Dovolenka na Slovensku. Poradíte kde?

mitinka
21. feb 2007

baby kam idete v lete na dovolenky??ja by som chcela za rozumnu cenu niekde na slovensku viete poradit??ak hej budem rada stacilo by na vikend ak mate niekoho alebo poznate niekoho cislo napiste budem rada aj ja a mozno aj ine vdaka 😉

hanka274
21. feb 2007

mitinka, odporucam Oravu-Zuberec, penzion Jantolak. Nic drahe ako v Tatrach, je tam krasne, na prechadzky s kocikom. Mas tam Zverovku, Rohace, samozrejme nie na hory ale staci po chodniku. Mas tam aj Oravice. Odporucam aj so stravou. Ranajky mas aj slane aj sladke, teda nemyslim na vyber. ale to ti aj donesu, velke taniere, obed ako pre 2. Perfis. Nikde v celej dedine sa tak dobre nenajes. Inak v Zuberci je vela penzionov podobnych, ale Jantolak vyhrava. Je to starostova rodina, a ceny maju ludske.
Od malicka chodime s rodicmi do Zuberca lyzovat, teraz uz nie, lebo mam svoju rodinu a lyz. zatial nechodime, mala ma iba 10mes. Ale rodicia pokracuju, leto , zima, chodia len tam k nemu.
Mam na nho aj kontakt, vizitku. Ak chces mozem pohladat. Alebo skus www.rohace.sk.
Ma aj svoju stranku, ale tu mam na vizitke...
My sme boli s malou ked mala 3 mesiace v lete. Trosku sa ochladilo a normalka nam prikuril, iba nam v izbe, nie v celom apart. Vedel ze mame mimco, tak nevahal, a aj v kupelni. Fakt neviem vynachvalit !!!!!!!

mitinka
autor
21. feb 2007

vau to by bolo super ak by si bola taka zlata a pohladala tu vizitku budem velmi rada vdaka 😉 😉 vizera to byt uzastne!!!

hanka274
21. feb 2007

dobre idem pozriet....pozri aj tie rohace.sk!

hanka274
21. feb 2007

miti- penzion stanislav jantolak
napis ako sa ti pozdava. Ja uz tu nebudem vypisovat, lebo by som pisala aj 2 strany....
Urcite ti sem baby napisu aj ine ponuky, ale toto aspon raz skus.

eevvaa
22. feb 2007

ahoj holčiny, mohu potvrdit, že v Zuberci-Habovce je krásně. Vloni jsme tam s manželem byli na jeden týden a báječný. Bydleli jsme v penzionu Kamzík v Habovce a moc na to rádi vzpomínáme. Možná to letos zopakujem. Jsme sice z daleka, ale za tu krásu v Roháčích to stojí za to, veřte mi.

gita06
22. feb 2007

ahojte 🙂 tak já mám 3 měsíční mimčo,takže letos v létě asi budeme poprvé doma ☹ malá bude mít v létě 9 měsíců.Myslíte,že se dá někam jet? 😉

karotky
22. feb 2007

No,9 měsíců,to už jde.Pokud máte auto,tak není co řešit.Naši se mnou cestovali,když mi byl 1 měsíc. 😉

gita06
22. feb 2007

auto máme,to by problém nebyl,jen nevím jak by ta dovolená vypadala,zda bysme si ji tak užili atd. 😒

priska
22. feb 2007

tak proc to nezkusit?Nemusite hned nekam k mori,treba jen do pensionku v cechach nebo na chatu. 🙂

jita2
22. feb 2007

gita06,
taky řešíme dovolenou, i s našimi přáteli, naše malá bude mít v létě rok, a na první dovolenou s mimi se moc těšíme..tak jsme si říkali, že bysme společně mohli jet do Adršpachu..do skal...je tam přenádherně a v tom skalním městě se dá dobře jezdit se sporťákem, jsou tam pěkné cesty...poblíž jsou různá ubytování a příroda je tam úplně fantastická..počítám, že bychom tam byli pár dní a pak se zas třeba někam přesunuli..jestli teda nepijdem na něco lepšího.. 😉

ijetka
22. feb 2007

Ahojky
v červnu taky razíme na dovču (moc se těším), Kubíkovi bude 11 měsíců tak jsem zvědavá 😀

