Čo robiť s deťmi na Donovaloch v nepriaznivom počasí?

gabulienka623
14. aug 2019

Ahojte, chystáme sa budúci týždeň na Donovaly s deťmi 3 a 5r. Zatiaľ prognóza počasia je taká, že 2 dni má byť chladno 14st, dážď. Dajte prosím tipy kam v takomto počasí? Jeden deň by sme dali aquapark, no viac som nič vhodné v okolí nenašla. Ak viete, poraďte. Ďakujem

37373
14. aug 2019

@gabulienka623 Ahoj, my sme boli min. mesiac s deťmi na chate. Museli sme skôr domov, kvôli počasiu. Počas pobytu sme kurili v krbe. Radiátor a ohrievač nefungovali a ráno sa v chate nedalo vydrzat. Odporúčam aj gumáky a náhradné topánky, fakt teplé oblecko-ako na jesen, pančušky a ak idete na chatu-opýtať sa na možnosti kúrenia.

37373
14. aug 2019

@37373 Ak deti obsedia, môžete vybehnúť na Liptovský Maru, do Mikuláša, tam mate Bešeňová aj Tatralandiu. Na Donovaloch je lanové centrum pre deti, lanovka, donovalkovo-vsetko je pri sebe.

gabulienka623
autor
14. aug 2019

@37373 fíha no budeme v penzióne. Teplé oblecko samozrejme, inak prvé 3 dni má byť super 24st, len potom sa má zhoršiť počasie. No dúfam že sa to ešte zmení ;) málokedy to meteorológov vychádza 🙂 ked bude teplo program máme, je tam toho naozaj dosť, len v Tom daždi neviem ..

sigridka
14. aug 2019

@gabulienka623 hned vedla v dedine liptovska osada je wellness Gothal,je to nove,aj bazen pre deti,aj detsky kútik.

gabulienka623
autor
14. aug 2019

@sigridka ďakujem, áno to máme v pláne v jeden deň ked bude pršať, ale viac som už nič nenašla

lubicana
14. aug 2019

Ešte bricklandia u nás v Liptovskom Mikulaši. V liptov arene. Vystava lega + herňa. ...alebo aj motylia zahrada...všetko vo vnutri. Dnes pri 15st celzia tam bolo super

mimusa154
14. aug 2019

Je tam este bowling,ale inak uz velmi okrem aquaparkov nic :/

siska25
14. aug 2019

@gabulienka623 my sme sa odtial vratili v nedelu, ale mali sme super teple pocasie, takze sme boli stale vonku. Ale tiez odporucam to kryte kupalisko Gothal. Nam taketo viac vyhovuje ako velke aquaparky. Velmi sa mi to tam pacilo, bolo tam cisto a fakt tepla voda. Z bazena som videla, ze tam bol nejaky detsky kutik a lezecka stena, ale to sme neskusali. Ak by bolo fakt skaredo, mala som v plane Bansku Bystricu, Europa nakupne centrum, je tam nejake ihrisko a s detmi starsimi by som sla do kina. Ale tak nastastie sme nevyuzili.

janulicka24
14. aug 2019

Ako tazko povedat co tam, kedze tam ide skor o vonkajsie atrakcie a turistiku. No idete do aquaparku, v jasnej sa da ist do jaskyne, pri tatralandii je motylia zahrada v hale

lenkabb2
14. aug 2019

Na Donovaloch nezvykne prsat sustavne. Normalne treba zobrat gumaky a prsiplast, mozete hladat hriby. Deti budu na sviezom a cerstvom vzduchu.

uhlerado
8. jún 2022

@lenkabb2 asi tazko 3 a 5 rocne budu hladat v mokrom terene hriby

mimusa154
8. jún 2022

@uhlerado moje majú 2 a 5 a hľadajú 🤷