Dovolenka na Slovensku s kočíkom. Poradíte kde?

luckai
24. jún 2009

Ahojte kočky
máme malé bábo a chceme v lete niekam vypadnúť na pár dní. K moru nás to neťahá, malej by asi veľké teploty dobre nerobili, máme radi hory, ale nevieme kde by sa dalo ísť aj s kočíkom, aby sme malú nenosili stále v nosiči a hľadáme aj ubytko, kde by to bolo vyhovujúce s bábätkom a nerušili by sme ostatných hostí prípadným plačom. Poraďte!

alami
24. jún 2009

keď už spomínaš hory a kočík, nedá mi neposlať ti toto - s kočíkom do Tatier: http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa...
možno by som zvážila nejakú chatku v tatrách - napr a pobehať si nejaké takéto výletíky 😉

rora
24. jún 2009

ja chodim casto do senca, na jazera aj do aquaparku kde som si vsimla ze tam chodia s fakt malymi detickami 😕 a nejake ubytovanie je v okoli jazier, hned vedla aquaparku, treba mrknut na net, len aby uz nebolo vsetko zajednane... 😒

luckai
autor
24. jún 2009

Ďakujem, pokukám, už saom o tých turistických trasách počula, ale ešte by som prijala aj nekjaké iné lokality ako Tatry...

pepies
24. jún 2009

ahojte, Tatry v lete by som urcite nedala - nestabilne pocasie velhor, najviac zrazok v juli a auguste........... a vo vseobecnosti ma tatranske sluzby vobec nelakaju a neoslovuju......... ale ked uz, tak my chodime do Hotela Nezabudka v Tatranskej Strbe, boli sme spokojni:
tiez by ma lakal skor ten Senec - vela moznosti ubytovania, super sluzby......................... a ak mate chut sa plesnut po vrecku a nemate chut na more, vzdy sa mozete spolahnut na 100% sluzby Kinderhotelov v Rakusku: sonnentherme
Pripadná alternatíva na Slovensku - pobyty pre rodinky s detickami - Vyšné Ružbachy Takže veľa šťastia pri výbere 😉

dominka11
24. jún 2009

no nech sa nehnevaju, dovolenka v ružbachoch by nás vyšla drahšie ako egypt all inclusive... 😕

pepies
25. jún 2009

ano, vyjde, ale kazdy ma moznost vyberu..............
nas vyjde teraz dovolenka v Taliansku menej ako vikend v Tatrach.............
je na kazdom, co ho oslovi a co si moze dopriat 🙂

luckai
autor
25. jún 2009

Díky kočky, k tomu Egyptu - nebudem 4 mesačné dieťa trápiť klimatizovanými hotelmi a vonku 40 stupňovými teplotami a cestovaním - to mi za to nestojí!

alusha
25. jún 2009

luckai, my sme boli minuly rok v liptovskom jane, sice len na predlzeny vikend, tak sme toho vela nepochodili, ale bolo tam nadherne... vsade dookola hory, v nich same dubaky, velmi prijemne kupalisko s kopou stromov, maly si kludne v kociku buval a my sme sa mohli okupat, nie je tam ani tak horuco ako tu na juhu, boli sme aj v tatralandii, ale tam neodporucam ist s takym malym babom, lebo viac ako hodinu sme cakali v rade na listky, nemas si poriadne kde lahnut, ziadny tien a kopec ludi... boli sme viacclenna skupina, tak pochodili aj nizke tatry, previezli sa lanovkou, boli v jaskyni, ale my s manzelom a malym sme travili cas v okoli, je to pekna dedina, je tam co obzerat, zobrali sme mu maly bazenik, tak sa na dvore kupal, byvali sme na private... velmi sa nam tam pacilo, este sa tam urcite vratime... tento rok tiez zhanam nieco na slovensku uz na dlhsie, rozmyslala som nad vysokymi tatrami, ale mnoho ludi nas odhovara teraz od tatier, tak som uz viac-menej rozhodnuta pre rajecke teplice-mala fatra, v okoli je viacero kupalisk a aj pekne hory, tak uvidime, ako budeme spokojni 🙂

pepies
25. jún 2009

ano, Liptovsky Jan je super, odporucam penzion Avena napriklad. Kvalitne sluzby za dobre ceny. 😉

luckai
autor
26. jún 2009

Ozaj baby máte nejaké dobré skúsenosti s kúpaním s bábätkami v nejakom krajšom kúte Slovenska ako len vo veľkých mestách? Uvažovali sme že by sme podľa toho vybrali lokalitu, aby sme mohli ísť s malou do vodičky...

