Dobré tipy na stanovačku s deťmi

moniik
19. jún 2008

Ahojte vsetci,
Chodili sme stanovat skoro kazdy vikend predtym, nez prisli deticky. Momentalne mame dva a sme na Slovensku novi, a tak nevieme, kde sa tu chodi stanovat. Mate nejake rady, pripadne links? Dakujem za vsetky odpovede.

sisa
17. jún 2016

@mirka3210 mirka, rovno sme prisli, len pozri tie moje linky kvoli otvaracim hodinam. Tie dodrziavaju.

mirka3210
17. jún 2016

Ano,dakujem,tie tvoje linky som uz prezrela a paci sa mi to.Ja nie som stanovaci typ,ale manzel kupil stan a celu vybavu,tak s dcerami sa nevedia dockat.Tak uz mi nic ine nezostava a snad sa mi to zapaci.....Madarsko sa mi zda rozumnejsie,ako nejake uhukane,preplnene Sturovo.A prosim ta,bola moznost grilovania pri stane?

janob11
18. jún 2016

My sme vzali deti na Oravu, konkrétne do penziónu Camp Marína. Očarilo nás hlavne krásne okolie, to, že bolo blízko centra mesta ale tiež možnosť obrieť rozne pamiatky. Je tam možnosť aj stanovať, kempovať. ked sme tam boli, bolo tam veľa rodín s detmi takto na stanovačke a grilovali si 😎 😀

sisa
18. jún 2016

@mirka3210 Da sa grilovat pri stane, ale boli tam aj take kuchynky porobene. My chodime aj do Dunajskej Stredy. Ale vecer je zivo iba v Sturove. To nam chyba inde. Ake niekto to zas vyhladava.

mirka3210
20. jún 2016

Pre Sisu-dakujem pekne za dobry typ.Ak sa rozhodneme,potom podam dalsie skusenosti.Dakujem

tweetinka.co
20. jún 2016

Tip - Senecke jazera 🙂

kasiopeja01
7. júl 2016

Baby prosim vas, viete mi poradit aky stan je lepsie kupit? taky, co ma jednu velku spalnu alebo taky, co ma dve oddelene oproti sebe? mame dve deti 2 a 5 rocne,ale ked uz kupim, tak nejaky, co vydrzi dlhsie, dufam 🙂. Chcela by som urcite coloman, len neviem ktory.

kasiopeja01
7. júl 2016

@katik80 Katka, je to sice uz par rockov ale boli ste v tej ville Betune? Aj my by sme tam chceli ist stanovat.

katik80
8. júl 2016

@kasiopeja01 nie neboli sme.

1lenka1
8. júl 2016

Ahojte chcem sa spytat napriklad kupaliskov sturove a to sa plati vstup samostatne kupalisko a ubytovanie v stane na osobu alebo ta cena je jedna vdaka

sisa
8. júl 2016

@1lenka1 my sme mali vsetko spolu

1lenka1
8. júl 2016

Dakujem...takze toto spolu a plus este nieco sa plati?

mirka3210
9. júl 2016

Ahojte,mam dalsi typ na stanovacku pre tych,co maju radi horske prostredie,prechadzky v prirode,nenarocne tury.Moja kolegyna chodi do Račkovej doliny-Pribilina,myslim,ze su to zapadne Tatry.Da sa to najst na internete,aj s cennikom.Chodi s rodinou do campu stanovat,ale da sa ubytovat aj v chatach.Beru si tam aj bicykle.Nevie si to vynachvalit,ze je tam krasne,uzasne.....krasna priroda,klud,horsky potocik....

jaasarasari
22. júl 2016

my sme chodievali kazdy rok v lete do rajeckych teplic ale tam sa za to plati no oplati sa to blizko je mala rieka a skaly su tam fajn na turistiku 🙂

andy271
2. aug 2016

Ahojte..
Ideme na dovolenku do Levíc a potom do Maďarska. Keď sa budeme vracať chceli by sme ísť aspoň na jednu noc niekde stanovať najlepšie niekde pri vode.. Poradí mi niekto?.. Smerom na Košice od Maďarska.. Ďakujem... 🙂

kikina84
25. dec 2016

@moniik ahojte..poradite nejaku sankovacku,? kde je moment. sneh niekde blizsko BA? 🙂

tweetinka.co
25. dec 2016

@kikina84 pezinska baba, zochova chata