Do Adršpachu mě to taky lákalo, ale bála jsem se terénu....sama jsem tam ještě nebyla tak nevím jak to tam vypadá 😕

jita2
22. feb 2007

Ahojky ijetko 😀
no a kam razíte??? Už to máte vymyšlené? No my v Adršpachu už byli a ty cesty, co jsou v těch skalách, jsou hladké a myslím takové pískové, co si vzpomínám, tak s kočárkem v pohodě...můžeš si zvolit samozřejmě cestu po žebříku atd...ale tam samozřejmě nemusíš 😉 , budeme si vybírat jen ty normální cesty 😉 , mě tam prostě strašně láká ta síla těch skal, jak se podíváš nahoru a úplně tě to sevře.. ☹ , jééé ať už je léto 😎

danona
22. feb 2007

gita- i my máme mimčo, začátkem července jedeme na týden autem do Lignana a koncem srpna letecky na Kypr - tam jsme si už zarezervovali apartmán a all incusive..dcerka bude mít v srpnu 9 měsíců. Silvestr jsme již zvládli v hotelu permon (Vysoké Tatry)- je tam pěkně a čisto. Taky jsme se ´byli na 4 dny lyžovat na Donovalech - teda v lyžování jsme se střídali s manželem... 😀 malinká to snáší dobře, zatím ani nebyla nemocná...
myslím že pokud není díté nemocné a zjistíš si dopŕedu kam jedeš, co tam je-není k dispozici, tak s cestováním by neměl být problém.. 😉
tak teda přeji všem pěkné dovolené.. 😎

ijetka
22. feb 2007

Do prkýnka...teď jsem psala a někaj jsem přeskočila a už to tu není 😠

Tak znovu
razíme do vesničky Ostružná, je to blízko Šumperka Velkých Losin (tam začala řádit inkvizice a "upalovat čarodějnice")tak snad to přežiju 😀
Minulý rok , vlastně už předminulý (minulý jsme rodili), jsme byli na Prachovských skalách a fakt nářez.....naprostá bomba,jak píšeš úplně tě to sevře 😕

Taky se moc těším jsem jenom zvědavá jaký bude léto 😎

jita2
22. feb 2007

ijetka,
my nebydlíme daleko od Ostružné, jsme 8 km od Šumperka..to je náhodička, že 😀 😀 😀 , ve Velkých Losinách máme rodiče 😀 , no a na Ramzovou, to je u Ostružné, jezdíme na běžky.. 😀 , tak to zavítáte do našeho kraje..jo, Jeseníky jsou krásné..

zuzu13
22. feb 2007

gaderska dolina
odporúčam 😀 nádherná príroda, možnosť nekonečných prechádzok, výborna špecialita ponúkaná len tu: gaderská káva 😀 jednoducho bomba, balzam na dušu 😀

jita2
22. feb 2007

jééé, to není nic pro mě, já bych měla hrozný strach, že v lese potkám medvěda, ten by si na nás pošmákl...no když tam žije, tak je to pravděpodobné, ho tam někde potkat 😲 😲 😲

ijetka
22. feb 2007

No jita2 to je mazec, až tam budeme tak si tě asi vysonduju 😀

tilly
22. feb 2007

gita, my sme boli minulý rok s malým v chorvátsku, mal 10 mesiacov a urobil tam svoje prvé samostatné krôčiky, veľmi si to tam užíval... a more je pre deti veľmi dobré, hlavne to chorvátske

vondrovka
22. feb 2007

ahoj holky. mate nekdo zkusenost s cestovanim za slunickem? mam 2mesicni mimi a chtela bych jet s manzelem asi tak za mesic do egypta. a mam strach jestli to ten nas klucik zvladne. zejma to teplo a vubec tu zmenu. nemam strach z letadla, ale trochu z toho samotneho pobytu.

tilly
22. feb 2007

v egypte majú problémy aj dospelí (črevné)... skús menšiu zmenu, lebo ísť zo zimy, do takého tepla... ale zas viem o babe, čo bola so 4 mesačným malým na vianoce v karibiku...

hanka274
22. feb 2007

no to je velka zmena na mimi, vnimaju to a dokonca citlivejsie ako my dospelaci. A mimo Europu by som urcite nesla s malym. Nasi boli pre 3 rokmi v Mexiku a ked vystupovali z lietadla ani sa nevedeli nadychnut. Je to zataz, je to uplne ine, ine podnebie ako tu. Potom si zvykli a zase naopak, V nemecku si mysleli, ze su na inej planete. No a pre male to musi byt este horsie.

jita2
23. feb 2007

souhlasím s hanka274,
určitě ta změna teplot nepůsobí dobře, to by si měla uvědomit každá maminka, že vláčet malé miminko po Egyptě je nesmysl,no to by mě opravdu nikdy nenapadlo, vždyť těch dovolených si přece ještě užijete ještě hafol..ale ne zrovna, když je malé miminko 😒 , přílišné teplo, ani velká vlhkost u moře jim nedělá dobře..neznamená, když jedna maminka napíše, že to mimiskovi dělalo dobře, že to budou snášet i ostatní...zkusila bych se s dítkem tak do jednoho roku omezit, a zůstat tady 😉

ijetka,
no jistě že jo 😎 😎, možná pojedete i okolo nás 😀

lucie85
23. feb 2007

Ahoj,
my se chystáme v létě na chatu do jižních Čech, i s přáteli a s pejskem. Malý bude mít v létě rok a 2 dva měsíce. Vloni jsme nikde nebyli, s tak malým dítětem bych si nikam netroufla.

mitinka
autor
23. feb 2007

baby pozerala som aj terchovu nasi tam boli minuly rok aj tam je velmi pekne... ;)) www.terchova.sk su tam rozne penziony a tak aj za dobre ceny,.... len tam trebanapisat alebo zavolat...

danona
23. feb 2007

vondrovka - tak egypt určité s mimčem neeee...myslím, že evropa kdekoliv ale egypt... ani v 5* hotelu nemáš jistotu a fakt, i dospělí mívají problémy... byla jsem 2x v 5* hotelu v egyptě, ale s mimčem bych tam určitě nejela!!!

marijana
23. feb 2007

ahoj.My mame chatu na orave,v zazrivej,je to 10km od terchovej.Aj ju prenajimame.Ak budes chciet poslem ti ohladom toho viac.
My sme chodili na oravu na chatu kazdy vikend ked bola mala este mimi,az minuly rok sme sli prvy krat k moru,do talianska,mala mala rok aj 5 mesiacov.Bolo to super.Tento rok ideme do chorvatska,uz mame aj zaplatenu zalohu.Ubytko som nasla cez internet,hned som im aj napisala,poslala zalohu a oni mi uz aj pisali spat ze to mame rezervovane.Vsade boli fotky tak som si vyberala,aj plaz a cena velmi mala,len 3700sk na osobu.Je to apartman,tak si budeme varit sami.Uz sa moc tesime.
Co sa tyka dovci v egypte,nie,moj nazor.Ja by som tam nesla s dietatom do 10rokov,urcite,ale to je len moj nazor.Ale kazdy moj znami co tam bol tak aspon minimlane dva dni kakal.

mitinka
autor
23. feb 2007

marijana posli aj na e mail mitinka1@post.sk budem rada ked mas aj foto dake aj cenu aj tak diky
😉

mitinka1
24. feb 2007

baby poslite este niekto adresy alebo tel.kontkty;))

wladka
25. feb 2007

marijana, aj mne please.. wladka_h@yahoo.com .. aj my uvazujeme nach talianskom alebo chorvatskom..