Dovolenka na Slovensku. Poradíte kde?

mitinka
21. feb 2007

baby kam idete v lete na dovolenky??ja by som chcela za rozumnu cenu niekde na slovensku viete poradit??ak hej budem rada stacilo by na vikend ak mate niekoho alebo poznate niekoho cislo napiste budem rada aj ja a mozno aj ine vdaka 😉

hanka274
25. feb 2007

mitinka, ja som ti minule nejakym sposobom nevlozila do textu tu adresu.
tak www.penzionsjantolak.sk

franti
25. feb 2007

ahojte. ja som bola pred dvoma rokmi, este ako tehotna na dovolenke v zuberci.mozem vrelo doporucit, krasna priroda, idealne aj na lahku turistiku s malym dietatkom (babyvak alebo podobne nositko), dokonca aj pre tehotne 🙂. a nedaleko pri liptovskom mikulasi je aquapark a westernove mestecko, co je tiez skvele rozptylenie. ubytovanie vsak neporadim, byvali sme u rodiny v byte, ale na internete urcite nieco najdete. 😉
vlani v lete sme nikde neboli, maly mal 7 mesiacov. chcela som s nim do chorvatska, ale to ma odhovorili, kvoly dlhej ceste, tak si to dufam, vynahradime tento rok. 😉 maly bude mat viac ako jeden a pol roka, tak tu cesto snat zvladneme lepsie.
v egypte som bola raz, ale s malym miminkom by som tam nesla, je to fakt rozdielna klima. boli tam sice aj deti, ale to najmensie mohlo mat tak dva roky a viac. ked tam by som volila grecko alebo to chorvatsko.

hanka274
25. feb 2007

alebo Taliansko, viac v debate "Kam s detmi"...

1980mat
27. feb 2007

My byli loni s přítelem v Rajeckých Teplicích a okolí a byli jsme tam velmi spokojeni. Kdybych měla děti, klidně bych tam s nimi jela na dovolenou. Je tam hezká příroda a navíc je tam spousta možností na koupání. Vzpomínám si, že tam denně byli desítky maminek s kočárky a rochnili se s dětmi v bazénku nebo si hráli na trávě, bylo tam několik restaurací vhodných i pro děti. No prostě super. 😉

jita2
7. mar 2007

Holky,
řešíme taky dovolenku, zrovna nám nevyšla chata...nemáte tip a super dovolenou v přírodě, kde by byla spousta krásných výletů okolo...upřednosňujeme Moravu...ale můžou být i Čechy...dííííky za tip 😀 😉

danu
4. jan 2008

ahojte je sice este skoro ale rada by som uz teraz nieco pozrela. V lete cca jun,jul alebo august moja Ella bude mat uz malicko cez rok tak by sme chceli ist na dovolenku niekde na Slovensku. Moja predstava je zhruba chata pred chatou posedenie pripadne aj ihrisko kde sa da santit s malou blizko nejake kupalisko alebo termal. 🙂

tilly
4. jan 2008

danu, ten vadičov vyzerá dobre

sloboda4
4. jan 2008

ahoj danu 🙂
my sme boli v septembri /skor sme nestihli/ v Tatrach - cca 20-25 km od strbskeho plesa, hotel Odborar.........../hrozny komunisticky nazov/ ale krasne zrekonštruovany hotel, ako vysity na rodinne dovolenky na slovensku, krasne izby, vsetko ciste, pekne velke kupelne, detsky kutik, ihriska pre deti, krby a opekacky za hotelom v peknej prirode, superske porcie a chutne hlavne na obed, samozrejme švedske stoly na ranajky.........a co bolo super, k hotelu pristavili aqua centrum, krasne a nove, hoci nie nejak obrovske, hotelovi hostia platia smiesnu sumu. okolie bolo krasne, blizko pleso, poprad a ine malicne pekne dedinky...............my sa chystame aj cez zimu a poviem ti ža moj manžel je extremne narocny na hotely......ja som tento nasla cez net, na obrazku to vyzeralo fajn, ale ked sme tam isli mala som malu dušicku, no ked sme tam prisli a muž zbadal pekne a ciste izby, dobre si zabaštil v restike tak už nechce ist nikam inam iba sem.......takže som velmi spokojna
pozri:
http://www.sorea.sk/Default.aspx?CatID=24&hid=1...

susik77
4. jan 2008

ahojte, neviete nahodou, od kolkych rokov sa da ist s detmi do exot.krajin?napr.thajsko, afrika a pod.

tilly
4. jan 2008

sloboda, my sme chodili daaavno do odborara, je tam krasne, idem kuk ten link

danu
4. jan 2008

sloboda vyzera to dobre dakujem

pierra
16. jan 2008

ahojte mamicky, hladala som forum,kde by sa najviac hodil moj prispevok,tak skusim tu:
planujeme ist v juni na dovolenku do chorvatska so syncekom, bude mat vtedy 9 mesiacov.. je to asi 1100km z kosic..
chcela by som sa poradit so skusenejsimi maminami,ktore uz taketo vylety absolvovali: ci ist radsej v noci alebo cez den, ci prevazat maleho vo vajicku alebo uz vo velkej autosedacke.. ako s jedlom, prikrmami..
privitam vsetky rady a vopred dakujem 🙂

julia225
21. jan 2008

urcite v noci.... vo vacsej autosedacke, len nech je max pohodlna a naj je kuit si letny potah a prikrmy hipp+ohrievacka stravy co sa da dat aj do auta.... 🙂

lubina
21. jan 2008

O vacsej autosedacke sa da polemizovat.ZAvisi to od vahy dietatka.Urcite ho nedavat do autosedacky, ktora nezodpoveda jeho vahovej kategorii.A ci ist na noc je tiez otazne.Aj tak musis urobit s dietatkom prestavky.Nemoze spat v autosedacke celu noc bez toho aby si ho vybrala.potom ho musis zobudit ak budete cestovat v noci.Ja som cestovala s manzelom a dcerkou trasu Hol.-Slov,co je asi 1400 km ked mala mala tiez 9 mesiacov.Isli sme rano,hlavne kvoli tomu,aby som ju mohla kontrolovat.Bola vo vajicku a v tych dieta nema byt viac ako 2,5 hod. a potom prestavka.Tak sme mali cca kazde tri hodiny prestavku,mala sa najedla a oddychla si a dalo sa to v pohode zvladnut.Len musis mat hracky co dieta zabavia aj ked sedi v aute,alebo jeho oblubene CD a pod.

ella1
21. jan 2008

tak ja by som sa s dieťaťom tiež bála toho egypta.radšej niekde po europe.
my dúfam,že pôjdeme do grécka.
no a zo slovenska by som odporučila kysuce-oščadnicu.máme tam kopu rodiny,ako malá som tam neznášala chodiť 😀 ale teraz by som nedala dopustiť.

megustas
21. jan 2008

pierra my sme boli s malym v chorvatsku a to mal necelych 7 mesiacov...vyrazali sme o pol 7 z ke....cesta ubehla super maly celu prespal🙂 brala som mu vyzivky,prikrmy, kase, mlieko, caje+vodu...proste vsetko co papal doma papal aj tam🙂filip bol vo vajicku bol este krpaty boli sme tiez v juni pocasicko super boli sme na 15 dni, nemali sme ziadne problemy filip vodu zboznoval, chodili sme k nej do 10-tej a potom od 15:30:)))) na malom vobec nebolo vidiet ze bol pri mori🙂maximalne chraneny🙂 tento rok sa chystame zas...len to uz bude horsie maly nikde neobsedi...tak to bude asi vesele🙂

aponchie
21. jan 2008

jedeme jako kazdy rok do vysokych tater mame radi hory i more jen nevim jestli bude cas na dve dovolenky ale rada bych florencii francii nebo spanelsko ale asi az pristi rok

megustas
21. jan 2008

preco dieta nemoze spat vo vajicku celu noc?nie je horsie ho budit a tym ho ´´nastvat´´?nas spal a klop klop nic mu nebolo....dokonca aj lekarka nam povedala ze pokial sa nam nebudi v noci nemame mu narusovat rezim... 😕

kupinka
21. jan 2008

Holky,řešíte tady dovču v Egyptě-já tam byla-ještě ne ani těhu...Bylo tam úplně neskutečně moc miminek,ale úplně malých-francouzi,rusi,itali..atd...a úplně v pohodě..A moje ségra jela se mnou a z menžou do tunisu,když její malé byl 1,5 roku-a taky v pohodě..měla svůj slunečník na pláži,bábovičky,voda se jí líbíla...já v tom nevidím problém.V jiných zemích je to naprosto běžné.. 😉

aponchie
22. jan 2008

nasi jeli s brachou kdyz mu byl rok na mallorku ,ve dvou letech do recka a ve 4do tunisu a muzu vam rict ze vsude bylo miminek hafo ale je pravda ze spis cizincu nez cechu.ja bych mela strach jet do thajska a podobnych zemich bych asi s malou nejela ani sama ale po evrope no problem.jeste sem se chtela zeptat byla jste nektera na mont blancu?

dckami
22. jan 2008

ahoj kočky,
doporučuji Turecko, byli jsem tam loni v létě, městěko Side - nádhera 🙂 Antické památky, připadali jsem si jako v Řecku. Předtím jsme byli na Tenerife, také paráda, ale to bylo v květnu a moře bylo dost chladné.
JInak všude na plážích deštníky, dcerka nosila tričko, aby se nespálila, dělala na břehu bábovky a hrady z písku a moc se námtam všem líbilo. 🙂

tweety22
22. jan 2008

ahojte, viete mi poradit, chceme ist k moru ale zaroven nech je to co najblizsie, nejake taliansko alebo chorvatsko ale mne tieto krajiny nejako nic nehovoria, doteraz sme chodievali s manzelom na dovolenky len do svedska a finska ale teraz chceme ist kvoli prckovi aj k moru... dakujem

gagusinka
22. jan 2008

www.privatkovalcik.szm.sk je to Zubereci v samostatnom dome s pieskoviskom aj s detskou hojdackou ci posedenim vonku pri krbe a tel je +421903044079

emjee
20. feb 2008

janetka • 2d • Dnes o 10:37
ahojte, nemate nejaky tip na letnu dovolenku s dvomi detmi? nejake vonkajsie, vnutorne bazeniky, resp. animacny program pre deti. chceli sme ist na dovolenku s rybickami, ale zatial sa mi neozvali a ani terminy nemaju este stanovene, tak neviem, ci z toho nieco bude

ankam
23. feb 2008

my sa chystame do chorvatska,tiez v juni.Hlavne sa bojim tej cesty,lebo mala neznasa autosedacku.......nebude v nej sediet ani za svet.No a potom som zvedava na ten pobyt,ako sa bude spravat.Dufam ze to bude v pohode.
Deticky ste nechali na plazi s plienkou alebo ako??Mala bude mat 18mesiacov.Aj tricko jej nechat na plazi?Este sme neboli tak poradte

gimik
27. júl 2009

Ahojky holky, máme roční holčičku a rádi by jsme jeli na dovolenou na SLovensko, bohužel si moc nevíme rady, kam jet. Můžete mi prosím poradit, kam na dovolenou na Slovensko, které oblasti jsou nejžádanější a nejlepší pro tak malé děti. K termálům jet nechceme. Moc děkuji za každé info. 🙂 🙂 🙂

nety
27. júl 2009

Gimik,kámoška s ročním dítětem byla někde u Slnečných jezer,dost si to tam chválej.

gimik
27. júl 2009

nety: No to jsme našli na internetu, že je to tam mooc pěkné 🙂 , ale bojím se té vody, jestli je vhodná pro malou na koupání ☹ .

ela29
16. jún 2010

Pre všetky rodinky s malými aj väčšími deťmi odporúčam hotel Lesná vo Vysokých Tatrách . Hotel má dlhú tradíciu pri organizovaní dovoleniek s malými deťmi. Krásne upravené okolie s trávnikmi pre deti, detské preliezky, ticho a čistúčko.
http://www.hotellesna.sk/produkty/dovolenka-s-b...
Pre deti majú na izbách detské postielky, robia detskú stravu a počas leta majú denne animácie pre deti so super animátormi a klaunom.