Dobré tipy na stanovačku s deťmi

moniik
19. jún 2008

Ahojte vsetci,
Chodili sme stanovat skoro kazdy vikend predtym, nez prisli deticky. Momentalne mame dva a sme na Slovensku novi, a tak nevieme, kde sa tu chodi stanovat. Mate nejake rady, pripadne links? Dakujem za vsetky odpovede.

jaduska
19. jún 2008

Tiež by sme chceli chodiť na stanovačku s deťmi, aj som niečo hľadala na nete, zatiaľ som našla iba kemping Margita-Ilona, môže tam byť celkom dobre. Osobnú skúsenosť mám iba so stanovačkou na Domaši (oblasť Tíšava), ale keď človek nechytí dobrý flek, tak stanuje na nerovnom teréne.

bublina36
22. jún 2008

Ahoj Moniik, zalezi, ci chces ist stanovat k vode alebo do prirody. My k vode chodim zasadne len do madarska, najdes aj kempy vo vnutri kupaliska, dovolenka ako oci 😉 . Netreba sa obavat, ze nevies po madarsky, pretoze vo vychytenejsich miestach sa dohovoris rukami nohami, a nieco sa aj susedia naucia, dokonca su aj menu vypisane po slovensky. Velmi pekne je v dedine Bogacs, je tam termalne kupalisko, pre deti bazenik, detske ihrisko, po veceroch su tam vinne pivnice + restiky otvorene aj s hudbou. Ak najdem link, tak ho sem dam. Velmi dobre je aj v Hajduszoboszlo, ale tam sa oplati ist na dlhsie, lebo je to od nas dalej- teda ja ratam Kosice- tam je aquapark, ceny sa nedaju porovnat s tymi nasimi... 😒

rybecka
30. júl 2008

Ahojte bol niekto stanovat s 2 rocnym dietatom lebo mi ideme a mam trochu strach ako to zvladne 😕

gucz
31. júl 2008

moniik ja som tiež chodievala stanovať, najprv ako dieťa s rodičmi od malinkého malinka a potom už dospelá s priateľom.
Chodievali sme do Nového mesta nad Váhom, rekreačné stredisko Ardea, voľakedy tam bolo veľmi pekne, teraz však neviem ako to tam vyzerá, dá sa tam aj kúpať, jazero, či čo to je, sa volá Zelená voda. Blízko je hrad Beckov a aj Čachtice sú čo by kameňom dohodil. Dá sa tam vybehnúť autom.
Potom sme boli v Šaštín - stráže na Záhorí, tam sú myslím 3 jazerá, pieskové pláže, aj kemping.Tam sme boli tri roky do zadu a bolo tam super, i keď nejaké detské ihriská som tam ani nevidela. Sú tam stánky pri tých jazerách, dá sa tam najesť aj večer posedieť s priateľmi. Ja by som tam išla s malou aj hneď, ale manžela nejak to stanovanie omrzelo.
A myslím, že výborne sa dá stanovať aj v Senci, to je taká klasika na leto, chodieva tam hodne veľa čechov i slovákov, je to tam pekné. A slnečné jazerá sú fain

gucz
31. júl 2008

rybecka osobne s dcérkou ešte takú skúsenosť nemám, ale bola som na stanovačke s našimi, brat mal vtedy dva roky (je o dosť mladší ako ja). Jemu sa to veľmi páčilo, behal stále po vonku, jediná nepríjemnosť, čo sa nám tam stala, bolo, že ho poštípala včela, inak bolo fain. Tak ak ideš s drobcom tak si nezabudni napr. fenistil gel na štípance, niečo od teploty. Inak deti zmeny prostredia prežívajú lepšie ako my dospelý

rybecka
31. júl 2008

ahoj,
jasne ze beriem repelent a celu lekarnicku 😀
tak dufam ze to zvladne este nikde inde nespal ako v posteli tak dufam ze sa potesi stanu.
aj nasi boli na stanovacke ked mal brat 2 roky a zvladli to.
o uvidime akoto dopadne zacinam sa uz aj tesit 🙂

gucz
1. aug 2008

daj potom vedieť ako bolo 🙂

gucz
1. aug 2008

možno potom narok prehovorím aj MM na takú dovču

bublina36
2. aug 2008

Rybecka, my sme prvykrat stanovali s dcerkou, ked mala 2 roky, zvladli sme to na 1, bola cely cas vonku a stan sa jej velmi pacil. toho roku sme stanovali 2 tyzdne v kuse a ani nepipla 😀

dada2007
5. aug 2010

ahojte kočky....nejaké nové postrehy či rady čo sa týka stanovania na SK s deťmi???

