Dom mora vo Viedni. Aké to tam je?

titkovamiriam
6. mar 2009

ahojte boli ste niektora s detmi v tom velkom akvariu a ake to tam je ?

http://www.cas.sk/clanok/107811/dom-mora-vo-vie...

katy1979
6. mar 2009

tiez ma to zaujima. chceme tam ist cez leto. aj do zoo ci domu motýlov.

jahodka11
6. mar 2009

mirka-my sme tam boli, je to veelmi pekne, ale v zoo sa mi podmorsky svet pacil viac 🙂

katy1979
6. mar 2009

jahodka takze stači ist do zoo?

titkovamiriam
autor
6. mar 2009

ved to ze ci sa oplati ist tam ,alebo do zoo-zoo je fantasticka,ja som este zazila aj to safari co bolo kusok od hranic,ale zavraj to zrusili 😠 a bolo tam fakt fajn a chcela som ist s marekom a uz neexistuje 😠

titkovamiriam
autor
6. mar 2009

v zoo maju pandy no zazitok,prvy raz som ich videla nazivo a ten pustny svet no krasa a pre decka kopec atrakcii 🙂

jahodka11
6. mar 2009

podla mna staci zoo, my sme v dome mori boli v zime, ked sa nam do zoo moc nechcelo...chodit po vonku vo vetre a zime.... 🙂

jahodka11
6. mar 2009

aj ked mozno sa oplati vidiet obidvoje, ale my sme tam boli este ako bezdetni a vtedy sme nemuseli tak pozerat na peniaze 😉 ale zoo bola urcite lepsia 🙂

katy1979
6. mar 2009

miriam hej to safari uz nefunguje pár rokov, tiež sme tam chceli ist tak pred dvomi rokmi a rano sme zistili ze to už neexistuje.

titkovamiriam
autor
6. mar 2009

ja som tam bola tak 7-8 rokov dozadu a bola to paradicka,bohvie co sa stalo zeto zrusili lebo vtedy tam bolo kopec ludi 🙂 a aj to malo obrovsku plochu a krasne ihrisko,lanove ihrisko.

tweety22
7. mar 2009

miriam, my sme tam boli dnes, aspon sme sa konecne trochu odreagovali od toho hrozneho pocasia ☹ mne sa tam velmi pacilo, je to zaujimavo spravene 🙂 aj tropicky prales je krasny 🙂 ale maleho to po case zacalo nudit, vsade same rybky a taaak ☹ jedine co mi vadilo, ze je to veza a je tam asi 10 poschodi, na kazdom nieco ine ale vsade vela schodoooov ☹ maleho som musela furt drzat a davat pozor... ale inak super 🙂

lenka.pav
7. mar 2009

no mne sa tam velmi pacilo. bola som tam s mazelom este ked sme nemali babo. ale urcite sa tam vyberieme aj s nim, ked bude vediet chodit 😉 . podla mna je to krasne.

emogeon
10. mar 2009

jahodka v zoo v schonbrune ?

tilly
11. mar 2009

ja som videla fotky z toho domu mora na FB u kamošky a úplne ma to ohúrilo, domčovi sa strašne páčilo v kretariu na kréte, tak do tohto domu mora určite niekedy pojdeme...

jahodka11
11. mar 2009

emogeon-ano 🙂

blau
22. mar 2009

ahoj miri, je tam pekne ale nic moc, radsej do zoo.

renca3
23. mar 2009

my sme tam boli v sobotu a syn sa pyta, ze kde su uz tie tigre a slony. takze my tiez radsej ZOO. zase ked prsi a je chladno, je to dobry program pre deti. mne sa tie rybicky pacili. len tie schody. 😝

emogeon
24. mar 2009

tak v aprili to spojime so Zoo + schonbrunom, hadam budu uz kvetinky pekne rozkvitnute 😵

pokymora
30. júl 2009

chystam sa tam tuto sobotu s dvoma detmi,dufam,ze to bude naozaj super a nebudu sklamani...kde ste tam parkovali?da sa tam niekde blizko okrem wiparku,mam tzp dieta a milion veci,kt.musim vziat so sebou...

kikina84
4. aug 2015

@jahodka11 ake je to asi velke to oceanarium? je tam co pozerat? je to nieco podobne ako v budapesti? myslim velkostou a obsahom..dakujem

kaja00
4. aug 2015

@kikina84 my sme tam boil pred mesiacom a pacilo sa nam. Je tam vela roznych zvierat, korytnacky, pavuky, hady, chameleony, mravce, opice vseho druh. Je to rozlozene na 12 poschodiach a su tam dve velke akvaria inak v miesnosti je aj 5-6 akvarii.. Pozri ich oficialnu stranku maju tam fotky. Kamoska co bola aj v budapesti tak si toto nevedala vynachvalit akurat tu nieje take velke akvarko ako tam, ale zase omnoho viac zvierat.

vanessm
5. aug 2015

@kaja00 Prosím Vás a ako je to s parkovaním pri dome morí?

kaja00
6. aug 2015

Kedže je to v centre hned vedla je Marianhilfe strasse, tak parkovať sa tam nedá. My sme išli vlakom a bolo to super. Priamo zo stanice ide autobus 15 min priamo tam. Kamarátka zvykne parkovať nedaleko v podzemnej garazi, ale co viem tak je to tam dost drahe. Oni dokonca na svojej stranke odporucaju nejake zachytne parkovisko.

kaja476
6. aug 2015

@vanessm My sme boli túto nedeľu, zaparkovali sme v pohode a zdarma, asi preto, lebo v nedeľu sa nepracuje v rakúsku.

vanessm
7. aug 2015

@kaja476 ďakujem a kde ste zaparkovali? Ja by som chcela v centre blízko

kaja476
7. aug 2015

@vanessmparkovali sme par metrov od domu moria. Bolo tam viacej volných miest aj hneď vedLa ako sa ide na detské ihrisko.