tinkaaa
26. jún 2009

http://www.penzionuhromadov.sk/
vrelo odporúčam toto ubytko a čo sa týka výletov a tak,tak je tam kopa možností naokolo v dedine je ten drevený betlehem, 😉 😉 Rajecké Teplice,Čičmany,Rajec na kočík super a aj fajný vzduch
ubytko bolo fantastické - jedo mňamky - majitelia vynikajúci - boli sme tam síce bez bábatka,ale zvažovali sme,že sa tam určite pôjdeme pozieť aj s našou malou 😉

alzbetabenkova
26. jún 2009

lucka,to mas pravdu,v tom teple,tvoja mala cicka je este malinka,i ked cestuju i z mensimi,ale ja by som tiez nie,ja byt na tvojom mieste idem smer tatry, je tam naaadherne, cisty vzduch,nie horuco,a aj vyletikov habadej,trebars, najst salas ovcami a tak 😉
no a ja keby mam prasule na dovcu idem s malym k moru,moj uz ma skoro 17 meisacov,ale zial staviame takze ideme na maltu 🙄 😀 😅 😔

adetka
26. jún 2009

my sme bolis Mirkou prvy krat v tatrach, ked mala sedem mesiacov... a bolo super... vsetky trasy v hore uvedenom clanku sme si presli... a nevadilo ani velmi neiste pocasie... vzdy bolo kam zaliezt... alebo stacilo natianut igelit na kocik... a kedze slecna este vedela obsediet v patapume... tak sme vysli aj vyssie...
minuly rok to iste... s tym, ze sme byvali na liptove... chodili sme uz aj do termalnych kupalisk... a plavili sme sa lodkou po mare + tatry (Strbske pleso - kacicky, popradske pleso, sliezsky dom, ziarska dolina, lanovkou na skalne pleso,...)

tento rok ideme s Mirkou prvy krat k moru... skor sa mi to zdalo zbytocne... kedze by z mora vela nemala...

pepies
26. jún 2009

Luckai s trojmesacnym babatkom by som kupanie v termalnej vode plnej bakterii urcite neriskovala...... s takym malym by som sa bala ist do bazena, ktory by nebol prisposobeny vyslovene pre bejby-kupkanie 😀
my sme sa kupali prvy krat v bazene, ale nie termalnom este len teraz, ked mal maly 9 mesiacov...... chodia sice aj s mensimi, ale je to na kazdom 😉

takze krasnu dovolenku vsetkym, my dnes o polnoci frcime do Talianska 🙂

adetka
26. jún 2009

samozrejme, ze do akychkolvek bazenov s chlorom, kde sa kupu dospeli (s roznymi chorobami, cikaju deti,...) a ani do jazier s malym dietatom nieeee.... ja som Mirku do takeho namocila prvy krat ked mala 15 mesiacov...

my ideme vo stvrtok do Chorvatska...

pepies
26. jún 2009

adetka tak krasnu dovolenku 😉

ivkamt
27. jún 2009

Tak akurát som doribila stránku a už sa dá ísť aj k nám s kočíkmi a detičkami..myslím, že to bude fajn, tak ak by sa niekomu páčilo, tak sa ozvite.Prípadne poradte čím by som o tam mohla vylepšiť. Ďakujem a všetkým príjemné dovolenky... 😉 😎

ivkamt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sutocka
27. jún 2009

my sme boli par krat v Kremnici, aj ked mal maly 4mesiace a nieco cez rok a bolo dobre. Kremnica je sice trochu v kopci (mi sme byvali akurat na kopci, takze vytlacit kocik trochu dalo zabrat, ale ten klud tam za to stal) ale s kocikom sa da chodit dost dobre. Centrum je male, historicke a na nase velke prekvapenie, cez den prazdne, ale s kocikom sme zvladli aj prechadzku z Krahul do kremnickych bani- stred europy(je to sice asfaltova cesta ale aut tam vela nie je a priroda prekrasna) aj prechadzku na Skalke.
Tento rok sme vyskusali Terchovu-Vysne Kamence a boli sme nadseni, hlavne prirodou. Byvali sme v penzione, dalo sa dohodnut na cene a pred aj za penzionom bolo ihrisko a mali tam aj bazen, ale ten este nemali napusteny. Mne osobne by stacilo chodit aj po Vratnej hore dole a dychat ten horsky vzduch(to sme robili s kocikom) ale na ostatne uz treba nosic.

luckai
autor
28. jún 2009

Ahotje kočky,
opäť ďakujem za tipy, asi nás láka Liptov, ešte sme tam neboli, a nebude tam také premenlivé počasie ako priamo vo Vysokých Tatrách. Ideme teda hľadať vhodné ubytko a poblíž nejaké stredisko kde sa dá kúpať s bábätkami, asi to bude najbližšie niekde v Liptovskom Mikuláši. No uvidíme, teraz cez týždeň sa tomu budem ešte venovať, musím to len ukradomky, keď mám čas...

luckai
autor
1. júl 2009

Ahotje, ešte nejaké nápady, našli sme ponuku na pobyty v Piešťanoch, Nitrem, Patinciach, Brusne a pri Nitre na 4-dňové pobyty spojené s kúpaním miminiek, tak asi také využijeme. No veniem, tie Piešťany najskôr, je ten hotel blízko Sĺňavy, bude kam chodiť na prechádzky.

tatiana7
20. júl 2011

@luckai Ahoj Lucka,
ak mas zaujem aj o plavanie babatie, pozri nasu webku. Organizujeme na konci augusta predlzeny vikend na Liptove na 4 noci, penzion Gejdak, so Zvieracou farmou a s vyhrievanym bazenom pre dojc.plavanie. Baby plavanie budeme mat kazde doobedie, ja som lektorka a poobede bude bohaty program ci uz v lese, tvorive dielne alebo hry so sasom. mozno sa ti to zapaci, ahoj Tatiana
rodinnevikendysk

luckai
autor
20. júl 2011

Ahoj, jej, toto je uzasne, ale nieco pobodne sme hladli vlani, poslem ale link kamoskam co maju mensie deticky a zaujimaju sa o taketo mini dovolenky...diky, Papa!

danielaviki
20. júl 2011

necitala som prispevky, ale pisem len moj dojem z tohtorocnych predlzenych vikendov...boli sme v Starom Smokovci a na Orave pri Namestove, s ubytkom sa nestazujem ale ostatne sluzby katastrofa, s kocikom neprejdete v pohode nikde, lutujem vozickarov.....som sklamana zo Slovensk,a mame tu krasne a nevieme to vyuzit, necudujem sa, ze zahranicni turisti chodia malo....samozrejme cest vynimkam.... 🙂

nevestickka
8. júl 2016

Kocky obnovujem temu, viete niektora poradit hotel, chatu na Slovensku, kde sa da pekne skombinovat dovolenka malinkeho babatka a starsieho surodenca? Syn (7r.) by s tatinom pobehal bazeny, nejake atrakcie v okoli a ja aby som nemusela len na parkovisku kocikovat? Mam strach, aby v okoli hotela neboli len lesne cesticky prip. cesta pre auta, tam by som s kocikom nesla ... Dakujem za kazdy tip 😉

luckai
autor
10. aug 2016

@nevestickka tak a som v téme opäť, po 6 rokoch sme vlani boli s malým polročným v hoteli Trigan baník na Štrbskom plese, bolo tam veľa možností kam ísť aj s kočíkom a aj staršie deti si užili , aj wellness v hoteli, mali sme rodinnú izbu, super. Tiež odporúčam trošíčku lacnejšiu alternatívu Jánska dolina penzión Horec, tiež množstvo atrakcii, priamo s kočíkom sme sa vyberali aj na prechádzky, aj do lesa z kraja v nosiči, aj ohradený areál pekným ihriskom, s okolí množstvo atrakcií pre starších súrodencov.

stanka_s
24. júl 2018

Poprosím aktuálne tipy na dovolenku s kočíkom na stredom Slovensku ☺️. Zatiaľ v pláne Liptov, asi L. Ján, hoci sme tam boli už viac krát, viem že aj s kočíkom v pohode, tak ma potešia tipy na inú lokalitu 😉. Ďakujem

ross13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz