• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dom mora vo Viedni. Aké to tam je?

7. augusta 2015 
ahojte boli ste niektora s detmi v tom velkom akvariu a ake to tam je ?

http://www.cas.sk/clanok/107811/dom-mora-vo-viedni-stravte-den-medzi-predatormi.html
6. mar 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez ma to zaujima. chceme tam ist cez leto. aj do zoo ci domu motýlov.
6. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka-my sme tam boli, je to veelmi pekne, ale v zoo sa mi podmorsky svet pacil viac :slight_smile:
6. mar 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodka takze stači ist do zoo?
6. mar 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved to ze ci sa oplati ist tam ,alebo do zoo-zoo je fantasticka,ja som este zazila aj to safari co bolo kusok od hranic,ale zavraj to zrusili :angry: a bolo tam fakt fajn a chcela som ist s marekom a uz neexistuje :angry:
6. mar 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v zoo maju pandy no zazitok,prvy raz som ich videla nazivo a ten pustny svet no krasa a pre decka kopec atrakcii :slight_smile:
6. mar 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna staci zoo, my sme v dome mori boli v zime, ked sa nam do zoo moc nechcelo...chodit po vonku vo vetre a zime.... :slight_smile:
6. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked mozno sa oplati vidiet obidvoje, ale my sme tam boli este ako bezdetni a vtedy sme nemuseli tak pozerat na peniaze :wink: ale zoo bola urcite lepsia :slight_smile:
6. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam hej to safari uz nefunguje pár rokov, tiež sme tam chceli ist tak pred dvomi rokmi a rano sme zistili ze to už neexistuje.
6. mar 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tam bola tak 7-8 rokov dozadu a bola to paradicka,bohvie co sa stalo zeto zrusili lebo vtedy tam bolo kopec ludi :slight_smile: a aj to malo obrovsku plochu a krasne ihrisko,lanove ihrisko.
6. mar 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam, my sme tam boli dnes, aspon sme sa konecne trochu odreagovali od toho hrozneho pocasia :frowning2: mne sa tam velmi pacilo, je to zaujimavo spravene :slight_smile: aj tropicky prales je krasny :slight_smile: ale maleho to po case zacalo nudit, vsade same rybky a taaak :frowning2: jedine co mi vadilo, ze je to veza a je tam asi 10 poschodi, na kazdom nieco ine ale vsade vela schodoooov :frowning2: maleho som musela furt drzat a davat pozor... ale inak super :slight_smile:
7. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa tam velmi pacilo. bola som tam s mazelom este ked sme nemali babo. ale urcite sa tam vyberieme aj s nim, ked bude vediet chodit :wink: . podla mna je to krasne.
7. mar 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodka v zoo v schonbrune ?
10. mar 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som videla fotky z toho domu mora na FB u kamošky a úplne ma to ohúrilo, domčovi sa strašne páčilo v kretariu na kréte, tak do tohto domu mora určite niekedy pojdeme...
11. mar 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emogeon-ano :slight_smile:
11. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miri, je tam pekne ale nic moc, radsej do zoo.
22. mar 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my sme tam boli v sobotu a syn sa pyta, ze kde su uz tie tigre a slony. takze my tiez radsej ZOO. zase ked prsi a je chladno, je to dobry program pre deti. mne sa tie rybicky pacili. len tie schody. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2009 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak v aprili to spojime so Zoo + schonbrunom, hadam budu uz kvetinky pekne rozkvitnute :dizzy_face:
24. mar 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chystam sa tam tuto sobotu s dvoma detmi,dufam,ze to bude naozaj super a nebudu sklamani...kde ste tam parkovali?da sa tam niekde blizko okrem wiparku,mam tzp dieta a milion veci,kt.musim vziat so sebou...
30. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahodka11 ake je to asi velke to oceanarium? je tam co pozerat? je to nieco podobne ako v budapesti? myslim velkostou a obsahom..dakujem
4. aug 2015 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikina84 my sme tam boil pred mesiacom a pacilo sa nam. Je tam vela roznych zvierat, korytnacky, pavuky, hady, chameleony, mravce, opice vseho druh. Je to rozlozene na 12 poschodiach a su tam dve velke akvaria inak v miesnosti je aj 5-6 akvarii.. Pozri ich oficialnu stranku maju tam fotky. Kamoska co bola aj v budapesti tak si toto nevedala vynachvalit akurat tu nieje take velke akvarko ako tam, ale zase omnoho viac zvierat.
4. aug 2015 o 14:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kaja00 Prosím Vás a ako je to s parkovaním pri dome morí?
5. aug 2015 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedže je to v centre hned vedla je Marianhilfe strasse, tak parkovať sa tam nedá. My sme išli vlakom a bolo to super. Priamo zo stanice ide autobus 15 min priamo tam. Kamarátka zvykne parkovať nedaleko v podzemnej garazi, ale co viem tak je to tam dost drahe. Oni dokonca na svojej stranke odporucaju nejake zachytne parkovisko.
6. aug 2015 o 11:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanessm My sme boli túto nedeľu, zaparkovali sme v pohode a zdarma, asi preto, lebo v nedeľu sa nepracuje v rakúsku.
7. aug 2015 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja476 ďakujem a kde ste zaparkovali? Ja by som chcela v centre blízko
7. aug 2015 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanessmParkovali sme par metrov od domu moria. Bolo tam viacej volných miest aj hneď vedLa ako sa ide na detské ihrisko.
7. aug 2015 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok