Dostihy s 15-mesačným dieťaťom

30. máj 2023

Ma prosim vas niekto skusenost ako divak? Chcela by som vziat manzela na dostihy. Je to vhodne aj pre 15 mesacne dieta? Kdr sa daju kupit vstupenky a ako to funguje? Dakujem za info

a_alexandra_a
30. máj 2023

My sme boli vždy pozvaní, lístky podľa mňa kúpiš priamo na závodisku. Neviem, ako s takým malým dieťaťom, kone sa pred každým pretekom "predstavia" v padoku, to by ho mohlo baviť, lebo vtedy sú dosť blízko divákom.
Túto nedeľu je jeden z tých väčších dostihov - Turf gala.

autor
30. máj 2023

@a_alexandra_a presne ten som pozerala. A je to nejake podium alebo len niekde stojis okolo drahy? Vobec si to neviem predstavit

a_alexandra_a
30. máj 2023

sú tam tribúny kde sa sedí na lavičkách

dankabetka
30. máj 2023

ahoj, myslis dostihy v BA v Petrzalke? ak ano, tak je tam tribuna pre divakov, vstupenky kupis priamo tam. My sme chodili ked mali synovia 1 a 4 roky a aj menej . Drobec bol v kociku a starsi ten sa tam aj na konikoch vozil.

autor
30. máj 2023

Super dakujem za rady a pozerala som ze to trva od 12 do 18.. je potrebne tam byt o 12? Alebo cely cas? Kedy je najlepsie prist? Ako je to potom s jedlom su tam aj nejake stanky s obcerstvenim alebo si nieco donesieme?

marcellka32
30. máj 2023

@a_alexandra_a v Petržalke?

a_alexandra_a
30. máj 2023
a_alexandra_a
30. máj 2023

Autorka, môžete prísť hocikedy, je na vás, či tam prídete presne o 12 a pobudnete dve hodiny, alebo budete na celom programe. Pre verejnosť sú k dispozícií stánky s občerstvením rozmiestnené po celom areáli

marcellka32
30. máj 2023

@a_alexandra_a my pôjdeme, dik za tip

autor
30. máj 2023

Super tak to by sme isli ked je to takto lubovolne..dakujem za odpovede