 2009

netmonka euroland je už zrušený myslím

petaba
21. apr 2009

uz daaaaavno 😠