...chceli by sme to s malou tento rok vyskúšať 😵 ...ešte nevieme presné miesto...rozhodujeme sa podľa referencií na nete a od kamošov....

díííííík

dada2007
6. aug 2010

nik? nič? 😕 😒

kristina.jo
7. aug 2010

Ja by som na stanovacku s detmi odporucila www.villabetula.sk. Pre deti je tam raj. Obrovske detske ihrisko -
trampoliny, preliezky, hojdacky, smykacky, skakaci hrad, trojkolky, kryte pieskovisko, kryty detsky kutik (vonku), rozne zvieratka. Prave dokoncili biobazen. Vsade upravene a cistucko.
Super moznosti na vylety v okoli.

plienka
7. aug 2010

ahojte, my sme boli s malou na stanovacke prvy krat ked mala 5m - oravska priehrada, dedinky, odvtedy chodi krizom krazom, toho roku sme boli okolo BS uz aj s dalsim rocnym. Aj na pocuvadle, kde v podstate nie je ziadny kemp, len taborisko. Vobec sa netrapime vybavenostou a moznostami kempu, detom staci, ze spia v stane, vecer ohnik, miluju to...mam pocit, ze s nimi je to dokonca jednoduchsie, nemaju ani naroky na toalety ako napr. ja... 🙂

dada2007
8. aug 2010

@kristina.jo ďakujem za typ 😉

@plienka aj tebe dík za tvoje skúsenosti 😉

ikke
24. máj 2011

ake mate skusenosti so spacakmi pre deti? ktore su lepsie - mumiove alebo dekove? nezamota sa male dieta v mumiovom spacaku? 😅

frola
25. jún 2013

ahojte obnovujem temu, ale chem sa spytat ci nemate niekto skusenost s kempovanim v juznych cechach. hladame miesto kde bude moznost aj rozlozenia stanu v tieni a trochu v ustrani, kde nie je stan na stane. diky

katik80
27. júl 2013

Ahoj, máte niekto skúsenosť so stanovaním v kepme Villa Betula na Liptove?

idris
2. dec 2013

@plienka ahojte a kade tade chodíte stanovať , my sa chytáme toto leto stráviť na slovensku tak hľadám kde by sme šli stanovať tiež nepotrebujem kemp stači potok les ohnisko . Mohla by som poprosiť nejaké tipy??? 😵 😵 😵

sarah11111
30. máj 2014

dobrý deň tatino mi povedal že nech zoženiem niečo na deň detí a ja nemam ani potuchy čo niečo cenovo dostupne až by sa dalo ........DAKUJEM 🙂 😠
😉

kotuliatko1990
30. máj 2014

ahojte baby.. prosím Vás neviete mi niektorá poradiť nejaké príjemné útulné na samote, môže byť aj pri jazeru miesto na stanovanie alebo na opekanie.. bánskobystrický kraj. niečo také ako je v Bratislave Koliba.. niečo také.Ďakujem krásne.

kotuliatko1990
30. máj 2014

@plienka ahoj a kde ste chodili keď píšeš že v okolí BŠ.Ďakujem za radu.. aj ja by som chcela si urobiť výletík s manželom a s dcérkou ale neviem kde..

jajka1112
22. jún 2014

Vie niekto, kde sa dá v Bratislave stanovať, opekať...?

moni244
22. jún 2014

@jajka1112 stanovat sa da na zlatych lieskoch a opekat napr. na Zeleznej studnicke

sisa
28. aug 2015

Co sa tyka stanovacky pri vode, my chodime do Sturova, termalne kupalisko Vadas. A do Dunajskej stredy do Thermalparku.
http://www.thermalpark.sk/
http://www.vadas.sk/

buttergirl
1. sep 2015
Používateľ buttergirl je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od buttergirl.

Ahoj 🙂 Nie je to síce na SK ale len kúsok od slovenských hraníc pri Frýdku-Místku časť Olešná. Je tam úplne novučičká obrovská dráha okolo jazera na bicykel, trojkolky ci korčule a ešte navyše káry a všetko sa tam dá požičať. Okolo jazera sú novučičké preliezky asi v kilometrovom páse okolo trate, fit preliezky pre dospelých a dá sa tam okúpať v aquaparku von či dnu. Kemp je hneď na začiatku areálu a je to úplne čistučké, kuchynka, sprchy a wc pravidelne upratované a otvorené nonstop. Krásna stanovačka. My sme sa odtiaľ vrátili minulý týždeň. Boli sme s drobcom a maximálna spokojnosť

sisa
3. sep 2015

Ja este doplnam novu skusenost z tohto leta, vyborna stanovacka v novom areali madarskeho termalneho kupaliska Lipot.
camping: http://lipoticamping.hu/index.php?lang=sk&Itemi...
kupalisko: http://lipotfurdo.hu/index.php?option=com_conte...

mirka3210
16. jún 2016

Ahoj Sisa,prosim ta ,ako to tam bolo cenovo?

maca_p
16. jún 2016

@plienka no sak toto, tie toalety... si spominam z mladosti, ked sme 4 dni bivakovali v okruhu od terchovej, rozsutcov, chlebu, stohu... a nevedela som urobit velku 😀 . az v prvej restike po zlezeni 😀

sisa
17. jún 2016

@mirka3210 Ja myslim, ze uplne v pohode.

mirka3210
17. jún 2016

Miesto ste si rezervovali dopredu,alebo ste tam rovno prisli?